Best of - Worst of

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Λοιπόν έγινε ήδη μια μικρή βελτίωση στη γκάλερυ. Πλέον όταν ένα μέλος απλώς βαθμολογεί μια φωτογραφία χωρίς να αφήνει σχόλιο, δεν εμφανίζεται κάτω από τη φωτογραφία κενό σχόλιο. Απλά παίρνει τη βαθμολογία. :)
Οποτε ο καθενας μπορει να βαλει την χειροτερη βαθμολογια σε ολες τις φωτογραφιες της γκαλερυ -αφου ειναι ανωνυμο πλεον και δεν φαινεται-επειδη ετσι του καπνισε......!!

Η βαθμολογια πρεπει να φαινεται οπως και αυτος που την βαζει,αλλα δεν ειναι απαρετητο να πιανει πολυ χωρο,ολο αυτο.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Δευκ ,εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα την χρήση των "γκρούπ".
δεν ξεχωρίζουν επαρκώς τα θέματα που αναφέρονται μόνο στα γκρούπ,και πάνω που ετοιμάζομαι να γράψω κάτι δεν μου βγαίνει ο χώρος για να γράψω ..δεν έχω γραφτεί σε κανένα γκρούπ.ειναι πολύ συγκεκριμένα ...
τέλος πάντων εξήγησέ μου πώς να το διακρίνω εκ των προτέρων ...
Ο μόνος τρόπος να το καταλάβεις είναι στο Top 10 των στατιστικών στη σελίδα των φόρα στα δεξιά στη στήλη "φόρουμ" βγαίνει το όνομα του γκρούπ. Με δεδομένου οτι τα εκτός γκρούπ φόρα είναι λίγο πολύ γνωστά, κυρίως σε αυτούς που μπαίνουν συχνά και καιρό, ο τίτλος τουλάχιστον "ξενίζει". Τώρα σε ένα γκρουπ μόνο τα μέλη μπορούν να γράψουν. Πάντως τελικά εξυπηρετούν μιας και αφορούν ειδικά θέματα που πιθανά δεν ενδιαφέρουν τους πολλούς.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Γενικά μου αρέσει όπως είναι. Κάποιες μικρολεπτομέριες τις επισημαίνω όταν τις πάρω είδηση. Τώρα λοιπόν σκεφτόμουνα οτι υπάρχουν θέματα που αφορούσαν πολύ συγκεκριμένα, χρονικά, γεγονότα που τώρα πια είναι ανεπίκαιρα. Μήπως πρέπει να σβήνονται;π.χ. εδώ . Έγινε η έκθεση ποιος ο λόγος να υπάρχει το θέμα;
 
Last edited by a moderator:

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Δευκ ,εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα την χρήση των "γκρούπ".
δεν ξεχωρίζουν επαρκώς τα θέματα που αναφέρονται μόνο στα γκρούπ,και πάνω που ετοιμάζομαι να γράψω κάτι δεν μου βγαίνει ο χώρος για να γράψω ..δεν έχω γραφτεί σε κανένα γκρούπ.ειναι πολύ συγκεκριμένα ...
Kai μένα με ξενίζει κάπως το γκρουπάρισμα, χωρις να ειναι κάτι που με ενοχλεί, ετσι;
Θέλεις πχ να κάνεις ενα σχόλιο ή να προσθέσεις κάτι αλλά δεν μπορείς.
Να γραφτείς πάλι για να ποστάρεις μια φορά, είτε να γραφτείς σε ολα τα γκρουπ είναι ανώφελο.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Kai μένα με ξενίζει κάπως το γκρουπάρισμα, χωρις να ειναι κάτι που με ενοχλεί, ετσι;
Θέλεις πχ να κάνεις ενα σχόλιο ή να προσθέσεις κάτι αλλά δεν μπορείς.
Να γραφτείς πάλι για να ποστάρεις μια φορά, είτε να γραφτείς σε ολα τα γκρουπ είναι ανώφελο.
Συμφωνω με τον vaganto,και θα προτεινα να γινει μια δημοσκοπηση απο τα μελη.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Κάτι ακόμη.
Οταν διαβάζουμε μια πολυσέλιδη ιστορία και μεταφερόμαστε στην επόμενη σελίδα, να μην ξανα-βλέπουμε και τα υπόλοιπα ποσταρίσματα, ειναι κουραστικό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για τη γκάλερυ: μου φαίνεται δεν ξέρετε τι θέλετε :D

Για τα γκρουπ: τα γκρουπ δε μπορούμε να τα καταργήσουμε, άρα τί προτείνετε, τα γκρουπ να είναι ανοιχτά προς ποστάρισμα σε όλους;

Βαγγέλη για τις Ιστορίες που λες, τι ακριβώς εννοείς να μην ξαναβλέπεις τα ποσταρίσματα; όταν διαβάζεις μια ιστορία και κάνεις κλικ στο επόμενο κεφάλαιο/σελίδα, δεν "κατεβαίνεις" πιο κάτω που είναι τα υπόλοιπα ποστ, μπορείς να διαβάσεις όλη την ιστορία χωρίς να δεις ούτε ένα ποστ από τους υπόλοιπους. :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Για τα γκρουπ γνωμη μου ειναι να μεινουν ως εχουν. Ναι ειναι πολυ συγκεκριμενα και ναι συμμετεχουν τα ατομα που γραφονται σε αυτα.
Αυτη ειναι η εννοια του γκρουπ , αλλιως θα καναμε ανοιχτες συζητησεις στο φορουμ.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Σχετικα με την γκαλερυ,επειδη εγινε εντελως ανωνυμη η βαθμολογια,μπορει καποιος να ψηφιση με την χειροτερη βαθμολογια τον οποιοδηποτε,πχ...
Αν υποθεσουμε οτι εγω δεν γουσταρω το Ιρακ για τους φι χι ψι λογους,
Μπορω να μπω στην γκαλερυ του panta και να βαλω ασσο σε ολες τις φωτογραφιες,ενω αυτο φυσικα δεν ειναι δικαιο.
Προτεινω λοιπον να φαινεται μια λεπτη σειρα στην καθε φωτο---- οπως ειναι στα στατιστικα,τα μελη που ειναι ον-λαιν----και να γραφεται ονομα και βαθμολογια.
Δεν ξερω αν αυτο γινεται,και κατα ποσο ειναι εφικτο.
Απλα μια προταση κανω.
Να μπει μια λεπτη σειρα.

Σχετικα με τα γκρουπ,δεν λεω να καταργηθουν,απλα να γινει μια δημοσκοπηση,και μονο απο περιεργεια
κατα ποσο τα θελουν τα μελη η οχι.:rolleyes:

Σε ολα τα υπολοιπα το σαιτ ειναι super !!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
προσωπικά δεν με ενοχλούν καθόλου τα γκρούπ.μπορεί εξάλου και εγώ να γραφτώ σε κάποιο αν με ενδιαφέρει .ενοούσα και παραπάνω ,να μπαίνει στα ποστ των γκρούπ ένα έντονο mark ,ώστε να μην το ανοίγει οποιος δεν ενδιαφέρεται .αυτό το απλό ενοούσα .
και έτσι να μείνει δεν έχω κανένα πρόβλημα ...
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Άλλη μια πάρατήρηση. Στην πρώτη σελίδα του σάΙτ αντί για τα τελευταία βίντεο που μπορεί να μείνουν για πολύ καιρό, τυχαία βίντεο όπως στις φωτό.
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Για τα γκρουπ προτείνω να μπουν σαν ξεχωριστά κεφάλαια στα αδιάβαστα μυνήματα: πχ Γενικές συζητήσεις, γκρούπ "Λατρευτές μας Άλπεις" κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom