Basketball

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Να φυγει να παει που; NBA? Ας γελασω...
Σε αλλη ευρωπαϊκη ομαδα;; Το αποκλειω με δεδομενο οτι εχει ενεργο συμβολαιο και νιωθει ανετα στην ομαδα...
Έχει γραφτεί ότι έχει συζητήσει με την ΤΣΣΚΑ και το buy out του είναι 1εκ.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Έχει γραφτεί ότι έχει συζητήσει με την ΤΣΣΚΑ και το buy out του είναι 1εκ.
Δεν ξερω που εχει γραφτει αυτο αλλα το βλεπω δυσκολο εως απιθανο. Το εκανε μια φορα με τον Μιλουτινοφ οκ αλλα αυτος ειναι και ξενος. Για να δεχτει ο Καλαθης θα πρεπει να του κανουν μια αστρονομικη προταση. Παιρνει 2,3 καθαρα. Ποσα θα του δωσουν δλδ;; 3; Ιεροσυλια για πολλους παιχτες μετα.... Ασε δε οτι θα αρχισει και γκρινια με τον Τζειμς...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν ξερω που εχει γραφτει αυτο αλλα το βλεπω δυσκολο εως απιθανο. Το εκανε μια φορα με τον Μιλουτινοφ οκ αλλα αυτος ειναι και ξενος. Για να δεχτει ο Καλαθης θα πρεπει να του κανουν μια αστρονομικη προταση. Παιρνει 2,3 καθαρα. Ποσα θα του δωσουν δλδ;; 3; Ιεροσυλια για πολλους παιχτες μετα.... Ασε δε οτι θα αρχισει και γκρινια με τον Τζειμς...
Ο Τζέημς λένε ότι τον ζήτησε, ο οποίος ήδη ανανέωσε. Αν έχεις προσέξει, είναι και κολλητοί. Λέω τι διαβάζω τώρα, δεν ξέρω και κανέναν στη διοίκηση της ΤΣΣΚΑ. Αν βγει στην αγορά για το τελευταίο του συμβόλαιο θεωρώ πως θα τα πάρει τα 2,3 και σε ομάδα με μεγαλύτερες βλέψεις από τον Παναθηναϊκό. 3 παίρνει ο Κουφός και κάνει τον κουνοπετσέτα.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Για μένα η συνέντευξη είναι ένα τεράστιο ξέπλυμα της διοίκησης. Για όλα φταίει ο Πεδουλακης, οι κακοί φίλαθλοι, λίγο ο Πιτινο και πολυ ο Καλάθης. Με δεδομενο οτι δοθηκε στο προεδρικό sdna, εγω καταλαβαίνω ότι:
- έχει αποφασιστεί ότι έχουμε Βοβορα
- φεύγει ο Καλάθης, για εκεί πάει ότι προετοιμάζεται το έδαφος
- η διοίκηση θα συνεχίσει να κάνει τα ίδια, άλλωστε δε φταίει σε τίποτε
- Μη σας πω ότι θα μείνει κι ο Παππας

Τώρα αν ο Πεδουλακης προέβη σε όλο αυτό το ξέπλυμα επειδή το θεωρεί στήριξη στην ομάδα, στο ΔΓ ή θεωρεί ότι διευκολύνει το έργο του Βοβορα, αυτός το ξέρει.
Να θέλει να στηρίξει τον φίλο του τον Τράκη, οκ να το δεχτώ. Παίζει. Αλλά να βγαίνει και να λέει φόρα παρτίδα ότι ρίσκαρε την υγεία παιχτών, και ειδικά ενός που έχει ο άνθρωπος δύο χιαστούς, για να πετύχει μία νίκη ε πάει πολύ. Δεν θέλει να ξαναδουλέψει? Ή έστω σε κάποια α επίπεδο? Διότι με τέτοιες δηλώσεις είμαι σίγουρος ότι πολλοί θα τον προσπεράσουν. Βέβαια, ο Πάο πάντα είναι εδώ (χοχοχοχο).

- Για το Βόβορα είμαι σίγουρος, τις αντιρρήσεις μου τις έχω πει και συμφωνείς. Ίσως να στείλουμε γράμμα στον τράκη? Στο ίνσταγκραμ έστω?
- Για Καλάθη έχω την ίδια άποψη, αφού βλέπω ήδη κάτι "αυθόρμητα" άρθρα διάφορων που κάνουν λόγο για το πόσο κοστίζει ο Νικ...Μάλλον στρώνεται το έδαφος.
- Η διοίκηση ΦΥΣΙΚΑ και θα κάνει τα ίδια. Ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει. :shock:
- Ε αυτό με Παππά ελπίζω να μην γίνει. Κάποιο έλεος.

Ο Καλάθης είχε πρόταση όταν ανανέωσε από Χίμκι με πολλά λεφτά. Αλήθεια ψέματα, κανείς δεν ξέρει. Οπότε θεωρώ ότι θα βρει ψηλό συμβόλαιο, και όντας σε καλύτερη ομάδα με καλύτερο ρόστερ, θεωρώ ότι θα απογειωθεί.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Αααα για αυτό δεν γίνεται καν πρόταση στον Ιτούδη, που τον κυνηγά η Σλοβενία? Επειδή στην πραγματικότητα έχουμε ήδη προπονητή???
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αααα για αυτό δεν γίνεται καν πρόταση στον Ιτούδη, που τον κυνηγά η Σλοβενία? Επειδή στην πραγματικότητα έχουμε ήδη προπονητή???
Χμ δεν ξέρω για τον Ιτουδη, δεν είχα διαβάσει για τη Σλοβενία.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Απομακρύνθηκε ήδη ο προπονητής της Σλοβενίας. Λογικά ετοιμάζεται για τον καινούριο. Θα δούμε ποιος θα είναι...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλά εδώ και εβδομάδες τα μέσα του ΔΓ φιλοξενούν άρθρα για το τι καλό που θα ήταν αν ξεφορτωνομασταν το συμβόλαιο του Νικ.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.732
Καλά εδώ και εβδομάδες τα μέσα του ΔΓ φιλοξενούν άρθρα για το τι καλό που θα ήταν αν ξεφορτωνομασταν το συμβόλαιο του Νικ.
Και παράλληλα πληθαίνουν τα άρθρα ότι η ομάδα πρέπει να "χτιστεί" γύρω από έναν πολύ καλό σέντερ.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για προπονητή θεωρώ δεδομένο ότι θα είναι ο Βοβορας, μέχρι και συνεντεύξεις όπου μιλάει για τον αυριανό Παναθηναϊκό βλέπουμε, οτιδήποτε άλλο θα είναι έκπληξη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom