Bonus app

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.113
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
@psilos3 μην ξεχασεις μολις παρεις την καρτα να κατεβασεις την εφαρμογη bonus στο κινητο περνωντας των υπερτελειο κωδικο 00BAK (στα αγγλικα) να τσιμπησουμε απο 1000 bonus και οι δυο ακοπα. Και οποιος αλλος θελει, μη ντρεπεστε, εχω ακομη περιθωριο για δυο προσκλησεις :D. Νομιζω οτι μπορει να τρεχει ακομη το προγραμμα.
Εγώ απο τον Μπύθουλα δεν έχω φίλους να μου κάνουν τέτοιες χάρες :haha::haha::haha::haha:
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
Αν και επικαιροποίησα πριν ένα εξάμηνο τα στοιχεία μου στην τράπεζα, στο e-banking υπάρχει μόνιμα η προειδοποίηση εδώ και ένα τρίμηνο να επικαιροποιήσω τα στοιχεία μου. Από σήμερα έχει και το banner με τους 1.000 πόντους. Το δοκίμασα χωρίς να έχω εγγραφεί στο εθνικό μητρώο επικοινωνίας και πήρε τα στοιχεία κανονικά (πήρε επιβεβαίωση ταυτότητας/εισοδήματος, όχι διεύθυνση κατοικίας/εργασίας και τηλέφωνο). Αναρωτιέμαι αν αυτοί οι 1.000 bonus πόντοι μπορεί να μεταφερθούν στην Aegean, τους βλέπω να διατίθενται αποκλειστικά στην ALPHA.

Πού βλέπεις ότι υπάρχει όριο στις προσκλήσεις και πόσες σου μένουν; Το πρόγραμμα πάντως τρέχει (ο δικός μου κωδικός σύστασης 00BFB για όποιο νέο χρήστη εγκαταστήσει την εφαρμογή BONUS, στην περίπτωση που εξαντληθούν της σκληρής ανταγωνίστριας της παρασιτικής χρήσης της κάρτας paefstra :p).
Σε ποιο στάδιο σου ζητάει το κωδικο?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.929
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
@psilos3 μην ξεχασεις μολις παρεις την καρτα να κατεβασεις την εφαρμογη bonus στο κινητο περνωντας των υπερτελειο κωδικο 00BAK (στα αγγλικα) να τσιμπησουμε απο 1000 bonus και οι δυο ακοπα.
Υποτίθεται τη περιμένω εδώ και μέρες αλλά έχω μπλέξει με κουλούς. Μόλις τα πάρω στα χέρια μου θα σου χτυπήσω! :cool:
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Πηρα τα 1000 bonus του @psilos3 και τα μετετρεψα σε μιλια. Λιγο μετα πηρα αλλες 2000 απο δυο ατομα που εβαλαν το referral μου, αλλα βλεπω οτι αυτα δεν μετατρεπονται σε μιλια. Οντως παιζει το "ταβανι" των 10 ατομων? Το εχει ξεπερασει κανεις?
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Πηρα τα 1000 bonus του @psilos3 και τα μετετρεψα σε μιλια. Λιγο μετα πηρα αλλες 2000 απο δυο ατομα που εβαλαν το referral μου, αλλα βλεπω οτι αυτα δεν μετατρεπονται σε μιλια. Οντως παιζει το "ταβανι" των 10 ατομων? Το εχει ξεπερασει κανεις?
Εγώ πάντως θέλω ακόμη 5 συστάσεις για να φτάσω τις 10 και δεν έβαλε κανείς το referral μου 😢😭 00BFB
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Εγώ πάντως θέλω ακόμη 5 συστάσεις για να φτάσω τις 10 και δεν έβαλε κανείς το referral μου 😢😭 00BFB
Ουτε καν περιμενα οτι ειναι ακομη μετατρεψιμα, μετα τις αλλαγες του προγραμματος τα τελευταια χρονια. Καλο ειναι να μη χαθει η ευκαιρια.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
@paefstra καλά έκανες και μας ξαναθύμησες το θέμα. Κατέβασα το app στο κινητό της γυναίκας μου και έβαλα τον κωδικό μου. Πήρε αυτή 2000 πόντους καλωσορίσματος και εγώ 1000.:xalara:
 

andpsy

Member
Μηνύματα
268
Likes
648
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
πως βάζουμε κωδικό; Απέκτησα κάρτα bonus πριν κανα μήνα, δεν ειχα κωδικό σύστασης τότε και τωρα δεν βρίσκω κάποιο πεδίο να καταχωρήσω κάποιον
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.636
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom