Aegean Airlines Check in με την Aegean

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Τι e-mail έβαλες όταν έκανες την κράτηση;Έχεις πρόσβαση τώρα σε αυτό το mail;Στο αρχικό mail που έβαλες πηγαίνει η επιβεβαίωση.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Έβαλα αυτο που έχω δεν έχω άλλο. Μόνο ένα email προσωπικό
Περίεργο..Το λέει σαφέστατα ότι στέλνουν επιβεβαίωση ξανά.Πήρες μόνον sms στο τηλ.;Ούτε το αρχικό mail..Φαντάζομαι ότι κοιτάς και στα trash mail..
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Συνδέσου στο λογαριασμό σου στην Aegean και πήγαινε στην επιλογή "οι κρατήσεις μου" και θα τα βρεις όλα εκεί.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.608
Likes
9.878
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
2 είναι οι περιπτώσεις.

Εάν έχεις βάλει σαν email κράτησης το δικό σου το προσωπικό, τότε σίγουρα θα σου στείλει η aegean είτε μήνυμα για να κάνεις upgrade στη πτήση σου ή όταν ανοίξει το check-in.

Εάν δεν έχεις βάλει σαν email κράτησης το δικό σου, αλλά κάποιο εταιρικό, τότε η μόνη επιλογή είναι να πας στο counter με το διαβατήριο.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κατά πασα πιθανότητα δεν έγραψες σωστά το email σου όταν έκανες την κράτηση, γι αυτό και δε σε βρισκει η εφαρμογή. Παρτους τηλέφωνο να το διορθώσουν ή κανε υπομονή ως το check-in .
 

rakomelo

Member
Μηνύματα
33
Likes
20
Καλημέρα παιδιά,

Έκανα τσέκ ιν προ ολίγου στην aegean για τη πτήση μου στη Βαρκελώνη τη Δευτέρα και δε μου ζήτησε πουθενά να γράψω αριθμό διαβατηρίου η ταυτότητας
Έχει αλλάξει κάτι ή εγώ έκανα κάτι λάθος;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.658
Καλημέρα παιδιά,

Έκανα τσέκ ιν προ ολίγου στην aegean για τη πτήση μου στη Βαρκελώνη τη Δευτέρα και δε μου ζήτησε πουθενά να γράψω αριθμό διαβατηρίου η ταυτότητας
Έχει αλλάξει κάτι ή εγώ έκανα κάτι λάθος;
Δε ζητάνε, ιδίως εντός ΕΕ. Το παράξενο θα ήταν να ζητήσουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.195
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom