Black Friday 2023

Extra muros

Member
Μηνύματα
147
Likes
962
Τι ωρα?γιατι απο τις 00.01 που προσπαθουμε βγαζει μονο σφαλματα το site!!
00.08 η κράτηση, η φάση είναι όποιος πρόλαβε τον Κύριον είδε μου φαίνεται. Φαρμακερή η τιμή βέβαια κι έτσι, αλλά είχα τσεκάρει και δεκα λεπτά πριν και η διαφορά ήταν όντως μεγάλη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ίσα που πρόλαβα κι έκλεισα ένα DXB-ATH στις 00:00:ΧΧ για την επιστροφή από το Αφγανιστάν, τώρα που ψάχνω για τα Ευρωπαϊκά Σ/Κ πέσατε όλοι πάνω και το ρίξατε...
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
00.08 η κράτηση, η φάση είναι όποιος πρόλαβε τον Κύριον είδε μου φαίνεται. Φαρμακερή η τιμή βέβαια κι έτσι, αλλά είχα τσεκάρει και δεκα λεπτά πριν και η διαφορά ήταν όντως μεγάλη.
Προσπαθω απο εκεινη την ωρα και δε μου φορτωνει καν το site...τι να πω....
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Το είδα αλλά είχε κολλήσει το σύστημα και δεν κατάφερα να πάρω από αυτούς. Επειδή ήθελα εισιτήρια για συγκεκριμένες πτήσεις και φοβήθηκα μην τελειώσουν αναγκάστηκα και αγόρασα από άλλο Πάροχο στις τιμές που είχε η Sky Express το πρωί. Επίσης η μία πτήση ήταν για τις 3/12 και οι προσφορές της Sky Express άρχιζαν την επόμενη.
Κοινώς ατύχησα. Λίγες ημέρες πριν οι τιμές ήταν πολύ καλύτερες.
Κι εγώ αυτό σκέφτομαι να κάνω, για να μην χάσω την τιμή, να κλείσω από άλλο πάροχο. Θα μπορέσω μετά να περάσω τον λογαριασμό μου για να μου πιστωθούν τα μίλια στην ετζιαν?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Κι εγώ αυτό σκέφτομαι να κάνω, για να μην χάσω την τιμή, να κλείσω από άλλο πάροχο. Θα μπορέσω μετά να περάσω τον λογαριασμό μου για να μου πιστωθούν τα μίλια στην ετζιαν?
Θα βαλεις την καρτα μιλιων στον παροχο, εχει πεδιο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ρε σεις ενώ είχα επιλέξει να κλείσω για Άμστερνταμ την πρωινή την πτήση χωρίς να κανω κάτι μου το άλλαξε και μου έβαλε τη μεσημεριανή.
Πως θα τους το αποδείξω τώρα που οι κολλητοί μου είχαν ήδη κλείσει την πρωινή;
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ δεν βλέπω καμία προσφορά στην AEGEAN.
Άκυρο...Τώρα είδα..

Πτήσεις μεταξύ 15/01/2024 - 26/10/2024
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ρε σεις ενώ είχα επιλέξει να κλείσω για Άμστερνταμ την πρωινή την πτήση χωρίς να κανω κάτι μου το άλλαξε και μου έβαλε τη μεσημεριανή.
Πως θα τους το αποδείξω τώρα που οι κολλητοί μου είχαν ήδη κλείσει την πρωινή;
Γράψε τώρα στο chat της εταιρίας. Λογικά από το ιστορικό της διάδρασής σου με την ιστοσελίδα, θα προκύπτει αυτό που γράφεις.
 

mpempa91

Member
Μηνύματα
111
Likes
274
Μπήκα να κάνω αλλαγή ημερομηνιών σε 2 κρατήσεις. Έγιναν κανονικά, πλήρωσα τη διαφορα κ τώρα μου βγάζει μήνυμα οτι τουλάχιστον η μια θέση δεν έχει επιβεβαιωθεί κ να καλέσω για επιβεβαίωση στο τηλ κέντρο γιατί δεν γίνονται online αλλαγές σ'αυτή την κράτηση. Γιατί γίνεται αυτό! Ξέρει κανείς?
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Κι εγώ αυτό σκέφτομαι να κάνω, για να μην χάσω την τιμή, να κλείσω από άλλο πάροχο. Θα μπορέσω μετά να περάσω τον λογαριασμό μου για να μου πιστωθούν τα μίλια στην ετζιαν?
Μπορεις και μετά, να κάνεις διαχείριση της κράτησής σου με τον κωδικό που θα σου δώσει ο Πάροχος και να καταχωρίσεις τον αριθμό της κάρτας σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom