Bucket List

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για να σας δω. Εγώ είμαι στα 21 (με μια χαλαρότητα, πχ όταν λέει "έχετε κάνει τρεκ στο Γκραν Κάνιον;" ε, πήγαμε και περπατήσαμε εκεί γύρω. Άμα πήγατε στις ζούγκλες της Κόστα Ρίκα και το βραδύποδα τον είδατε αλλού, μετράει, το ανάποδο όχι.

https://www.wanderlust.co.uk/compet...ce=email&uid=a1b4eebf535953189924b441f20e6acb
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Άμα πήγατε στις ζούγκλες της Κόστα Ρίκα και το βραδύποδα τον είδατε..
Ε, αυτό είναι το μόνο από αυτή τη λίστα που έχω κάνει. Και αν μετρήσει το ότι αντί για Chichen Itza πήγα σε άλλα αρχαία στο Γιουκατάν, ίσως πιάσω τα δύο.
Αλλά πλην του Great barrier reef δε με τραβάει ιδιαίτερα κάτι από τα υπόλοιπα της λίστας :cool:
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
Στα 11 εγω ... έχω δρόμο ακομα
 

x7777

Member
Μηνύματα
872
Likes
3.399
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Υπάρχει άνθρωπος που έχει στο bucket list του, να κάνει τον στρατιωτη στο Buckingham να γελάσει?

*8 από μένα
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.803
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
7... πάλι καλά!

Ναι, αλλά ήμουν 7 χρόνων, οπότε δεν θυμάμαι αν γέλασε! Ο τσολιάς πάντως στο μνημείο του Αγνώστου Στρατιώτη το θυμάμαι πως δεν γέλασε!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
17 με χαλαροτητα σε δυο οπως λεει και ο Χορχε.
Στο Γκραντ κανυον ξεποδαριαστηκα , τρεκινγκ ειναι και αυτο.
Και στην Καππαδοκια ενω καθησα τεσσερις ημερες δεν εκανα αεροστατο γιατι ηταν ακριβό
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Με φουλ χαλαροτητα αλλα οταν λεμε με φουλ, με φουλ, φουλ χαλαροτητα, του τυπου ποιο απο αυτα καιγεσαι να κανεις? Και εβγαλα 0 γατακια, σας εφαγα ολους. Ετσι ειμαστε οι πραγματικοι επαναστατες, οι επιθυμιες μας ειναι πολυ ιδιαιτερες για να χωρεσουν σε bucket list! Και τωρα ολοι μοκο!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Με φουλ χαλαροτητα αλλα οταν λεμε με φουλ, με φουλ, φουλ χαλαροτητα, του τυπου ποιο απο αυτα καιγεσαι να κανεις? Και εβγαλα 0 γατακια, σας εφαγα ολους. Ετσι ειμαστε οι πραγματικοι επαναστατες, οι επιθυμιες μας ειναι πολυ ιδιαιτερες για να χωρεσουν σε bucket list! Και τωρα ολοι μοκο!
Εσύ μέτρησες ποια θέλεις να δεις ή ποια έχεις ήδη δει; Γιατι μεχρι τώρα όλοι το 2 μετράμε.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Εσύ μέτρησες ποια θέλεις να δεις ή ποια έχεις ήδη δει; Γιατι μεχρι τώρα όλοι το 2 μετράμε.
Αυτο σου λεω ουτε με ποια θα ηθελα δεν βγαζω 1, οποτε μαντεψε ποσα βγαζω με το ποια ειδα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.528
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom