Eurovision 2012 !!!!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αναμενόμενο αποτέλεσμα νομίζω.
Πιστεύω ότι με λίγη δουλειά παραπάνω θα είναι μια αξιοπρεπής παρουσία στον ημιτελικό
Ετσι ειναι παντα αλλαζει το χορευτικο και ενίοτε και καποια μουσικα στοιχεια
Για θυμισου περυσι το Λουκα , τι γελια καναμε οταν ανακοινωθηκε η συμμετοχη του, και ποσο διαφορετικός ηταν πανω στη σκηνη
Αν ακουσεις και τα υπολοιπα, και δεις τι σουργελα ειναι, σιγουρα θα παμε στο τελικο
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ετσι ειναι παντα αλλαζει το χορευτικο και ενίοτε και καποια μουσικα στοιχεια
Για θυμισου περυσι το Λουκα , τι γελια καναμε οταν ανακοινωθηκε η συμμετοχη του, και ποσο διαφορετικός ηταν πανω στη σκηνη
Αν ακουσεις και τα υπολοιπα, και δεις τι σουργελα ειναι, σιγουρα θα παμε στο τελικο
Tα έχω ακούσει και μου έχουν πέσει τ'αυτιά
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.988
Το τι γελιο εχω ριξει με το οτι ο διαγωνισμος ελαβε χωρα σε εμπορικο κεντρο με θεατες ολους κι ολους 10 νοματαιους απο κατω, δε λεγεται... Μου θυμισε κατι πρωτοχρονιες που βλεπω απο την τιβι στο Συνταγμα μαζεμενους μεταναστες, αστεγους κ.λ.π. που δεν ειχαν που αλλου να πανε πρωτοχρονιατικα και ειπαν "δεν παμε συνταγμα να μας δειξει και η τηλεοραση?"
Το θετικο ηταν οτι η ολη εκδηλωση κρατησε λιγο...
Oι εντυπωσεις μου από τους διαγωνιζομενους και τα τραγουδια:
* Tην Dora την καταπιε η σκηνη...και τι σκηνη? Εμπορικου κέντρου... φαντασου της eurovision
* Το Killer Bee μου αρεσε και οι κοπελες δεν με χαλασαν καθολου
* Το No Parking δεν εβλεπα την ωρα να τελειωσει
* Το Afrodisiac απο την πρωτη στιγμη που το ακουσα σκεφτηκα 2 πραγματα:
(α) οτι προκειται για αλλο ενα τσιφτετελοποπ σκουπιδι που οι υποστηρικτες του θα υποστηριξουν οτι εχει εντονο το ελληνικο στοιχειο(?)
(β) οτι σιγουρα αυτο θα ψηφιστει, γιατι τετοιοι ειμαστε τελικα....Βλέπε Αλκαιος, Λουκας Γιωρκας και λοιπες συμμετοχες που στειλαμε, γιατι απλα οταν ακουμε μπουζουκο-γαρυφαλλιαρικο τραγουδι ανυψωνεται το εθνικο μας φρονημα.
Το μονο που αναγνωριζω στο Afrodisiac ειναι η σκηνικη παρουσια της Ελευθεριου... με σεξ απηλ και copy right της Μενουνος, χαιρεσαι να τη βλεπεις αρκει να εχεις την τηλεοραση στο mute
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
(α) οτι προκειται για αλλο ενα τσιφτετελοποπ σκουπιδι που οι υποστηρικτες του θα υποστηριξουν οτι εχει εντονο το ελληνικο στοιχειο(?)
(β) οτι σιγουρα αυτο θα ψηφιστει, γιατι τετοιοι ειμαστε τελικα....Βλέπε Αλκαιος, Λουκας Γιωρκας και λοιπες συμμετοχες που στειλαμε, γιατι απλα οταν ακουμε μπουζουκο-γαρυφαλλιαρικο τραγουδι ανυψωνεται το εθνικο μας φρονημα.
Το μονο που αναγνωριζω στο Afrodisiac ειναι η σκηνικη παρουσια της Ελευθεριου... με σεξ απηλ και copy right της Μενουνος, χαιρεσαι να τη βλεπεις αρκει να εχεις την τηλεοραση στο mute
ελα, ενταξει, τα παραλες!!ειναι καλυτερο απο λουκα και αλκαιο!!
τουλαχιστον ειναι στα αγγλικα..:clap:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Για πρωτη φορα πιανομαι αδιαβαστη
Δεν ειχα ακουσει κανενα τραγουδι!!
Τραγικο το αφροδισιακο της Μενουνος...
Μαλλον προς αφροδισιο εφερνε παρα προς τραγουδι...


Υ.Γ ενα ευγε στον στυλιστα της Μενουνος για τα παπουτσια (very trendy )
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
a a a a aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
o o o o ooooooooooooooooooo
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Φιτζιανο παιδι μου δεν διαβαζεις τι γραφω ????:D:D
Χωθηκαμε στο τελος της σελιδας, και δεν ενοχλουμε κανενα...
Ρωτας πως αντεχουμε τα αθλητικα ?????
Ειδες να μιλησουμε ???
Μουγκα ......δεν σας ενοχλουμε .....ξου...ξου...απο εδω.....θα παρουν και αλλοι θαρος :bleh::bleh:
Έτσιιιι!!! :clap::clap::clap:

Γιατί όσοι γκρινιάζουν είναι απλά βαράτε με κι ας κλαίω! Ούτε με το ζόρι να τους βάζαμε στο topic! :p

Εδω η γλυκια μας Νina ( με χαλια λουκ Ολιβ Οϊλ ) τραγουδα την συμμετοχη της Ιταλιας Per Sempre..........
Αφενομεθα στους heartbreaking στιχους .......... αχχχχχχχχ
Αγαπάμε...αγαπάμε πολύ!!! :clap:

πολυ ωραιο τραγουδι , στιχοι που ραγιζουν καρδιες, αλλα δεν θελω μπαλαντα στον τελικο
Στον τελικό θα είναι έτσι κι αλλιώς, αφού είναι Big5

Πολυ προτοτυπα τραγουδια διαλεξαν η Ρωσία και η Αγγλια αλλα κατα τη γνωμη μου χωρις καμμια τυχη
Ισως σε ΚΑΠΗ να ειχαν περαση, αλλα ο παππους και οι κατα τα αλλα συμπαθητικες γιαγιαδες σε λαθος μερος πανε

Χασαμε το Cakenet stop !!


Ο CakeNet δεν πρόλαβε να πολυασχοληθεί φέτος...αλλά λάτρεψε τις γιαγιάδες της Ρωσίας από την πρώτη στιγμή! :bleh::bleh::bleh:

Nαι Ναι Ναι
Οι Μπάμπουσκες από το Μπουράνοβο θα εκπροσωπήσουν την Ρωσία στο Μπακού!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ Να παίξω και κανένα λόττο
Nαι Ναι Ναι!!! :clap::clap::clap:

η Σοηδία θα στείλει αυτό:

την παράσταση ομως έκλεψε η Παπαρίζου με την γκεστ σταρ εμφάνισή της:
[URL="http://www.agelioforos.gr/default.asp?pid=7&ct=19&artid=131111"]Εντυπωσίασε η Παπαρίζου στο Σουηδικό τελικό της Eurovision (video) | LIFESTYLE | Agelioforos.gr

Ωραίο τραγούδι...αλλά το περσινό ήταν αχτύπητο και κρίμα που έχασε την πρωτιά! ίσως βέβαια, με όρους Eurovision, να τους το ξεπληρώσουν φέτος!

Για πρωτη φορα πιανομαι αδιαβαστη
Δεν ειχα ακουσει κανενα τραγουδι!!
Τραγικο το αφροδισιακο της Μενουνος...
Μαλλον προς αφροδισιο εφερνε παρα προς τραγουδι...


Υ.Γ ενα ευγε στον στυλιστα της Μενουνος για τα παπουτσια (very trendy )
Έλα τώρα που δε σου άρεσε! Και μόνο λόγω της γόβας άξιζε την πρωτιά! :clap:

Καλή μας επιτυχία και πάλι...καληνύχτα!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.418
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom