Olympic Air Olympic Air

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Ίσως είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλά αρχίζω και απογοητεύομαι. Περίμενα σήμερα να κάνει ένα ντου προσφορών αλλά μέχρι τώρα τίποτα. Αφήστε δε που το site της δεν είναι σε πλήρη λειτουργία. Πατάω τυχαίες ημερομηνίες και προορισμούς και γυρνάει σελίδα λέγοντας σύντομα κοντά σας / καλέστε στο τάδε νούμερο.....Ελπίζω ή μάλλον θέλω να ελπίζω πως σύντομα θα ανακοινώσει προσφορές...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.325
Γιά προσφορές άς περιμένουμε λίγο καί άς τούς δώσουμε πίστωση χρόνου.Αλλά δέν καταλαβαίνω γιατί δέν λειτουργεί ακόμη ή ηλεκτρονική κράτηση.Μόνον τηλεφωνικά ή μέσω πρακτορείου γίνεται κράτηση.Γιατί??

΄Αν δέν κάνω λάθος στόν όμιλο MIG είναι καί ή SINGULAR(εταιρεία πληροφορικής).Δέν θά έπρεπε λογικά τό site τους νά "πετάει"(ταυτόχρονα μέ τήν έναρξη τών πτήσεων τους τουλάχιστον).
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Ηρεμίστε ρε παιδιά, όλα θα γίνουν. Λογικά αύριο θα λειτουργεί, οκ σήμερα άνοιξε η εταιρία. Λάθη γίνονται...
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Ηρεμίστε ρε παιδιά, όλα θα γίνουν. Λογικά αύριο θα λειτουργεί, οκ σήμερα άνοιξε η εταιρία. Λάθη γίνονται...
Ήρεμος είμαι προσωπικά, δεν κατακρίνω απλά αναρωτιέμαι το πότε θα μας "χαρίσει απλόχερα" τις προσφορές της και τις υπηρεσίες της...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.325
Ηρεμίστε ρε παιδιά, όλα θα γίνουν. Λογικά αύριο θα λειτουργεί, οκ σήμερα άνοιξε η εταιρία. Λάθη γίνονται...

Φυσικά καί είμαι ήρεμος όσο υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις.Αλλά κάνει εντύπωση πώς ορισμένα απλά πράγματα δέν λειτουργούν.΄Οταν ανοίγει ένα "μαγαζί" δέν πρέπει ό πελάτης νά μπορεί νά "ψωνίσει"?Αυτό δέν είναι τό βασικό?' Ενας μεγάλος όμιλος δέν έπρεπε νά τό είχε λύσει?
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εμένα μου κάνει πραγματικά εντύπωση...δεν θα έπρεπε να λειτουργεί αρκετό καιρό πριν ήδη;
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Κι εμένα μου κάνει πραγματικά εντύπωση...δεν θα έπρεπε να λειτουργεί αρκετό καιρό πριν ήδη;
Αρκετό καιρό όχι, την πρώτη μέρα λειτουργίας ναι.

Δείτε την νέα διαφήμιση της Olympic! Είναι τέλεια απλά.

 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
[URL="
πράγματι πολυ ωραίο το βιντεάκι..

και τις δικές μου ευχές..να παει οσο το δυνατον ψηλότερα και ασφαλέστερα...
καλές πτήσεις και καλά ταξίδια σε όσους την επιλέξουν.
 
Last edited by a moderator:

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Ναι, εκπληκτικό βίντεο, όπως και όλα κλιπς των διαφήμισής της.
Εμένα πάντως με άγγιξαν.
Θα περιμένω την επόμενη κίνηση
Μακάρι να πάνε όλα καλά
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Το καλύτερο που άκουσα είναι οτι έχει πάρει το ΟΚ για να κάνει πτήσεις με την MACEDONIAN!! Μ'άρεσε πολύ αυτό και το έχουν γράψει με κάτι τεράστια γράμματα πάνω στα αεροπλάνα!!!!!! :clap:
 

greeklad

Member
Μηνύματα
172
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πολύ έξυπνο το σποτάκι. Πατάει καλά στην παράδοση της ΟΑ και στη συναισθηματική φόρτιση που δημιουργεί στους Έλληνες. Αυτό με τον νεαρό που πίνει ελληνικό καφέ με θέα το Λονδινο και το αιρμπάς της ΟΑ να περνάει από πάνω είναι απίθανο. Γενικά πολύ συμβολισμός. Μου άρεσε, είναι γλυκιά σαν την πολίτικη κουζίνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom