Τσεχική Δημοκρατία Corinthia Panorama Prague

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Εμείς κλείσαμε για τέλη Ιουλίου 57? το τρίκλινο(μέsω Booking). Είναι δίπλα σε στάση μετρο
Courtyard Prague Flora
ΔιεύθυνσηLucemburska Street 46
Prague , 130 00
ααααααα μπραβο εκει μειναμε περυσι!!!ειχα κολλησει!!!
πολυ καλο!!μοντερνο!!καθαρο!!οτι πρεπει!!
και διπλα στο μετρο!
οσο για τις νυχτερινες εξοδους δεν εχει κ τπτ το ιδιαιτερο η πραγα.τουλαχιστον εμεις αυτο ειδαμε.αλλα τοσο πτωματα που ημασταν ξερενομασταν το βραδυ!!
πολυ καλη επιλογη!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
ααααααα μπραβο εκει μειναμε περυσι!!!ειχα κολλησει!!!
πολυ καλο!!μοντερνο!!καθαρο!!οτι πρεπει!!
και διπλα στο μετρο!
οσο για τις νυχτερινες εξοδους δεν εχει κ τπτ το ιδιαιτερο η πραγα.τουλαχιστον εμεις αυτο ειδαμε.αλλα τοσο πτωματα που ημασταν ξερενομασταν το βραδυ!!
πολυ καλη επιλογη!!!
Έ όχι και δεν έχει τίποτα ιδιαίτερο το βράδυ η Πράγα. Αμέτρητα καταπληκτικά τζαζ κλαμπάκια, μαύρο θέατρο, βραδινή βόλτα στη γέφυρα του Καρόλου με θέα το φωτισμένο κάστρο.
Το εν λόγω ξενοδοχείο δεν είναι κεντρικό και νομίζω ότι στα ίδια χρήματα μπορείς να βρεις ένα καλό κεντρικό, δεδομένου ότι οι ταξιτζήδεσ στην Πράγα ζητάνε όσα θέλουν (καλό είναι να συμφωνείς από πριν την τιμή, ιδίως το βράδυ, για να μη σε γδάρουν μετά).
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Έ όχι και δεν έχει τίποτα ιδιαίτερο το βράδυ η Πράγα. Αμέτρητα καταπληκτικά τζαζ κλαμπάκια, μαύρο θέατρο, βραδινή βόλτα στη γέφυρα του Καρόλου με θέα το φωτισμένο κάστρο.
Το εν λόγω ξενοδοχείο δεν είναι κεντρικό και νομίζω ότι στα ίδια χρήματα μπορείς να βρεις ένα καλό κεντρικό, δεδομένου ότι οι ταξιτζήδεσ στην Πράγα ζητάνε όσα θέλουν (καλό είναι να συμφωνείς από πριν την τιμή, ιδίως το βράδυ, για να μη σε γδάρουν μετά).
εκει που μεναμε και γενικα τα βραδια στο κεντρο ειδαμε ερημια..φυσικα θα εχει πραγματα να κανεις για να το λες αλλα εχει να κανει και με τις δυναμεις που σου απομενουν στο τελος της μερας!!:D
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
Ρε όλοι συντηριτικούρες είστε?Ή παντρεμένοι και άρα νεκροί?

Δώστε καμιά πληροφορία και εμπειρία με Τσέχες ρε γμτ μου.

Πως περπατάνε,πως ντύνονται,τι στρινγκ φοράνε,τα βίτσια τους κ.α. Οχι εσύ dik-7 και οι κυρίες.

Δεν έχω πάει αλλά επιβεβαιώνω απο άλλους ελάχιστους φίλους μου και πολυάριθμους εχθρούς μου που έχουν επισκεφτεί την Πράγα,τη φήμη των ταξιτζήδων στη Τσεχία που είναι η χειρότερη.Οτι πρέπει για μένα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.792
Likes
18.380
Ρε όλοι αδερφές είστε?Ή παντρεμένοι και άρα νεκροί?
Το δεύτερο αγαπητέ, το δεύτερο....αλλά και όργια να κάναμε ανά την υφήλιο, νομίζω το τελευταίο μέρος που θα τα εκμυστηρεύομασταν είναι εδώ.....αντίστοιχες πληροφορίες θα βρεις σε άλλα σάιτ πιο "ειδικού" ενδιαφέροντος....
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Θα είμαι εκεί 23-26/7 και κλείσαμε μέσω booking 255e.....
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
δεν ξερω ποσων αστερων ξενοδοχειο ειναι αυτό..δεν εχω χρόνο να ψαξω..και που ειναι..αλλα δες και το prague inn στην οδό zitna που ειναι κοντα στον σταθμο μετρό karlovo namesti..
εμεινα εκει..ανακαινισμενο ξενοδοχειο..πεντακαθαρο και πολυ καλο πρωινο..
πηγαιανα στο κεντρο με τα ποδια..τραμ χρησιμοποιησα μονο για να παω απεναντι στο καστρο... που μαλιστα περναει απο karlovo namesti..5 λεπτα απο ξενοδοχείο..
για 3 μερες δεν αξιζει να εισαι μακρια απο κεντρο..θα χανεις χρονο σε μετακινήσεις..
αλλα ο καθενας οτι επιθυμει....
το ειχα κλεισει νομιζω απο venere...ψαξτο λιγο..
συγγνώμη..το ξενοδοχειο που αναφερομαι παραπάνω ειναι το hotel praga 1..zitna 5 και οχι το prague inn.. το εχει το booking αν ενδιαφερεσαι...
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
Το δεύτερο αγαπητέ, το δεύτερο....αλλά και όργια να κάναμε ανά την υφήλιο, νομίζω το τελευταίο μέρος που θα τα εκμυστηρεύομασταν είναι εδώ.....αντίστοιχες πληροφορίες θα βρεις σε άλλα σάιτ πιο "ειδικού" ενδιαφέροντος....
Βρε μάστορα αλοίμονο ξέρω που να ψάξω.
Αλλά λίγο με ενοχλεί η προβλεψιμότητα σας,ο συντηριτισμός και μη αναφέρω τπτ άλλο.
Και γιατί να μην αναφερθεί τπτ εδώ.
Παράνομο αξιοθέατο αποτελεί η Τσέχα?Απο πότε?Νόμιζα οτι είναι το βασικότερο αξιοθέατο της Τσεχίας.
Εντάξει φιλτάτε gts εσύ οκ είσαι κρεμασμένος.Αλλά σχεδόν όλοι οι υπόλοιποι?

Πάντως σας λατρευω και σας χαίρομαι με τις αδυναμίες σας.Μη παρεξηγηθώ πάλι.
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Βρε μάστορα αλοίμονο ξέρω που να ψάξω.
Αλλά λίγο με ενοχλεί η προβλεψιμότητα σας,ο συντηριτισμός και μη αναφέρω τπτ άλλο.
Και γιατί να μην αναφερθεί τπτ εδώ.
Παράνομο αξιοθέατο αποτελεί η Τσέχα?Απο πότε?Νόμιζα οτι είναι το βασικότερο αξιοθέατο της Τσεχίας.
Εντάξει φιλτάτε gts εσύ οκ είσαι κρεμασμένος.Αλλά σχεδόν όλοι οι υπόλοιποι?

Πάντως σας λατρευω και σας χαίρομαι με τις αδυναμίες σας.Μη παρεξηγηθώ πάλι.
θα σου απαντησω...
ειχα παει με το φιλο μου,που ειμαστε 6 χρονια μαζι και ειμαι23 χρονων. ειμαι μικρη αλλα οχι δε θα παω 5 μερες στην πραγα για να κανω την εξαλλη ζωη...οποιος ψαχνεται και θελει να γνωρισει τετοια πραγματα και παει (κυριως) με παρεα θα τα κανει αυτα που λες..ωστοσο θεωρω οτι ενα ταξιδι απο μονο του δεν ειναι μια συντηριτικη κινηση οποτε ουτε μουχλες ουτε συντηριτικοι ειμαστε!!!!!!
επιλογες κανουμε...εγω προτιμω να λιωσω στο περπατημα και να γνωρισω την πολη εσυ να πιεις 2 ποτα το βραδυ!οκ....
αααα!!οι τσεχες ειναι πολυ μα πααααααρα πολυ σνομπ και στριμμενες!!εντελως αγενεις..το διαπιστωσαν και οι αντρες απο το γκρουπ μας..για να μην πειτε οτι τα λεω επειδη ειμαι κοπελα;)
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
αααα!!οι τσεχες ειναι πολυ μα πααααααρα πολυ σνομπ και στριμμενες!!εντελως αγενεις..το διαπιστωσαν και οι αντρες απο το γκρουπ μας..για να μην πειτε οτι τα λεω επειδη ειμαι κοπελα;)
Και κυρίως πανάσχημες... η καρδούλα τους το ήξερε καλή μου...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Και κυρίως πανάσχημες... η καρδούλα τους το ήξερε καλή μου...
δεν μιλησα για ομορφια....και κουκλες να ναι ειναι αγενεις ..πως να το κανουμε!!
και μη μου αναβετε φωτιες βραδιατικα γιατι αααα!!!!
τωρα σοβαρα ομως ενδεικτικα θα πω οτι στο αεροδρομειο, οταν κλειναν το βραδυ το καφε που καθομασταν μονο που δεν μας εβρισαν..ημασταν στην μεσα μερια του μαγαζιου και κατεβαζαν τα ρολα!!ελεος...βασικα σε σας δεν εχω λογο να πω ψεματα...;)
στο φιλο μου θα ειχα;);)!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom