Eurovision 2009

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Συγγνωμη, αυτα ειναι τα παιδια του συγκροτηματος της Ελβετιας? Αν ναι, θα τους ψηφισω ασχετα με το τραγουδι! Κανενα κοντινο τους εχουμε??? :bleh:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Επισης εχω την εντυπωση οτι το παρακατω τραγουδι θα εκπροσωπησει τη Φινλανδια. Δεν ειμαι ομως και απολυτα σιγουρη. Οποιος εχει καλυτερη ενημερωση, ας μας πει...
 
Last edited by a moderator:

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Επισης εχω την εντυπωση οτι το παρακατω τραγουδι θα εκπροσωπησει τη Φινλανδια. Δεν ειμαι ομως και απολυτα σιγουρη. Οποιος εχει καλυτερη ενημερωση, ας μας πει...
[URL="
- Kwan - 10 000 Light years [Finland Preselection Eurovision 2009][/URL]
οχι, δεν ειναι αυτο!!!
την φινλανδια θα εκπροσωπησουν οι waldo's people με το τραγουδι "kose control"!!
και αυτο μου αρεσει πολυ!!αν και απο σκανδιναβικες νομιζω πως θα βγει μπροστα η νορβηγια!

 
Last edited by a moderator:

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Συγγνωμη, αυτα ειναι τα παιδια του συγκροτηματος της Ελβετιας? Αν ναι, θα τους ψηφισω ασχετα με το τραγουδι! Κανενα κοντινο τους εχουμε??? :bleh:
σου βρηκα ο,τι πιο κοντινο υπαρχει!αλλα κατι εχει παθει και δεν μου εμφανιζει το σημα με τον συνδετηρα για να επισυναψω εικονα..θα ξαναπροσπαθησω σε λιγο!για να ειμαι ειλικρινης
εμενα εμφανισιακα δεν μου αρεσουν, οποτε ψηφο απο μενα δεν θα δουν!!!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Αχ κριμα βρε Λατινα που δεν μπορεις να την ανεβασεις. Δεν πειραζει που δεν σου αρεσουν, ετσι για να εχουμε ελπιδα εμεις οι υπολοιπες! :bleh:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Αχ κριμα βρε Λατινα που δεν μπορεις να την ανεβασεις. Δεν πειραζει που δεν σου αρεσουν, ετσι για να εχουμε ελπιδα εμεις οι υπολοιπες! :bleh:
λοιπον, επειδη δεν μπορω να ανεβασω την φωτο, σου στελνω
λινκς για το επισημο σαιτ τους και για την σελιδα τους στο myspace!απολαυσε τους!!

LOVEBUGS - Official Website

LOVEBUGS bei MySpace Music - Kostenlos MP3s anhΓΆren, Bilder & Musikvideos ansehen

απολαυσε τους!!!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Αχ βρε Λατινα, ευχαριστω πολυ! Ειναι οντως απολαυστικοι! Βεβαια προτιμουσα τον τραγουδιστη χωρις μουσι, οπως ειναι σε παλιοτερες φωτογραφιες! Λα Σουις ντουζ πουα!:bleh:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
συνεχιζω με τις συμμετοχες..
ιρλανδια και sinead mulvey & black daisy, με το τραγουδι "et cetera"!

 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
και η συμμετοχη της αρμενιας με inga & anush arshakyanner και το
τραγουδι "jan jan"..


προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου...
 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
παιδες σας ενημερωνω οτι προς το παρων και συμφωνα με τα στατιστικα ο Ρουβας ερχεται δευτερος,
στη πρωτη θεση ειναι το πιτσιρικι απο τη Νορβηγια.....λετε να εχουμε ντερμπι ή να κονταροχτυπηθουνε??
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.913
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ειναι αξιόπιστα αυτά τα στατιστικά;:roll::haha:
αν ναι, να στοιχηματίσουμε απο τώρα υπέρ του συνωνόματου Ελληνα σούπερ ποπ σταρ, να βγάλουμε και κανένα ταξιδάκι επιπλεον για φέτος!:haha:

Υ.Γ.: @latina: ώρες ώρες παρουσιαζοντάς μας τους διαφόρους εκπροσωπους των χωρών, μου θυμιζεις, την μία, την μοναδική την ανεπανάληπτης εθνική μας κυρία Γιουροβίζιον, την Δάφνη Μπόκοτα!:D:bleh:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
παιδες σας ενημερωνω οτι προς το παρων και συμφωνα με τα στατιστικα ο Ρουβας ερχεται δευτερος,
στη πρωτη θεση ειναι το πιτσιρικι απο τη Νορβηγια.....λετε να εχουμε ντερμπι ή να κονταροχτυπηθουνε??
Να δειτε που θα μας φαει ο Χαρυ Ποτερ! Εδω θα ειμαστε!
Παντως το τραγουδι της Νορβηγίας οντως αξιζει
οχι σαν το δικο μας αοσμο, αγευστο και αχρωμο, μια απ τα ιδια!

Αληθεια πιστευει κανεις οτι ο Σακης παρολη τη λαμψη που εχει
θα βγει πρωτος μ αυτο το τραγουδι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.735
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom