Best of - Worst of

Μηνύματα
159
Likes
43
Κ. Χρήστο, μήπως μπορείτε να μου εξηγήσετε λίγο πιο αναλυτικά τι εννοείτε με την ιδέα αυτή; :D
Ας υποθέσουμε ότι από το κείμενο κάποιου, στις ταξιδιωτικές ιστορίες ή κάπου αλλού, προκύπτει ότι έχει πάει κάπου σαν ανεξάρτητος ταξιδιώτης και υπάρχει περίπτωση να μπορεί να απαντήσει σε κάποιο ειδικό θέμα. Πιστεύω θα ήταν πολύ εξυπηρετικό να έχει ο οποιοσδήποτε χρήστης τη δυνατότητα να του υποβάλει μία απλή ειδική ερώτηση από
το τμήμα «Ειδικές ερωτήσεις προς τα μέλη» Π.χ.

Προς τον ………………….. (Που υποτίθεται ότι έχει πάει στην Αγία Πετρούπολη)
Αληθεύει ότι για να πάει κανείς στην Αγία Πετρούπολη πρέπει να έχει εξασφαλίσει από κάπου κάποια πρόσκληση ;
ή
Προς τον ………………….. (Που υποτίθεται ότι έχει επισκεφθεί τη Σερβία)
Ισχύει το ότι για να φιλοξενηθείς σε κάποιο σπίτι ή να μείνεις σε κάποιο ενοικιαζόμενο δωμάτιο, εκτός από νόμιμο Ξενοδοχείο, πρέπει πριν τη διανυκτέρευση να μεταβείς στο πλησιέστερο Αστυνομικό Τμήμα και να το δηλώσεις ;
ή
Προς τον ………………….. (Που υποτίθεται ότι πήγε με αυτοκίνητο στη Νορβηγία)
Είναι αλήθεια ότι για να σου επιτραπεί η είσοδος στη Νορβηγία κατά τους χειμερινούς μήνες, πρέπει να έχεις λάστιχα με καρφιά ;

Τις ερωτήσεις αυτές φυσικά μπορεί, όπως έχω γράψει, να τις κάνει με προσωπικό μήνυμα, αλλά θα λάβει γνώση μόνον αυτός στον οποίο απευθύνεται και όχι και κάποιος τρίτος που πιθανόν θα μπορεί να απαντήσει.
Η χρίση του τμήματος «Αναζήτηση πληροφοριών» δεν ξέρω αν είναι η ενδεδειγμένη, γιατί εκεί, απʼ ότι βλέπω, ζητούνται άλλου είδους σύνθετες πληροφορίες και δεν γίνονται απλές ειδικές ερωτήσεις.
Εγώ απλά έθεσα την ιδέα και το εάν θα είναι χρήσιμη η δημιουργία του τμήματος ή όχι, θα κριθεί από εσάς που και περισσότερες γνώσεις για το site έχετε και μεγαλύτερη πείρα.
 
Last edited by a moderator:

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Σχετικα με την γκαλερυ,επειδη εγινε εντελως ανωνυμη η βαθμολογια,μπορει καποιος να ψηφιση με την χειροτερη βαθμολογια τον οποιοδηποτε,πχ...
Αν υποθεσουμε οτι εγω δεν γουσταρω το Ιρακ για τους φι χι ψι λογους,
Μπορω να μπω στην γκαλερυ του panta και να βαλω ασσο σε ολες τις φωτογραφιες,ενω αυτο φυσικα δεν ειναι δικαιο.
Προτεινω λοιπον να φαινεται μια λεπτη σειρα στην καθε φωτο---- οπως ειναι στα στατιστικα,τα μελη που ειναι ον-λαιν----και να γραφεται ονομα και βαθμολογια.
Δεν ξερω αν αυτο γινεται,και κατα ποσο ειναι εφικτο.
Απλα μια προταση κανω.
Να μπει μια λεπτη σειρα.

Σχετικα με τα γκρουπ,δεν λεω να καταργηθουν,απλα να γινει μια δημοσκοπηση,και μονο απο περιεργεια
κατα ποσο τα θελουν τα μελη η οχι.:rolleyes:

Σε ολα τα υπολοιπα το σαιτ ειναι super !!!
θα συμφωνήσω κι εγω για την ανώνυμη βαθμολογια με τον xeno, που αλλωστε εχει συμβει στο παρελθόν αυτο με τους άσσους... νομιζω πως πρεπει να φαίνεται ποιος ψηφιζει τις φωτογραφίες γιατι ειναι κριμα να "πατωνουν" φωτογραφίες χωρις λογο...
επίσης και με τον Δήμο για τα "επικαιρα" κατα καιρούς που ή να διαγράφονται ή να μην ειναι πια στα επικαιρα... π.χ. σε καποιο αρχείο θεματων...
κατα τα άλλα δεν εχω κανενα απολυτως πρόβλημα με την σελίδα μας αλλα αν ανακαλυψω κατι που δεν με καλυπτει, θα το αναφερω...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.843
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom