Athens Airways

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ρε μπαγάσα και άσχετος είσαι και δεν θέλεις να μάθεις...

Τι κάθομαι και ασχολούμαι για να σε ξεστραβώσω... έχεις σε όλα δίκιο... χαλάω εγώ χατήρια... πετάει ο γαίδαρος? πετάει Αντώνη μου... ότι πεις...
 

Phanny

Member
Μηνύματα
33
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
H Athens Airways ακυρώνει τις πρωϊνές πτήσεις γιά Χανιά και πετάει πλέον μόνο απόγευμα. Κάποιος όμως που έχει ήδη βγάλει εισιτήριο και θέλει να είναι πρωϊ στα Χανιά δικαιούται την παροχή εισιτηρίου σε άλλη εταιρεία πρωϊνή ώρα και όχι επιστροφή χρημάτων ή αλλαγή πτήσης , αφού τα εισιτήρια (στις άλλες εταιρείες) έχουν πλέον ανέβει ενώ αν το έβγαζε τότε που προτίμησε την Athens η τιμή ήταν περίπου ίδια;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Με απαντητική επιστολή της η athens airways όσον αφορά το θέμα που υπήρξε σε πτήση της με τεράστια καθυστέρηση αποσκευών, για τη δική μου περίπτωση που είχα στείλει έγγραφη καταγγελία στην εταιρία, ζητά συγνώμη για τη ταλαιπωρία και μου δίνει 50 ευρώ αποζημίωση που δικαιούμαι. Θέλω λοιπόν να πώ, ότι εκείνη τη στιγμή φυσικά δε σκέφτεσαι καθόλου αν θα βγάλεις χρήματα, αλλά αυτό που σε νοιάζει είναι το να μή σε περνάνε για κορόιδο. Και να ενθαρρύνω σε όσους παρουσιαστεί παρόμοιο πρόβλημα, να κάνουν καταγγελίες και να ζητούν ότι διακιούνται. Μή νομίζουν ότι είμαστε μη σκεφτόμενοι και μη μένουμε απαθείς. Όπως εμείς πληρώνουμε για τις υπηρεσίες που υποτίθεται ότι προσφέρει μιά εταιρία, πρέπει και η εταιρία να πληρώνει με τη σειρά της για τις υπηρεσίες τις οποίες τελικά δεν προσέφερε αλλά εμείς είχαμε πληρώσει!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Πάμε για τίτλους τέλους στην Αthens... τα αεροπλανάκια έφυγαν και πάνε... συντήριση ο επίσημος λόγος αλλά όποιος θέλει το πιστεύει... κρίμα για τον κόσμο που δούλευε και πίστευε στην εταιρία...
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Πάμε για τίτλους τέλους στην Αthens... τα αεροπλανάκια έφυγαν και πάνε... συντήριση ο επίσημος λόγος αλλά όποιος θέλει το πιστεύει... κρίμα για τον κόσμο που δούλευε και πίστευε στην εταιρία...
Δεν έχω ακούσει κάτι, πότε έγινε αυτό; Πού τα πήγαν τα αεροπλάνα;;;
Έχουν αρχίσει να διώχνουν και υπαλλήλους;
Κρίμα. Είχα και γνωστούς που δούλευαν εκεί. :(
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Έχουν αρχίσει να διώχνουν και υπαλλήλους;
Κρίμα. Είχα και γνωστούς που δούλευαν εκεί. :(
ειχαν αρχισει τα παρατραγουδα με τους υπαλληλους καιρο πριν..
οι πληρωμες καθυστερουσαν..
και καποια στιγμη τους προτειναν να βγαινουν εναλλαξ σε 2μηνη αδεια ανευ αποδοχων, ωστε να μην απολυθει κανενας, εξαναγκαζοντας τους ουσιαστικα σε παραιτηση..
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Σοβαρά; Δεν είχα πάρει είδηση. Κρίμα. Πολύ δύσκολα τα πράγματα για τους υπαλλήλους των αεροπορικών... Εδώ και χρόνια δλδ, αλλά όσο πάει και χειρότερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom