Parking για Ελ. Βενιζέλος

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.467
Likes
7.927
Ένα νέο ιδιωτικό parking στο αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος παρέχει έξτρα υπηρεσίες και σας διευκολύνει στην μεταφορά σας από το αυτοκίνητό σας στο check in.
To parking κοστίζει ? 4/ημέρα και σας προσφέρει άμεση και δωρεάν μεταφορά προς τις αναχωρήσεις και από τις αφίξεις με ιδιόκτητα minibus, βοήθεια με τις αποσκευές σας, δωρεάν εξωτερικό πλύσιμο μετά από 5 ημέρες παραμονή (από την 1η ημέρα για executive θέση), δωρεάν wi-fi σύνδεση στο διαδίκτυο, ασφάλεια για εσάς και το όχημά σας με 24ώρη φύλαξη με κάμερες και 2 μόνιμους φύλακες και οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστείτε με τα αυτοκίνητά σας, από φόρτιση μπαταρίας μέχρι αλλαγή λάστιχου. Αν επιλέξετε να αφήσετε το αυτοκίνητό σας στις executive θέσεις τότε θα το παρκάρετε σε κλειστό και όχι υπαίθριο parking.

Info: 8 χλμ. Παιανίας- Μαρκόπουλου. Τηλ. 2102403405
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
κάνα site δεν έχει;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ακομα και 8 την ημερα ...το παρκινγκ το παλιο που ολοι γνωριζουμε ηταν στα 12 την ημερα ..αν δεν κανω λαθος .
Εμενα μια χαρα μου ακουγονται τα νεα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.284
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
και θέλει κ μετακίνηση με μινι μπας εννοείται. μενει να ελεγχθεί πόσο συχνό είναι. στα 10-15' πάντως που περίμενα πέρασε ένα.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.467
Likes
7.927
@ Samion έχεις δίκιο...

Ωστόσο, και πάλι συγκριτικά με το Βενιζέλος έρχεται οικονομικότερα, συν κάποιων άλλων παροχών, όπως δωρεάν πουλμανάκι προς/από το αεροδρόμιο...

- Pathfinder News

@ fitziano, site δεν έχει
 

Ameli

Member
Μηνύματα
71
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Το πάρκιγκ αυτο είναι ζήτημα πέντε λεπτα από το αεροδρόμιο (μενω στην περιοχή), φαντάζομαι θα έχουν ένα όχημα που θα πηγαινοφέρνει το κόσμο. Πάντως το τελευταίο διαστημα που περνάω έχει αρκετά αυτοκίνητα μέσα.
 

harilander

Member
Μηνύματα
557
Likes
400
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
που ακριβως είναι; καθε μέρα περνάω και δεν το εχω προσέξει:roll:
εαν είναι τακτικο το minibus σίγουρα συμφέρει απο τα 13€ του αεροδρομίου.
 

Ameli

Member
Μηνύματα
71
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
που ακριβως είναι; καθε μέρα περνάω και δεν το εχω προσέξει:roll:
εαν είναι τακτικο το minibus σίγουρα συμφέρει απο τα 13€ του αεροδρομίου.
Δεν ξέρω από που έρχεσαι πάντως είναι από Μαρκόπουλο προς Παιανία λίγο πριν το φανάρι που στρίβεις προς αεροδρόμιο. Είναι ένα μικρο κτίριο δεν το πιάνει εύκολα το μάτι.
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Να και κάτι χρησιμο...... Καιρός ηταν... Για 4 ημερες 50 Ε !!! :mad:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.463
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom