Basketball

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.010
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Λοιπόν αφήνω εδώ προγνωστικά που έχουν και καλή απόδοση. Γαλλία Ιταλία το βλέπω Ιταλία και Γερμανία Ισπανία το βλέπω Ισπανία. Το δεύτερο πιο πολύ.

Εντάξει στο Σλοβενία Πολωνία δεν πιστεύω να υπάρξει κι άλλη έκπληξη.

Εντάξει η Ελλάδα δυστυχώς αποχώρησε αλλά η (στοιχηματική) ζωή συνεχίζεται.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.010
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Λοιπόν αφήνω εδώ προγνωστικά που έχουν και καλή απόδοση. Γαλλία Ιταλία το βλέπω Ιταλία και Γερμανία Ισπανία το βλέπω Ισπανία. Το δεύτερο πιο πολύ.

Εντάξει στο Σλοβενία Πολωνία δεν πιστεύω να υπάρξει κι άλλη έκπληξη.

Εντάξει η Ελλάδα δυστυχώς αποχώρησε αλλά η (στοιχηματική) ζωή συνεχίζεται.

Το είχα χωρίσει σε 2 στοιχήματα κάνω κάς άουτ το ένα παίρνω τα λεφτά μου πίσω και πιο μετά στο 2ο που μου έδινε κοντά στο 90% των κερδών δεν το έκανα. Μυαλό κουκούτσι γμτ!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τώρα εναποθέτουμε τις ελπίδες μας στη Γαλλία
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.010
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Ειχα βγει ρε γαμωτο για μπυρες οταν ηταν η Σλοβενια δεν ξερω και γω ποσους ποντους πισω. Ξερει κανεις ποσο εδινε αποδοση πανω κατω?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.468
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλά τι γίνεται; Το καλύτερο Ευρωμπάσκετ που έχω δει. Πραγματικά έχω μείνει άναυδος. Στα 36 μου θα γίνω μπασκετικός μου φαίνεται
Και πολύ άργησες.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.111
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Βλέπω πάλι να το παίρνουν οι περιφημοι '' τσογλανοι'' του Ευρωπαικου μπασκετ παρότι κατεβαίνουν με κάποιες απουσίες, Ρουμπιο και Μιροτιτς κυριως, και χωρις τους σταρ Γκασολ, Ροντριγκεζ, Ναβαρο πλέον... Και οσο και αν δεν τους χωνεύω θα τους βγαλω το καπελο..
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.010
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Βλέπω πάλι να το παίρνουν οι περιφημοι '' τσογλανοι'' του Ευρωπαικου μπασκετ παρότι κατεβαίνουν με κάποιες απουσίες, Ρουμπιο και Μιροτιτς κυριως, και χωρις τους σταρ Γκασολ, Ροντριγκεζ, Ναβαρο πλέον... Και οσο και αν δεν τους χωνεύω θα τους βγαλω το καπελο..
Και γω Ισπανία βλέπω! Τελευταία ευκαιρία να τους τα πάρω. Λέω να το φορτώσω. Για να δούμε, αν και έχω μια εξαιρετική σχέση με τον κουβά.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
874
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Και γω Ισπανία βλέπω! Τελευταία ευκαιρία να τους τα πάρω. Λέω να το φορτώσω. Για να δούμε, αν και έχω μια εξαιρετική σχέση με τον κουβά.
Η Γαλλία θα το πάρει, ο τρόπος που απέκλεισε Τουρκία και Ιταλία ,δείχνει τι θα επακολουθήσει!! Για την ερώτηση που έκανες, στο ημίχρονο που οι Σλοβένοι έχαναν με 19, η ανατροπή έδινε μόλις 3.30 απόδοση .
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Και γω Ισπανία βλέπω! Τελευταία ευκαιρία να τους τα πάρω. Λέω να το φορτώσω. Για να δούμε, αν και έχω μια εξαιρετική σχέση με τον κουβά.
Μόνο εσύ εισαι κουβάς;; εδω όλοι αυτοί οι μεγάλοι αναλυτές, δημοσιογραφοι, προπονητες, παλιες δόξες έπεσαν σχεδόν όλοι εξω.. και που;; στο μπάσκετ που ειναι σχεδον στο 80 με 90% προβλέψιμο αφου η καλύτερη κατα τεκμήριο ομάδα κερδίζει.. Οι 3 ομάδες που ηταν φαβορί για μετάλλιο Ελλάδα, Σερβία, Σλοβενία δεν μπόρεσαν καν να περάσουν ημιτελικά.. Ποια Πολωνία και Τσεχία ;; απο που ξεπήδηξαν ;; υπάρχουν στον μπασκετικό χάρτη;;

Δυστυχως απο τα λίγα που καταλαβαίνω εχει αμερικανοποιηθεί το ευρωπαϊκό μπάσκετ και θα πάνε πιο πολύ στο show.. που ειναι οι άμυνες (α ρε Γιαννάκη που εισαι να προτάξεις τα στηθη σου και να τους φορτώσεις με επιθετικά φαουλ; ) που σχεδον όλα τα παιχνιδια ξεπερνουν τους 170 ποντους αθροισμα.. Οι άμυνες πάιρνουν τα παιχίδια αυτό ήξερα απο παλιά και αυτό ισχύει πάντα.. αν δεν σκυλιάσεις στην άμυνα καληνυχτα..

Αυτο το Ευρωμπάσκετ των εκπλήξεων θα είναι ένα μεγάλο μάθημα για όλες τις μπασκετικές σχολές..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.620
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom