Ryanair Ryanair και καθυστερήσεις;

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Δεν γνωριζω για ποιο λογο ειχαν καθυστερηση. Αν υπηρχε εκτακτο περιστατικο που δεν ειχε η εταιρια ευθυνη φυσικα και δεν θα αποζημιωθουν. Αν ομως η Ryanair ειναι υπευθυνη για την καθυστερηση τοτε μπορουν να διεκδικησουν αποζημιωση.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Δεν γνωριζω για ποιο λογο ειχαν καθυστερηση. Αν υπηρχε εκτακτο περιστατικο που δεν ειχε η εταιρια ευθυνη φυσικα και δεν θα αποζημιωθουν. Αν ομως η Ryanair ειναι υπευθυνη για την καθυστερηση τοτε μπορουν να διεκδικησουν αποζημιωση.
Η αποζημίωση είναι μετά τις 3 ώρες.Για διαφορά μισής ώρας κάτι θα επικαλεσθεί η εταιρεία.Τέλος πάντων θα τους το πω να κάνουν μια προσπάθεια.
 
Last edited:

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Η αποζημίωση είναι μετά τις 3 ώρες.Για διαφορά μισής ώρας κάτι θα επικαλεσθεί η εταιρεία.Τέλος πάντων θα του το πω να κάνουν μια προσπάθεια.
Εννοειται να κανουν προσπαθεια. Εχω παρει 3 αποζημιωσεις (δυο απο δημους και μια απο ΔΕΗ) ενω ολοι μου ελεγαν πως παιδευομαι χωρις λογο και δεν θα καταφερω τιποτα.
 

Kordo7

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Καλησπέρα σας ...είχα καθυστέρηση σχεδόν πέντε ωρών από βουδαπεστη για Αθήνα πριν λίγες μέρες στις 25/02/2019 με την Ryanair...έχω υποβάλλει την καταγγελία μέσω της σελίδας τους για την αποζημίωση καθώς ήταν λόγω βλάβης όπως ανακοίνωσαν ...θέλω να ρωτήσω αν η συγκεκριμένη εταιρεία όντως δίνει την αποζημίωση ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom