Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
HELP

Εκει που ζηταει mobile number βαζω στο πρωτο κουτακι greece 30 , στο δευτερο τιποτα και παω να βαλω στο τριτο κουτακι τον αριθμο απο το κινητο μου τηλέφωνο και σταματαει στα 8 ψηφια και δεν παιρνει τα 2 τελευταια. Τι κάνω λάθος?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
τοτέ ξεκίνα από το 2 κουτάκι, κι βάλτο όλο τον αριθμό, κι θα είσαι ΟΚ
 

kavou

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Παιδια μια ερωτηση....αν εκτυπωσω τα εισητηρια...αφου βαλω τα στοιχεια κ αυτα...μετα αμα τυχον χασω τις Α4 που τα εχω μπορω να τα ξαναεκτυπωσω...??
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
ναι, εφόσον το κατεβάσεις σαν αρχείο pdf στο υπολογιστή σου
 

georgesofia

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπερα. εκανα κρατηση πριν λιγο στην ryanair για ρωμη αλλα ακομα δεν εχει ερθει κανενα mail για επιβεβαιωση. μπορειτε να μου πειτε αν ξερετε ποση ωρα κανει περιπου? ευχαριστω!
 

georgesofia

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΕΚΤΥΠΩΣΑ ΑΜΕΣΩς ΜΟΛΙς ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ flight reservation number , λεει οτι εχει πληρωθει το ποσο αλλα περιμενω απο τις 18:οο περιπου. οσο το καθυστερουν ανεβαινουν και οι τιμες. προτεινεις δλδ να περιμενω κι αλλο,ε? ευχαριστω και παλι!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
εφόσον έχεις το χαρτί, τότε κανένα πρόβλημα
 

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
Θέλω να ρωτήσω αν πειράζει που θα εκτυπωσω τα εισητηρια με ασπρομαυρο εκτυπωτη και όχι με εγχρωμο. Φαντάζομαι πως δεν πειράζει αλλα το ρωτάω για να ειμαι σίγουρος. Μ΄ αυτη τη ryanair ποτε δε ξέρεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.691
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom