Hotel barcelona.

vickokka

Member
Μηνύματα
1.244
Likes
1.946
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
efipoly said:
Αγαπητοι φιλοι , διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον ολα αυτα που γραφετε και πραγματικα μας βοηθουν πολυ.Θα ταξιδεψουμε για 4 ημερες με το συζυγο μου και το γιο μου 10 ετων.Εχω κανει κρατηση στο ξενοδοχειο HOTEL BALMORAL Booking.com: Hotel Balmoral, Βαρκελώνη, Ισπανία - 810 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
που βρισκεται κοντα στο σταθμο diagonal . Ειναι καλυτερα να παω με το λεωφορειο απο το αεροδρομιο ή να παρω το τρενο? Δεν ξερω αν εκανα καλη επιλογη, ηθελα να μεινω σε ενα ξενοδοχειο 4* και σε ασφαλη περιοχη και τα πιο κεντρικα ηταν πολυ ακριβα.Ενδιαφερον παρουσιαζουν και τα διαμερισματα και με λιγοτερα χρηματα αλλα δεν ξερω τι να εμπιστευτω? Με εχουν χρεωσει 120,00 ευρω χωρις πρωινο για τρικλινο. Το πρωινο ηταν πολυ ακριβο και πιστευουμε να υπαρχουν απ΄εξω καταστηματα που να μας προσφερουν πρωινο. Αν εχετε να μου δωσετε καποια καλυτερη συμβουλη σας περιμενω.ευχαριστω εκ των προτερων. Μηπως ειναι καλυτερα να μεινουμε bari gotic??
Θα σου έλεγα αν βρεις στο Bari gothic να το προτιμήσεις γιατι ειναι πολυ όμορφη και χαρακτηριστική γειτονιά στο κέντρο.και εκει θα βρείτε πολλα μέρη για πρωινό αν δεν έχει το ξενοδοχείο!και πολυ νόστιμα!!

Sent from my iPad using Travel Stories
 

efipoly

Member
Μηνύματα
104
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτο
Θα σου έλεγα αν βρεις στο Bari gothic να το προτιμήσεις γιατι ειναι πολυ όμορφη και χαρακτηριστική γειτονιά στο κέντρο.και εκει θα βρείτε πολλα μέρη για πρωινό αν δεν έχει το ξενοδοχείο!και πολυ νόστιμα!!

Sent from my iPad using Travel Stories
ευχαριστω πολυ!!
 

efipoly

Member
Μηνύματα
104
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτο
Αγαπητη φιλη, επειδη βλεπω οτι εχεις πολλα αεροπλανακια στο profile σου και βλεποντας οτι εισαι πολυ ενημερωμενη θα ηθελα να με συμβουλευσεις.
Θα ταξιδεψω το Νοεμβριου για 4 ημερες με τον ανδρα μου και το γιο μου 10 ετων στη Βαρκελωνη .Που ειναι καλυτερα να μεινω ωστε και να ειναι κεντρικα και να μην ταλαιπωρηθουμε με τις βαλιτσες απο και προς το αεροδρομιο. Εχω κανει ηδη μια κρατηση στο
Booking.com: Hotel Balmoral, Barcelona, Spain - 810 Guest reviews. Book your hotel now! αλλα διαβαζω οτι απο το σταθμο απεχει 500-700 μετρα?? αφου παω catalunia placa με το aerobus. Επισης για τα διαμερισματα τι γνωμη εχεις, γιατι μου φαινονται πολυ καλα από το booking.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.244
Likes
1.946
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
efipoly said:
Αγαπητη φιλη, επειδη βλεπω οτι εχεις πολλα αεροπλανακια στο profile σου και βλεποντας οτι εισαι πολυ ενημερωμενη θα ηθελα να με συμβουλευσεις.
Θα ταξιδεψω το Νοεμβριου για 4 ημερες με τον ανδρα μου και το γιο μου 10 ετων στη Βαρκελωνη .Που ειναι καλυτερα να μεινω ωστε και να ειναι κεντρικα και να μην ταλαιπωρηθουμε με τις βαλιτσες απο και προς το αεροδρομιο. Εχω κανει ηδη μια κρατηση στο
Booking.com: Hotel Balmoral, Barcelona, Spain - 810 Guest reviews. Book your hotel now! αλλα διαβαζω οτι απο το σταθμο απεχει 500-700 μετρα?? αφου παω catalunia placa με το aerobus. Επισης για τα διαμερισματα τι γνωμη εχεις, γιατι μου φαινονται πολυ καλα από το booking.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Δεν φαίνεται σε ποιον έχεις στείλει το μήνυμα,κάποιο λάθος έχεις κάνει.

Sent from my iPad using Travel Stories
 

koutsouni

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα σας φίλοι μου.Πάω Βαρκελώνη 6 Μαρτίου με 12 Μαρτίου και ψάχνω ξενοδοχείο έως 400 ευρώ τις 6 βραδιές με ιδιωτικό μπάνιο και κοντά σε στάση μετρό.Βοήθειααααααααααα σας παρακαλώ!! :)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.566
Καλησπέρα σας φίλοι μου.Πάω Βαρκελώνη 6 Μαρτίου με 12 Μαρτίου και ψάχνω ξενοδοχείο έως 400 ευρώ τις 6 βραδιές με ιδιωτικό μπάνιο και κοντά σε στάση μετρό.Βοήθειααααααααααα σας παρακαλώ!! :)
Αν μπείς πχ στο Booking θα βρείς 3 αστέρων σίγουρα αλλά πιστεύω σε λίγο θα σε βοηθήσει ο "Καταλανός" του φόρουμ....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.907
Likes
27.076
Καλησπέρα σας φίλοι μου.Πάω Βαρκελώνη 6 Μαρτίου με 12 Μαρτίου και ψάχνω ξενοδοχείο έως 400 ευρώ τις 6 βραδιές με ιδιωτικό μπάνιο και κοντά σε στάση μετρό.Βοήθειααααααααααα σας παρακαλώ!! :)
Ειναι νωρις ακομα.Να υποθεσω δικλινο,η μονοκλινο;Με πρωινο η χωρις;
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Καλησπέρα σας φίλοι μου.Πάω Βαρκελώνη 6 Μαρτίου με 12 Μαρτίου και ψάχνω ξενοδοχείο έως 400 ευρώ τις 6 βραδιές με ιδιωτικό μπάνιο και κοντά σε στάση μετρό.Βοήθειααααααααααα σας παρακαλώ!! :)
Εγώ έμεινα πριν ένα χρόνο περίπου σε αυτο:
Booking.com: AC Hotel Som by Marriott, Hospitalet de Llobregat, Ισπανία - 167 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Έχει δίπλα στάση μετρο και λεωφορείου (το λεωφορείο πάει και απευθείας στο αεροδρόμιο)..
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Eγώ απλά θα σας πω ποιο πρεπει να αποφύγετε...Acta mimic λέγεται πολύ κοντά στη Rampla και με πολύ όμορφες φωτογραφίες στο booking,αλλά μην την πατήσετε και εσείς...Εκτός και αν θέλετε την ώρα που κάνετε ντουζ, στον ειδικά διαμορφωμένο - και χωρισμένο μόνο με μια κουρτίνα από το υπόλοιπο δωμάτιο - χώρο, να βλέπετε αυτούς που περνάνε μπροστά στο δρόμο!! Και λογικά για να μπορείτε να τους βλέπετε εσείς, αν κοιτάξουν και αυτοί λίγο ψηλά κάτι μπορεί να πάρει το μάτι τους, μιας και η πρόσοψη είναι γυάλινη και έχουν πετάξει απλώς ένα πανί διαφήμισης μπροστά!! Και 90 ευρώ η βραδιά όταν είχα πάει εγώ πρίν 2 χρόνια!! :roll::roll:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.244
Likes
1.946
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Την πρώτη φορα έμεινα στο hotel Lloret Ramblas , τη δεύτερη δε θυμάμαι το όνομα!! Το πρώτο το διαλεξαμε γιατι ειναι κεντρικό και οικονομικό...αν θες το site τους :www.hlloret.com δεν ειναι τίποτα το σπουδαίο αλλα αν θέλεις να είσαι όλη μέρα έξω και να πηγαίνεις μόνο για ένα μπάνιο και ύπνο ειναι οκ! Μπορείς να ζητήσεις ανακαινισμένο δωμάτιο που θα ειναι καλύτερο απο τα πιο παλια...

Sent from my iPad using Travel Stories
 

koutsouni

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Να σαι καλά γιατί το ακτα μιμικ το είχα βάλει σε αυτά που θα κοιτούσαμε για να κλείσουμε...!!!Ευχαριστώ πάρα πολύ για την προειδοποίηση!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.702
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom