Basketball

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Αυτό που ο καθένας λέει τα δικά του , επειδή ένας φίλος του ,του είπε διαφορα είναι γελοίο.. συγνώμη κιόλας.. πολλά λόγια , και από γεγονότα τίποτα. Έχει ρωτηθεί 5 φορές ποιον ήθελε επίτηδες να τραυματίσει ο Ιωαννίδης, και απάντηση δεν είδαμε!!! Μην εκτεθεί ο "φίλος" ? Δεν έχω ζήσει στην γενιά του Ιωαννίδη, οπότε δεν θα το παίξω ξερολας..
 

turms

Member
Μηνύματα
2.072
Likes
2.836
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
να θυμίσω ότι εντελώς άμυνα ξύλο k αντί αθλητικά ίσως, έπαιζε k η Λιμόζ του μεγάλου Božidar Maljković
τότε με τον μοναδικό παίκτη που ήξερε μπάσκετ τον Young k αν θυμάμαι καλά έναν ξυλοκόπο για ψηλό από τον Καναδά (??)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.391
Ο Μάλκοβιτς (ή Μαλίκοβιτς) κατέστρεψε το μπάσκετ και τον Παναθηναϊκό κι ας πήρε ευρωπαϊκό. Μάστιγα.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.013
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Ο Μάλκοβιτς (ή Μαλίκοβιτς) κατέστρεψε το μπάσκετ και τον Παναθηναϊκό κι ας πήρε ευρωπαϊκό. Μάστιγα.
Ούτε εμένα μου άρεσε το μπάσκετ του αλλά δεν πήρε ευρωπαϊκό. Πήρε ευρωπαϊκά. 4 πήρε αν θυμάμαι καλά. Είναι 2ος ή 3ος προπονητής σε πρωταθλητριών Ευρώπης νομίζω.
 

nikoponis

Member
Μηνύματα
11
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
"Απόψε πέθανε το μπάσκετ", είχε πει ο προπονητής της Benetton, μετά το χαμένο τελικό. Τι μορφή κι εκείνος ο άνθρωπος, από την υπερομάδα της Jugoplastica στα τσεκούρια της Limoges (με Dacοury στα τελειώματα & Zdovc ως τανάλια, αλλά και τον Young, έναν χαρισματικό σκόρερ). Με 4 Ευρωλιγκες..
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
469
Likes
1.540
Και ακόμη πλανάται το ερωτημα:

Πάτησε ο Ζάρκο τη γραμμή στο Μπομπλάν; - Dunks.com.cy | Dunks Cyprus
Πότε δεν είδαμε ριπλει
Βλεποντας το, ειμαι 99% σιγουρος οτι αρχικα παταει γραμμη, αλλα κανει ενα κλικ και προλαβαινει να πατησει μεσα οταν ακουμπαει τη μπαλα. Οποτε δεν πατουσε γραμμη και η αποφαση ειναι λαθος...

Δυστυχως η ευτυχως η τεχνολογια, το VAR , τα instant replays δεν υπηρχαν απο παλια και ισως σε μερικες περιπτωσεις να αλλαζαν την ιστορια. Χαρακτηριστικο παραδειγμα το χερι του θεου, που θα ειχε μετονομαστει στο "χερι του απατεωνα" που θα εβλεπε και κιτρινη καρτα :)
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλησπέρα σας! Δεν ξέρω αν επέλεξα σωστό νήμα , αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση. Θα είμαι την άλλη εβδομάδα Μπολόνια για τον αγώνα Βίρτους Ολυμπιακός.. κυκλοφορώ άφοβα με μπλούζα της ομάδας , ή είναι και εκεί καφροι?
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Καλησπέρα σας! Δεν ξέρω αν επέλεξα σωστό νήμα , αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση. Θα είμαι την άλλη εβδομάδα Μπολόνια για τον αγώνα Βίρτους Ολυμπιακός.. κυκλοφορώ άφοβα με μπλούζα της ομάδας , ή είναι και εκεί καφροι?
Πέρυσι, από περιγραφές φίλου Ολυμπιακού, είχανε κάποια θέματα...Τους περίμεναν έξω από μια μπυραρία και ήρθε αστυνομία..Ε όπως παντού να είσαι μαζί με άλλους..
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Πέρυσι, από περιγραφές φίλου Ολυμπιακού, είχανε κάποια θέματα...Τους περίμεναν έξω από μια μπυραρία και ήρθε αστυνομία..Ε όπως παντού να είσαι μαζί με άλλους..
Το θέμα είναι ότι δεν θα πάω οργανωμένα, με την γυναίκα μου θα είμαι.. στην πόλη εντάξει δεν θα τριγυρνάω με την μπλούζα , έξω από το γήπεδο για καμία αναμνηστική φωτογραφία πιο πολύ!!
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Το θέμα είναι ότι δεν θα πάω οργανωμένα, με την γυναίκα μου θα είμαι.. στην πόλη εντάξει δεν θα τριγυρνάω με την μπλούζα , έξω από το γήπεδο για καμία αναμνηστική φωτογραφία πιο πολύ!!
Άρα όλα οκ..έξω από το γήπεδο έχει κόσμο και ασφάλεια... Γενικά η Βίρτους έχει αρκετούς '' ένθερμους'' οπαδούς..δεν είναι Βιλερμπάν, Μονακό,Αλμπα ούτε καν Αρμάνι που δεν ασχολούνται τόσο πολυ..
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.679
Likes
50.536
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
εμένα πήγε γνωστός μου για ματς Βίρους-Παναθηναϊκού και τις άρπαξε από εκείνους της... Τιμσίστεμ μέσα σε λεωφορείο. Γιου νέβερ νόου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom