Eurovision 2009

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
βραδιες eurovision!!!αχ, ειναι το καλυτερο μου!!!καθε χρονο βρισκομαι και σε αλλο σπιτι, με αλλη παρεα!!!πλησιαζει η eurovision και οι προτασεις πεφτουν βροχη, οποτε αναγκαστικα πρεπει να επιλεξω!!οπου και αν παω παντως περναω τελεια!eurovision σημαινει καλη παρεα, πολυ φαγητο και πολυ γελιο!φετος σκεφτομαι πως ειναι η σειρα μου να οργανωσω σπιτι μου eurovision night!!προβλεπεται μεγαλος συνωστισμος!!:haha:
οριστε και η sertab!!!(παναγια μου τι ασχημο προσωπο που εχει!!:shock:)

 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
και ελενα παπαριζου θεα στην πρωτη συμμετοχη της με τους antique!!3η θεση για την ελλαδα!!!



:clap::clap::clap::clap::clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
για ακουστε και αυτο!μην την βλεπετε ετσι την madame!!εχει ιστορια με την eurovision!εχει λαβει μερος 2 φορες στο παρελθον!το 1998 ηρθε στην τριτη θεση και το 2005 στην δευτερη θεση(εδωσε μαχη τοτε με την παπαριζου και εγω θυμαμαι να τραβαω τα μαλλια μου)!οπως καταλαβαινετε ειναι υπολογισιμη αντιπαλος!λετε να "φαει" τον σακη μας?θα δειξει..
για την μαλτα λοιπον, η chiara με το τραγουδι "what if we"!



 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
latina δεν παιζεσαι...... αμφιβαλει κανεις οτι δικαια πηρε τη πρωτια η τουρκια?? για μενα η καλλιτερη ερμηνεια και μουσικη, της eurovision
:clap::clap: συμφωνω απολυτα μαζι σου και αυτος ο τζερτζελες που γινεται ειτε με εθνικ τραγουδια, ή με ολο το μωσαικο τραγουδιων απο ολες τις χωρες εμενα μου αρεσει, οπως μου εμεινε στη μνημη η περυσινη συμμετοχη του Ισραηλ, και παιδια......η μουσικη δεν εχει συνορα......αλλο θεμα ειναι η πολιτικη......
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
για ακουστε και αυτο!μην την βλεπετε ετσι την madame!!εχει ιστορια με την eurovision!εχει λαβει μερος 2 φορες στο παρελθον!το 1998 ηρθε στην τριτη θεση και το 2005 στην δευτερη θεση(εδωσε μαχη τοτε με την παπαριζου και εγω θυμαμαι να τραβαω τα μαλλια μου)!οπως καταλαβαινετε ειναι υπολογισιμη αντιπαλος!λετε να "φαει" τον σακη μας?θα δειξει..
για την μαλτα λοιπον, η chiara με το τραγουδι "what if
Κοίτα...και λόγω μεγέθους να το δεις: μια μπουκιά άνετα μπορεί να τον κάνει..... κυριολεκτικά! :bleh::haha:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
αν και λιγο οφ τοπικ μιας και το θέμα μας ειναι η φετεινη γιουροβίζιον,
δεν μπορεί να λείψει από το τόπικ αυτό, ο ανεπανάληπτος, (σημ. για αυτο μας ξαναεκπροσωπεί:haha:) ο μοναδικός, ο απόλυτος Ελληνας ποπ σταρ!
ο SAKIS ROUVAS κ το Shake it.
Νομίζω οτι ειναι ο,τι καλυτερο εχουμε δει, ποπχορευτικά τουλάχιστον στην Γιουροβίζιον!:clap::cool:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
αν και λιγο οφ τοπικ μιας και το θέμα μας ειναι η φετεινη γιουροβίζιον,
δεν μπορεί να λείψει από το τόπικ αυτό, ο ανεπανάληπτος, (σημ. για αυτο μας ξαναεκπροσωπεί:haha:) ο μοναδικός, ο απόλυτος Ελληνας ποπ σταρ!
ο SAKIS ROUVAS κ το Shake it.
Νομίζω οτι ειναι ο,τι καλυτερο εχουμε δει, ποπχορευτικά τουλάχιστον στην Γιουροβίζιον!:clap::cool:
γιατι οφ τοπικ??μια αναδρομη στα παλια τραγουδια της eurovision, αν ανηκει καπου, ανηκει σιγουρα σε αυτο το θεμα!!σακης!!!!!!!!!!!!αχχχχχχχχχχχχ!!θεος!!πειραζει που το shake it μου αρεσει πιο πολυ απο το φετινο μας τραγουδι???:roll:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
σκοπός του τοπικ αυτου ειναι να δουμε κ ν ακουσουμε πρωτίστως τα φετεινά τραγούδια της γιουροβίζιον.:cool:
Οποια η οοιος εχει βρει υλικο ας το ποστάρει,,
για να εχουμε μια πιο ολοκληρωμένη γνώμη για τα τραγούδια,
οταν θα κληθουμε καπου τον μαη να τα ψηφισουμε!:haha:
Φυσικά και τα αγαπημένα μας απο παλιώτερες διοργανώσεις ευπροσδεκτα ειναι, αλλα με μέτρο!!! :cool:

και εγω λατίνα(σημ. μήπως είσαι κρυφή Ρουβίτσα;:bleh:) συμφωνώ μαζί σου!
ο Σάκης του shake it ηταν καλύτερος απο τον Σάκη του this is our night!
αλλά ας δουμε και την εμφανιση του στην Μοσχα και ισως να αναθεωρήσουμε!:haha:
Ισως στην σκηνή να κάνει πάλι τα ...τρελά του χορευτικά!:haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ειμαι ρουβιτσα, αλλα οχι κρυφη!!!!!!!!!:bleh::bleh::bleh:!!!
εγινα σε μεγαλη ηλικια φαν του σακη(το μεγαλη ειναι σχετικο..), οποτε οπως καταλαβαινεις ηταν ωριμη αποφαση!!εμενα δεν ειναι το προβλημα μου ο σακης(πως θα μπορουσε αλλωστε??), αλλα το τραγουδι..δεν μου εκατσε καλα απο την αρχη κανενα απο τα 3 τραγουδια:(!γιαυτο το συγκρινω με το shake it που απο το πρωτο ακουσμα με ειχε εντυπωσιασει!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
και συνεχιζω την παρουσιαση των τραγουδιων του φετινου διαγωνισμου!
ελβετια και lovebugs με το τραγουδι "the highest heights"!!δεν σας το βαζω live γιατι ειναι χαλια η ποιοτητα..


θα το χαρακτηριζα συμπαθεστατο!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
και πολωνια με την εντυπωσιακη lidia kopania και την μπαλαντα "i don't wanna leave"..
πολλες μπαλαντες φετος και οι περισσοτερες απο γυναικες ερμηνευτριες..


ελπιζω το μακιγιαζ της την βραδια του τελικου να ναι καλυτερο..το συγκεκριμενο την αδικει πολυ!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
και το τραγουδι της βουλγαριας ειναι πολυ ιδιαιτερο!!!
krassimir avramov λεγεται ο τραγουδιστης και ερμηνευει το
"illusion"!!σας βαζω το video clip μιας και ειναι πολυ παραξενο και μου
τραβηξε την προσοχη!!

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom