Basketball

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Πάντως σήμερα είναι μια πολύ καλή ευκαιρία για να κανει διπλό ο ΠΑO και να πείσει ότι έχει βλέψεις για παραπάνω. Ή Μακμαπι έχει πολλές απουσίες κατεβαίνει με δεκαδα και για αυτή δεν είναι ματς ζωής θανάτου μιας και έχει καβαντζα. Για να δούμε
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Έχει δρόμο ακόμη αλλά μοιάζει μη αναστρέψιμη η κατάσταση για Φενέρ. Την ερχόμενη εβδομάδα έρχεται στο ΣΕΦ νομίζω για να παίξει μια από τις κυριολεκτικά τελευταίες ζαριες της
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.732
Δεν νομίζω ότι μπορεί να παίξει τίποτα πλέον. Έβλεπα το ματς και από όταν άρχισε ο ΠΑΟ σε διπλή οθόνη με την ανανεωμένη εφαρμογή της ΕυρωλίγκαTV.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.118
Δεν νομίζω ότι μπορεί να παίξει τίποτα πλέον. Έβλεπα το ματς και από όταν άρχισε ο ΠΑΟ σε διπλή οθόνη με την ανανεωμένη εφαρμογή της ΕυρωλίγκαTV.
γνωρίζεις αν έχει εφαρμογή και για tv? ή μόνο σε pc? Σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω Season pass από την επόμενη χρονιά γιατί από την Ελληνική συνδρομητική μόνο μπάσκετ βλέπω. Μέχρι πριν 2 χρόνια το euroleague tv δεν έδειχνε live τους Ελληνικούς αγώνες οπότε δεν άξιζε, πλέον όμως συμφέρει.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Πολύ πολύ καλύτερο πλέον το euroleague tv.
Και με πολύ μικρό lag (περίπου 30" σε σχέση με τα λεπτά που είχε πριν)
Εφαρμογή έχει σε android + ios, οπότε μόνο σε android box ή apple tv
Σε PC από το browser

Υ.Γ.: Τι να σχολιάσω για τον ΠΑΟ... Κανα ριμπάουντ και θα είχε πάρει το παιχνίδι απέναντι στι μισή Μακάμπι. Κρίμα γιατί ήταν χρυσή ευκαιρία.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.732
@AERAS, έχω συνδέσει την tv με το pc.
Όταν πάρεις pass, να γνωρίζεις ότι στην αρχή της σεζόν έχει έκπτωση (κοστίζει περίπου 74€-αν θυμάμαι καλά).
Επίσης κάποια στιγμή (θυμάμαι την περσινή χρονιά που έλειπα από την Ελλάδα στην αρχή) κάπου μετά τις γιορτές είχε προσφορές περί το 1€ το μήνα.
Βέβαια τον επόμενο μήνα ανεβαίνει η τιμή.
Δηλαδή σε περίπτωση που λείπεις αρκετά πιθανώς να συμφέρει και ανά μήνα.
Να ελέγχεις τις προσφορές.
Και κάτι τελευταίο.
Με την ανανέωση της εφαρμογής, είδα ότι κατέβηκε αυτόματα και στο κινητό μου.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
@AERAS, έχω συνδέσει την tv με το pc.
Όταν πάρεις pass, να γνωρίζεις ότι στην αρχή της σεζόν έχει έκπτωση (κοστίζει περίπου 74€-αν θυμάμαι καλά).
Επίσης κάποια στιγμή (θυμάμαι την περσινή χρονιά που έλειπα από την Ελλάδα στην αρχή) κάπου μετά τις γιορτές είχε προσφορές περί το 1€ το μήνα.
Βέβαια τον επόμενο μήνα ανεβαίνει η τιμή.
Δηλαδή σε περίπτωση που λείπεις αρκετά πιθανώς να συμφέρει και ανά μήνα.
Να ελέγχεις τις προσφορές.
Και κάτι τελευταίο.
Με την ανανέωση της εφαρμογής, είδα ότι κατέβηκε αυτόματα και στο κινητό μου.
MΕ ip από λατινική Αμερική κάνει κάτω από 30€
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχει δρόμο ακόμη αλλά μοιάζει μη αναστρέψιμη η κατάσταση για Φενέρ. Την ερχόμενη εβδομάδα έρχεται στο ΣΕΦ νομίζω για να παίξει μια από τις κυριολεκτικά τελευταίες ζαριες της
Πάντως σήμερα έβγαλαν πάλι πάρα πολλά ελεύθερα σουτ και τα έχαναν σωρηδόν. Και τη μπάλα γύρισαν και τα ματς απ έψαχναν, αλλά από ψυχολογία μηδέν, έβλεπα το Ντε Κολό να χάνει το ένα σου πίσω από το άλλο και με έπιανε η ψυχή μου.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.118
@AERAS, έχω συνδέσει την tv με το pc.
Όταν πάρεις pass, να γνωρίζεις ότι στην αρχή της σεζόν έχει έκπτωση (κοστίζει περίπου 74€-αν θυμάμαι καλά).
Επίσης κάποια στιγμή (θυμάμαι την περσινή χρονιά που έλειπα από την Ελλάδα στην αρχή) κάπου μετά τις γιορτές είχε προσφορές περί το 1€ το μήνα.
Βέβαια τον επόμενο μήνα ανεβαίνει η τιμή.
Δηλαδή σε περίπτωση που λείπεις αρκετά πιθανώς να συμφέρει και ανά μήνα.
Να ελέγχεις τις προσφορές.
Και κάτι τελευταίο.
Με την ανανέωση της εφαρμογής, είδα ότι κατέβηκε αυτόματα και στο κινητό μου.
Και εγώ έχω συνδεδεμένη tv με desktop pc. Η ποιότητα είναι καλή? Hd προφανώς? Θα έπρεπε να έχουν και μια δοκιμαστική περίοδο έστω μιας ώρας . Περιγραφή μόνο αγγλικά ε?
αν βρω προσφορά με 1 ευρώ το μήνα θα το πάρω σαν δοκιμή. Αλλά αυτή τη στιγμή έχει 14€ οπότε μου φαίνεται απίθανο να βρεθεί τέτοια προσφορά.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ονειρεμένο Ταξίδι
Antarctica
Πολύ πολύ καλύτερο πλέον το euroleague tv.
Και με πολύ μικρό lag (περίπου 30" σε σχέση με τα λεπτά που είχε πριν)
Εφαρμογή έχει σε android + ios, οπότε μόνο σε android box ή apple tv
Σε PC από το browser

Υ.Γ.: Τι να σχολιάσω για τον ΠΑΟ... Κανα ριμπάουντ και θα είχε πάρει το παιχνίδι απέναντι στι μισή Μακάμπι. Κρίμα γιατί ήταν χρυσή ευκαιρία.
Όταν αγοράζεις με τον μήνα, είναι ημερολογιακός? ΄Η αν αγοράσω το pass 8/01 πχ, θα έχω μέχρι 8/02?Θα μείνω 2-3 μείνεις χωρίς νοβα και η μόνη λύση ειναι το καναλι της euroleague
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Βλέπετε ότι κρατήθηκα και δεν σχολίασα το σεμιναριακο πιτινικο κοουτσαρισμα εχθές. Ευχαριστώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.801
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom