Hotel barcelona.

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
καλησπερα και απο μενα. εχω κλεισει απο τωρα για το επομενο μου ταξιδι για Βαρκελωνη τον Ιανουαριο..ξερω ειναι νωρις...κοιταζω για ξενοδοχεια ομως και βλεπω πολλα να λενε οτι δεν εχουν δωματια για αυτη τη περιοδο. ειναι κατι τον Ιανουαριο του 2015 και εχουν κλειστει τα δωματια? επισης το www.denit.com εχει παει κανεις ? ειναι καλο?
Πολλα ξενοδοχεια δινουν συνηθως τιμες απο 1 Ιανουαριου εως 31 Δεμκεμβριου..γυρω στον Σεπτεμβρη δινουν τιμες για τον επομενο χρονο..
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Μεξικό
Δεν έχω πάει σε κανένα, αλλά το Gran Via μου το είχαν συστήσει φίλοι που είχαν μείνει και το έκλεισα για τους γονείς μου.
Έμειναν τελικά πολύ ευχαριστημένοι και απο τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου και από την τοποθεσία.
Νομίζω είναι καλή επιλογή αν δεν σε ενδιαφέρει η πισίνα.
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Μεξικό
Θα ναι και κλειστη τότε. Το έγραψα επειδή, αν ενδιαφερεται και καποιος αλλος, ειναι μικρη και ουσιαστικά σαν να μην υπάρχει
 

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
:) πολυ ψαξιμο. τωρα δε μπορω να καταλαβω ποια η διαφορα του με το αλλο γτ το αλλο το grupotel ειναι πιο φθηνο...ουφ πολλες αποριες μαζευονται και εχω πολυ διαστημα μπροστα μου
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Μεξικό
Μηπως το αλλο ειναι πιο μικρο και χωρις πισίνα;
Και οπως το βλεπω το Gravina βρισκεται σε ενα στενο δρομο οποτε θα υστερει σε θεα.
 

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
Ευχαριστω πολυ Παναγιωτη
Ερωτηση ... ποια η διαφορα των hostal;
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.271
Μηνύματα
885.857
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom