Alpha bank bonus

StoneChris

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
ξερει κανεις αν αγορασουμε το κινητο συνδυαστικα με δωροεπιταγη και καρτα, αν θα παρουμε ολους τους ποντους παλι ? Στα ψιλα γραμματα λεει βασει αναγραφομενης τιμης αλλα δε ξερω τι εννοει
 
Last edited:

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Εγώ καταλαβαίνω ότι εννοεί ακριβώς αυτό, να αγοραστεί δηλαδή στην ονομαστική τιμή, και όχι με έκπτωση λόγω δωροεπιταγής κτλ
 

StoneChris

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
Εγώ καταλαβαίνω ότι εννοεί ακριβώς αυτό, να αγοραστεί δηλαδή στην ονομαστική τιμή, και όχι με έκπτωση λόγω δωροεπιταγής κτλ
ναι αλλα με αποφορολόγηση (δλδ σε χαμηλότερη τιμή) τους παιρνεις όλους τους πόντους, απ ο τι έχουν αναφέρει παλιότερα αλλα μέλη εδώ
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Δεν γνωρίζω γι' αυτό, εγώ λέω τι καταλαβαίνω από τον συγκεκριμένο όρο στη συγκεκριμένη προσφορά
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.909
Πηρα υπολογιστη με δωροεπιταγη για το 1/3 της τιμης και πηρα κανονικα τα εξτρα bonus σαν να πληρωσα ολο το ποσο. Ξερω.
 

StoneChris

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
Πηρα υπολογιστη με δωροεπιταγη για το 1/3 της τιμης και πηρα κανονικα τα εξτρα bonus σαν να πληρωσα ολο το ποσο. Ξερω.
αν εννοεις τη προσφορα με τα macbook του Σεπτεμβριου, απ ο τι ειδα λειπει στη περιγραφη το "βασει αναγραφομενης τιμης". Δε ξερω μην ειναι καποιο λαθος απο την alphabank στην τωρινη περιγραφη
 

pipis78

Member
Μηνύματα
67
Likes
475
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
ξερει κανεις αν αγορασουμε το κινητο συνδυαστικα με δωροεπιταγη και καρτα, αν θα παρουμε ολους τους ποντους παλι ? Στα ψιλα γραμματα λεει βασει αναγραφομενης τιμης αλλα δε ξερω τι εννοει
Τους παίρνεις όλους τους πόντους
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.801
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom