Bucket List

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.508
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για να σας δω. Εγώ είμαι στα 21 (με μια χαλαρότητα, πχ όταν λέει "έχετε κάνει τρεκ στο Γκραν Κάνιον;" ε, πήγαμε και περπατήσαμε εκεί γύρω. Άμα πήγατε στις ζούγκλες της Κόστα Ρίκα και το βραδύποδα τον είδατε αλλού, μετράει, το ανάποδο όχι.

https://www.wanderlust.co.uk/compet...ce=email&uid=a1b4eebf535953189924b441f20e6acb
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Άμα πήγατε στις ζούγκλες της Κόστα Ρίκα και το βραδύποδα τον είδατε..
Ε, αυτό είναι το μόνο από αυτή τη λίστα που έχω κάνει. Και αν μετρήσει το ότι αντί για Chichen Itza πήγα σε άλλα αρχαία στο Γιουκατάν, ίσως πιάσω τα δύο.
Αλλά πλην του Great barrier reef δε με τραβάει ιδιαίτερα κάτι από τα υπόλοιπα της λίστας :cool:
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Στα 11 εγω ... έχω δρόμο ακομα
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Υπάρχει άνθρωπος που έχει στο bucket list του, να κάνει τον στρατιωτη στο Buckingham να γελάσει?

*8 από μένα
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
7... πάλι καλά!

Ναι, αλλά ήμουν 7 χρόνων, οπότε δεν θυμάμαι αν γέλασε! Ο τσολιάς πάντως στο μνημείο του Αγνώστου Στρατιώτη το θυμάμαι πως δεν γέλασε!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
17 με χαλαροτητα σε δυο οπως λεει και ο Χορχε.
Στο Γκραντ κανυον ξεποδαριαστηκα , τρεκινγκ ειναι και αυτο.
Και στην Καππαδοκια ενω καθησα τεσσερις ημερες δεν εκανα αεροστατο γιατι ηταν ακριβό
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Με φουλ χαλαροτητα αλλα οταν λεμε με φουλ, με φουλ, φουλ χαλαροτητα, του τυπου ποιο απο αυτα καιγεσαι να κανεις? Και εβγαλα 0 γατακια, σας εφαγα ολους. Ετσι ειμαστε οι πραγματικοι επαναστατες, οι επιθυμιες μας ειναι πολυ ιδιαιτερες για να χωρεσουν σε bucket list! Και τωρα ολοι μοκο!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Με φουλ χαλαροτητα αλλα οταν λεμε με φουλ, με φουλ, φουλ χαλαροτητα, του τυπου ποιο απο αυτα καιγεσαι να κανεις? Και εβγαλα 0 γατακια, σας εφαγα ολους. Ετσι ειμαστε οι πραγματικοι επαναστατες, οι επιθυμιες μας ειναι πολυ ιδιαιτερες για να χωρεσουν σε bucket list! Και τωρα ολοι μοκο!
Εσύ μέτρησες ποια θέλεις να δεις ή ποια έχεις ήδη δει; Γιατι μεχρι τώρα όλοι το 2 μετράμε.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Εσύ μέτρησες ποια θέλεις να δεις ή ποια έχεις ήδη δει; Γιατι μεχρι τώρα όλοι το 2 μετράμε.
Αυτο σου λεω ουτε με ποια θα ηθελα δεν βγαζω 1, οποτε μαντεψε ποσα βγαζω με το ποια ειδα?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.187
Μηνύματα
883.364
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom