Dubai θα με συγχωρέσεις?

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Παιδιά δεν είναι κάτι σοβαρό αυτό που έπαθε ο Traveller, θα του περάσει! μια Βραζιλία του χρειάζεται και θα έρθει στα ίσα του!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
τον τράβελερ που ξέρατε ξεχάστε τον, τέρμα τα ταξίδια υπερπαραγωγές τώρα θα κυνηγά ό λα τα δωρεάν ταξίδια, τον πήρε το μάτι μου να κουβαλά 200 φακελάκια σούπες κνορ και όχι δεν ήταν λόγω ηλικίας έχει δωρεάν ταξίδι πάλι..:D
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
τον τράβελερ που ξέρατε ξεχάστε τον, τέρμα τα ταξίδια υπερπαραγωγές τώρα θα κυνηγά ό λα τα δωρεάν ταξίδια, τον πήρε το μάτι μου να κουβαλά 200 φακελάκια σούπες κνορ και όχι δεν ήταν λόγω ηλικίας έχει δωρεάν ταξίδι πάλι..:D
Μην τα βγάζουμε όλα στη φόρα...Εθεάθει πρόσφατα στον κισέ της Alitalia...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
λοιπόν ο τύπος τρώει ότι έχει διαγωνισμό για δωρεάν ταξίδι... πατατάκια,παγωτά και σούπες και βάζω στοίχημα ότι έχει πάει και στο τηλεπαιχνίδι ''ραντεβού στα τυφλά'' όχι για να βρει γυναίκα για το ταξίδι... τώρα που το σκέφτομαι θυμάμαι έναν πολύ περίεργο τύπο που έπαιζε...
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Δεν το είχα πει σε κανένα................
Δηλαδή, καλοπροαίρετα, μπορείς να μου πεις:
1.Πολυτελή ξενοδοχεία,
2.Καλοί επαγγελματίες,
3.Παντού κλιματισμός,
4.Εντυπωσιακή έρημος,
5.Εντυπωσιακές παραλίες,
Αυτά αρκούν?
Όσο για τις τιμές, σε συγκεκριμένα προϊόντα με συγκεκριμένο κωδικό (πχ ρολόγια) πειράζει που ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ?
Να ξεκαθαρίσω βέβαια ότι στη Ντισνειλαντ και γω θα ήθελα να πάω, όπως μ' αρέσει και η επιστημονική φαντασία κι όπως εκτιμώ κάθε επίτευγμα του ανθρώπου και της τεχνολογίας του κι ας είναι κενό περιεχομένου με τη ακριβή έννοια της λέξης .
Δηλαδή οι άνθρωποι έστησαν μια επιχείρηση, που θαυμάζω, σέβομαι και επικροτώ, αλλά
...μήπως... άσε δεν το συνεχίζω γιατί θα ακούσω πιο πολλά και από σένα.
Με εκτίμηση (και το ξέρεις)
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
... Dubai μου σου ζητώ συγνώμη... πέφτω στα γόνατα και εξομολογούμαι τις αμαρτίες μου...
Άσε τον πρόλογο και ζήτα δημόσια συγνώμη από τους συνφορμίτες σου και όχι από το (πρώην) τιποτένιο Ντουμπάι γιατί ούτε ο Βόλγας δεν βλέπω να σε ξεπλένει!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.534
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εντυπωσιακό το πόσοι τσίμπησαν... Όσο εγώ θα πηγαίνω στα πεντάστερα από δω και πέρα, άλλο τόσο και ο traveller αποφάσισε ότι το Ντουμπάι δεν είναι η ντροπή του παγκόσμιου τουρισμού...
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Εντυπωσιακό το πόσοι τσίμπησαν... Όσο εγώ θα πηγαίνω στα πεντάστερα από δω και πέρα, άλλο τόσο και ο traveller αποφάσισε ότι το Ντουμπάι δεν είναι η ντροπή του παγκόσμιου τουρισμού...
Αν είναι έτσι ....πάσο
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.757
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Να 'στε καλά, καινούργιο άντερο κάναμε!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
μπορεί κανείς να μου λύσει την απορία:
γιατί αυτή η άκρως ενδιαφέρουσα ταξιδιωτική ιστορία βρίσκεται στο σόσιαλ?
:roll:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Διότι όπως έγραψε και ο Γιώργος παραπάνω πρόκειται ασφαλώς περί πλάκας. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom