Ryanair Ryanair news

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.128
Likes
20.371
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
΄Εκλεισες με την προσφορά 1+1 ή παλαιότερα;
Εξαργυρωσα κουπονι wizz γιατι ειχε πολυ ωραια ωρα πτησης για επιστροφη και στο πηγαινε Ryan με 9 ευρω/ατομο πριν 4-5 μερες και παλι πολυ καλη ωρα πτησης για 3ημερο.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.128
Likes
20.371
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Graz λεω και αν βγει και Maribor.
Για Maribor δεν έχω κοιτάξει ως τώρα, αλλά το Graz ναι και εγώ θέλω να πάω κάποια στιγμή. Πάντως είναι ευκαιρία για το Hallstatt είναι άχαστο για μένα!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Οκτωβρη? Μεχρι 15αυγουστο θα μεινει ανοιχτο το παραθυρο.
Δε μπορώ το καλοκαίρι, είμαι busy στα νησιά, εκτός άμα πέσει κανένα lock down και γελάμε.
Έχει πολύ δελεαστικά εισιτήρια πάντως, με κάτι 25ευρα και κάτι 30ευρα πήγαινε-έλα, Αυστρία & Ιταλία. Το πολύ - πολύ να το κάψουμε, το πρώτο θα 'ναι; :haha:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Η προσφορά 1+1 δεν είναι για πτήσεις μέχρι 31/7;Κάνω λάθος;
Επάνω όντως έτσι λέει.
Αν προχωρήσεις όμως στη κράτηση (το έκανα) σου βγάζει τη κανονική τιμή των δύο ατόμων και μετά την έπτωση του 50%, όλα αυτά με ημερομηνίες Οκτωβρίου.
Δεν έφτασα στο διά ταύτα που είναι η πληρωμή για να δω τι και πως, αλλά μέχρι εκεί παίζει.

edit : τελικά δεν εφαρμόζεται το δωρεάν δεύτερο άτομο, το έφτασα μέχρι τέλους
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Για Maribor δεν έχω κοιτάξει ως τώρα, αλλά το Graz ναι και εγώ θέλω να πάω κάποια στιγμή. Πάντως είναι ευκαιρία για το Hallstatt είναι άχαστο για μένα!
Επρεπε να καψω voucher της flixbus απο περσι και δεν εχει διαδρομη για Χαλστατ. Δεν το ειχα στο ματι ετσι κι αλλιως, απο περσι εχω στο ματι το Graz που ακυρωθηκε.
Αυτο (αν δεν ακυρωθει) θα ειναι το τριημερο που παιζω τα ρεστα του 2020. Εξαργυρωση νυχτας ξενοδοχειου επισης :p.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.128
Likes
20.371
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Επρεπε να καψω voucher της flixbus απο περσι και δεν εχει διαδρομη για Χαλστατ. Δεν το ειχα στο ματι ετσι κι αλλιως, απο περσι εχω στο ματι το Graz που ακυρωθηκε.
Κοπελιά να σου θυμίσω οτι είμαι η ανώμαλη που της αρέσουν τα βουνά και η φύση, τι περίμενες να σου προτείνω;;; :haha::haha::haha:
Αυτο (αν δεν ακυρωθει) θα ειναι το τριημερο που παιζω τα ρεστα του 2020. Εξαργυρωση νυχτας ξενοδοχειου επισης :p.
Όπου κάτσει η μπάλα...:cool:
roulette.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom