varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Γειά σας.
Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο site σας και είμαι γεμάτος απορίες. Φυσικά δεν έχω σκοπό να σας πρήξω αλλά θα ήθελα αν γνωρίζετε κάποιο "καλό" γραφείο με λογικές τιμές και καλές παροχές για να σχεδιάσω και εγώ το πρώτο μου ταξίδι στο Dubai.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Κοσμοσυρροή στο Dubai! :)
To καλύτερο πρακτορείο είναι το internet! Θα κλέισεις μόνος/η σου τα εισητήριά σου, θα βρείς και το ξενοδοχείο σου και θα σου έρθει οικονομικότερα από το κάθε πρακτορείο!
 

pepes1gr

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Υγεία να έχουμε και λεφτά
Κοσμοσυρροή στο Dubai! :)
To καλύτερο πρακτορείο είναι το internet! Θα κλέισεις μόνος/η σου τα εισητήριά σου, θα βρείς και το ξενοδοχείο σου και θα σου έρθει οικονομικότερα από το κάθε πρακτορείο!
Ευκολο να το λες δύσκολο να το κάνεις όταν στην περίπτωσή μου δεν έχω πλησιάσει ούτε αεροδρόμιο και φυσικά ούτε έχω μπει σε αεροπλάνο.Και θα μου πεις φυσικά που πας βρε καραμήτρο αλλά ..έτσι για το γαμώτο.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
ακυρη στιγμη για τον προβληματισμο μου... εχω ακουσει τοσα πολλα για το dubai και δε με πειθει καθολου σαν προορισμος...οσοι γνωστοι μου εχουν παει μου εχουν δειξει απειρες φωτογραφιες απο χλιδατα ξενοδοχεια , πολυκαταστηματα και ουτε μια απο καποιο ιδιαιτερης φυσικης ομορφιας τοπιο η απο τη ζωη εκτος τουρισμου εκει. Συν το εγκλημα αρχιτεκτονικης που συντελειται εις βαρος της φυσης και της αισθητικης και το οποιο εντεινεται συνεχως και ειναι ενας βασικος λογος να μη παω... αν και πολλοι τρελαινονται με τα νησακια σε σχημα φοινικα , λαγου η πεταλουδας ...συν οτι οι τιμες που βλεπω δεν ειναι και τοσο φτηνες...τελικα υπαρχει μια αλλη εικονα του ντουμπαι????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom