Live from... (click and post one photo)

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Ο,τι φωτό και να βάλω, πρέπει να έρθεις και να το δεις για να το πιστέψεις…
Δεν σε αμφισβητωΙ Ουτως ή αλλως στα μερη που γυρνας,, ειναι ονειρο μου να γυρισω απο 22-23 χρονων, ας οψεται η μαλακια που με δερνει, γιατι δικαιολογια δεν εχω! Και αν τα γυρισω τωρα που παλι χλωμο το κοβω , δεν θα ειναι το ιδιο με το να τα γυρνουσα στην χαμενη μου νιοτη! Τεσπα ας μην μιζεριαζω εσυ μια χαρα κανεις. Απο χαζοχιουμορ και ζηλεια τα λεω! Παντα τετοια! (Μεταξυ μας παντως σε κανα π.μ. στειλε κι απο τα αλλα) Ξερεις εσυ απο αυτα που ανταλλασσουν τα βλαμμενα 18χρονα σαν και του λογου μου!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Δεν σε αμφισβητωΙ Ουτως ή αλλως στα μερη που γυρνας,, ειναι ονειρο μου να γυρισω απο 22-23 χρονων, ας οψεται η μαλακια που με δερνει, γιατι δικαιολογια δεν εχω! Και αν τα γυρισω τωρα που παλι χλωμο το κοβω , δεν θα ειναι το ιδιο με το να τα γυρνουσα στην χαμενη μου νιοτη! Τεσπα ας μην μιζεριαζω εσυ μια χαρα κανεις. Απο χαζοχιουμορ και ζηλεια τα λεω! Παντα τετοια! (Μεταξυ μας παντως σε κανα π.μ. στειλε κι απο τα αλλα) Ξερεις εαυ απο αυτα που ανταλλασσουν τα βλαμμενα 18χρονα σαν και του λογου μου!
Βγαλε εισιτήριο, πάρε ουμπερ, σκάσε μύτη αρποαδορ, νοικιάζεις καρεκλιτσα, ζητάς καϊπιρινια ον δε μπιτς και απόλαυσε το θέαμα. Σου δίνω κίνητρο…τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Το μέρος είναι χάσιμο!
 

Spark

Member
Μηνύματα
92
Likes
938
Δεν σε αμφισβητωΙ Ουτως ή αλλως στα μερη που γυρνας,, ειναι ονειρο μου να γυρισω απο 22-23 χρονων, ας οψεται η μαλακια που με δερνει, γιατι δικαιολογια δεν εχω! Και αν τα γυρισω τωρα που παλι χλωμο το κοβω , δεν θα ειναι το ιδιο με το να τα γυρνουσα στην χαμενη μου νιοτη! Τεσπα ας μην μιζεριαζω...
@Nikos86 μπες σε κανα πουλμαν και κανε την με 20ε για ελληνικες παραλιες και μη μιζεριαζεις,

ειναι καιρος να ποσταρουμε εδω φωτο με παραλιες, βαλτε και κανα ωραιο σωμα,
παρουσιαζω φωτο απο πολιτικα ευβοιας και τα γυμνα ποδια μου, ωραια ε;;

072.jpg

070.jpg
 

annoula

Member
Μηνύματα
227
Likes
495
Βγαλε εισιτήριο, πάρε ουμπερ, σκάσε μύτη αρποαδορ, νοικιάζεις καρεκλιτσα, ζητάς καϊπιρινια ον δε μπιτς και απόλαυσε το θέαμα. Σου δίνω κίνητρο…τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Το μέρος είναι χάσιμο!
Ναιιιιιιιι!!!!!! Κανω τοση υπομονη μεχρι να φτασει η μερα!!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ipanema, 6.30πμ. Ήδη κάνουν σερφ καμία 15αρια τρελοί… View attachment 399136
Τα νερά Ipanema και Copacabana είναι διαυγή? Ωραία για κολύμπι ή είναι μόνο το έξω που αξίζει? (Καθένας με τον πόνο του είμαστε εδώ μέσα :haha:) Και η φώτο με τους μαντράχαλους μια χαρά είναι, βάλε και τους σέρφερ να γουστάρουμε :cool:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Τα νερά Ipanema και Copacabana είναι διαυγή? Ωραία για κολύμπι ή είναι μόνο το έξω που αξίζει? (Καθένας με τον πόνο του είμαστε εδώ μέσα :haha:) Και η φώτο με τους μαντράχαλους μια χαρά είναι, βάλε και τους σέρφερ να γουστάρουμε :cool:
Πολυ καλή ερώτηση. Εδώ είναι που έπαθα πλάκα, περίμενα η παραλία να είναι ένα ωραίο σκηνικό, αλλά όχι για μπάνιο, για εμάς τους Έλληνες τουλάχιστον όπως έχουμε μάθει. Ε, τα νερά είναι όπως σε μια ελληνική παραλία με άμμο, διαγευστατα, η άμμος δε λευκή και σαν πούδρα. Μιλάμε δηλ. για παραλιαρα εντός πόλης. Κολύμπησα παρά πολύ χθες, το νερό ήταν εναλλαξ ήρεμο και με κύμα. Γενικά ήταν ονειρικά, σε κάνα δυο ώρες εκεί θα είμαστε πάλι. Μη το σκέφτεσαι καν.
 
Last edited:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Πολυ καλή ερώτηση. Εδώ είναι που έπαθα πλάκα, περίμενα η παραλία να είναι ένα ωραίο σκηνικό, αλλά όχι για μπάνιο, για εμάς τους Έλληνες τουλάχιστον όπως έχουμε μάθει.
Για κάποιο περίεργο λόγο κι εγώ αυτό νόμιζα.
Θα πας και Iguazu?
 
  • Like
Reactions: GTS

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom