Basketball

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
τα like όμως είναι χρονικά μετά τον αποκλεισμό του από την ομάδα, οπότε δεν είναι η πηγή του κακού.
σαφώς αλλά δείχνουν το ποιόν του ανθρώπου, και σε διευκολύνει να βγάλεις συμπέρασμα (γιατί κανείς δεν είναι μπροστά) για το τι είναι ικανός να κάνει όταν τα πράγματα δεν είναι δημόσια. Ή καλύτερα του τι να μην κάνει (πειθαρχεία πχ).

@Yorgos κάποιος, δεν ξέρω όνομα θα είναι από το χωριό, έχει κάτι καυτά κουτσομπολιά. Ακόοοοομα περιμένουμε.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
σαφώς αλλά δείχνουν το ποιόν του ανθρώπου, και σε διευκολύνει να βγάλεις συμπέρασμα (γιατί κανείς δεν είναι μπροστά) για το τι είναι ικανός να κάνει όταν τα πράγματα δεν είναι δημόσια. Ή καλύτερα του τι να μην κάνει (πειθαρχεία πχ).

@Yorgos κάποιος, δεν ξέρω όνομα θα είναι από το χωριό, έχει κάτι καυτά κουτσομπολιά. Ακόοοοομα περιμένουμε.
Δεν ειναι για παικτες του Παναθηναϊκού παντως. Ειναι για Α1 μικρομεσαιες ομαδες και μπολικα για πρωην πρωτπκλασατους παικτες, παλαιμαχους πια. Μερικα ειμαι πικάντικα. Απο κοντά, μια μερα, οταν μας επιτραπεί με τα κορωνομετρα...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.133
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Και η Εuroleague μετα το NBA

1584013243989.png
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ε και λεγαμε για Μαρτη στην Σαμο αν θυμασαι. Κοίτα να δεις που θα τα χασω τα κουτσομπολιά....φτου...
Από Μάρτη καλοκαίρι. Έτσι κι αλλιώς εκεί που πάω μάλλον θα αποκλειστω για εβδομάδες αν όχι μήνες. Ευκαιρία να τελειώσουμε τις ιστορίες και κάτι βιβλία που έχω στη μέση.

Ο Ροκ πήγε στο Μιουρικα, δε νομίζω να ξαναγυρίσει...
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τουίτ το οποίο και έχει κατεβάσει πλέον αν δεν κάνω λάθος.
Για αυτό λέω. Στα σόσιαλ ο καθένας βγαίνει και λέει το μακρύ του και το κοντό του. Είτε λέγεται Ντιλέινι, είτε κυρά Κατίνα από το κάτω Παρτάλι. Ε και μετά το κατεβάζει. Η δουλειά έγινε όμως.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Γιατί σας κάνει εντύπωση; Και πέρσι ουσιαστικά την είχε κοπανήσει Ο ΠΑΟ για αυτόν εδώ και 2 χρόνια ήταν σκαλοπάτι για την επόμενη δουλειά του στις ΗΠΑ. Επειδή ταιζει μερικούς κουτόχορτο ο Τρακης;
Ή πιστέψετε τον Ρικ ότι ως άλλος Σπαρτιάτης θα πέθανει με τους παίκτες του/
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τουίτ το οποίο και έχει κατεβάσει πλέον αν δεν κάνω λάθος.
Για αυτό λέω. Στα σόσιαλ ο καθένας βγαίνει και λέει το μακρύ του και το κοντό του. Είτε λέγεται Ντιλέινι, είτε κυρά Κατίνα από το κάτω Παρτάλι. Ε και μετά το κατεβάζει. Η δουλειά έγινε όμως.
Επειδή ήμουν στο whatsapp γκρουπ των Αμερικανών παικτών στην Ευρώπη πριν 2-3 χρόνια, το συγκεκριμένο το ήξεραν όλοι, ότι υπάρχουν σοβαρές καθυστερήσεις στις πληρωμές, παίκτης του Παναθηναϊκού κοροϊδευτικά έγραφε "μα έχουν capital controls ρε παιδιά, χοχοχοχο" με φατσούλες δίπλα.

Το πρόβλημα δεν είναι ότι αναφέρουν το πρόβλημα, το πρόβλημα είναι... το πρόβλημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom