Hotel barcelona.

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
δηλαδη το ντουζ ειναι μεσα στο δωματιο? και η τουαλετα που ειναι?
Ηταν σε ένα πολύ μικρό χώρο, από γυψοσανίδα βαμμενη σε μαυρο χρωμα και μεσα ηταν μονο μια λεκανη!! Ο νιπτηρας ηταν εξω μαζι με το ντουζ!! Επίσης και οι διαδρομοι ηταν όλο μαυρο!! Δεν θελω να φανταστω τί ειδους ξενοδοχειο ήταν!!!:haha::haha:
 

Despina_il

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Είχα πάει πέρισυ Βαρκελώνη και έμεινα στο Europark!!!
Ήταν πολύ καλό, όχι πάρα πολυ κενρικό αλλα πολύ κοντα σε μετρό...
 

koutsouni

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Eγώ απλά θα σας πω ποιο πρεπει να αποφύγετε...Acta mimic λέγεται πολύ κοντά στη Rampla και με πολύ όμορφες φωτογραφίες στο booking,αλλά μην την πατήσετε και εσείς...Εκτός και αν θέλετε την ώρα που κάνετε ντουζ, στον ειδικά διαμορφωμένο - και χωρισμένο μόνο με μια κουρτίνα από το υπόλοιπο δωμάτιο - χώρο, να βλέπετε αυτούς που περνάνε μπροστά στο δρόμο!! Και λογικά για να μπορείτε να τους βλέπετε εσείς, αν κοιτάξουν και αυτοί λίγο ψηλά κάτι μπορεί να πάρει το μάτι τους, μιας και η πρόσοψη είναι γυάλινη και έχουν πετάξει απλώς ένα πανί διαφήμισης μπροστά!! Και 90 ευρώ η βραδιά όταν είχα πάει εγώ πρίν 2 χρόνια!! :roll::roll:
Να ρωτήσω κάτι ακτα μιμικ ή ακτα ινκ? Γιατί βρήκα και αυτό και μας άρεσε Booking.com: Ξενοδοχείο Acta Ink 606, Βαρκελώνη, Ισπανία - 972 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
 

koutsouni

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τελικά καταλήξαμε σε αυτά τα δύο Booking.com: Ξενοδοχείο Vincci Maritimo, Βαρκελώνη, Ισπανία - 888 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Booking.com: Hotel 4 Barcelona, Βαρκελώνη, Ισπανία - 729 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Το πρώτο μας άρεσε λίγο περισσότερο αλλά δεν έχει και τόσο καλά σχόλια.Γνωρίζετε κάτι?Τι προτίνεται?
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Το πρώτο μου αρέσει νομίζω περισσότερο. Όσο για το δεύτερο θυμάμαι όταν έψαχνα για Βαρκελώνη το έβλεπα αλλά μετά ανακάλυψα ότι κάποια δωμάτιά του βλέπουν σε κοιμητήριο κι έτσι δεν το έκλεισα...Έχε το υπόψη.
 

koutsouni

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το πρώτο μου αρέσει νομίζω περισσότερο. Όσο για το δεύτερο θυμάμαι όταν έψαχνα για Βαρκελώνη το έβλεπα αλλά μετά ανακάλυψα ότι κάποια δωμάτιά του βλέπουν σε κοιμητήριο κι έτσι δεν το έκλεισα...Έχε το υπόψη.
χαχαχαχα έχεις δίκο το αναφέρει και στα σχόλια!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.224
Likes
41.720
Το πρώτο μου αρέσει νομίζω περισσότερο. Όσο για το δεύτερο θυμάμαι όταν έψαχνα για Βαρκελώνη το έβλεπα αλλά μετά ανακάλυψα ότι κάποια δωμάτιά του βλέπουν σε κοιμητήριο κι έτσι δεν το έκλεισα...Έχε το υπόψη.
Σιγά το πρόβλημα, νεκρική ησυχία θα είχατε.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.907
Likes
27.076
Το πρώτο μου αρέσει νομίζω περισσότερο. Όσο για το δεύτερο θυμάμαι όταν έψαχνα για Βαρκελώνη το έβλεπα αλλά μετά ανακάλυψα ότι κάποια δωμάτιά του βλέπουν σε κοιμητήριο κι έτσι δεν το έκλεισα...Έχε το υπόψη.
Ναι οντως το δευτερο βλεπει απο την πισω μερια σε νεκροταφιο,αλλα το
ξενοδοχειο ειναι μια χαρα.Το πρωτο εχει το πλεονεκτημα που εχει κοντα του
το πολυκαταστημα diagonal mar.
Και τα δυο εξυπηρετουντε απο την γραμμη 4 του μετρο.
Οποιο εχει καλυτερη τιμη ,παρτο.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού

Αυτό που πήγα εγώ λεγόταν acta mimic 100%...Δεν γίνεται να το ξεχάσω...:bleh:και μολις το τσεκαρα και απο την κρατηση μου!!;)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.907
Likes
27.076
Κάτι πολύ σημαντικό το μετρό σταματάει 12 η ώρα λεωφορεία μεταμεσονύχτια έχει?
Υπαρχουν τα Nit bus που κυκλοφορανε ολη την νυχτα.
Μπορεις να ρωτησεις τον ρεσεψιονιστ ποιο εξυπηρετει το ξενοδοχειο που
θα κλεισεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.698
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom