Αυστρία Support για να αποφασισω να φυγω μονη

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Καλημέρα σε όλους,
ό,τι λεει ο τιτλος..:killme:
εχω κλεισει εισιτηρια για βιεννη αρχές δεκεμβρη.ήταν να παω με τον φίλο μου (που χωρισα :( ) και την κολλητή μου που τελικα πρέπει να κανει μια επεμβαση και δεν μπορεί ΄να έρθει.
Επειδη ειμαι χαλια ψυχολογικα απο τη μια θελω να παω για να ηρεμήσω να σκεφτώ κτλ(που οι γυναικες του φορουμ καταλαβαίνουν ίσως καλύτερα τί λεω) και απο την αλλη να μην παω (θα χασω τα 95Ε του εισιτηριου μόνο ευτυχώς).:roll:
Εσείς τι λέτε? 5 ημέρες στην στολισμένη βιέννη αντέχονται μόνη??είναι safe?
μπορεί να φαίνεται γελοιο το ερωτημα αλλά πραγματικά θέλω τις γνώμες σας σε αυτό.
ευχαριστώ όλους...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αν δεν έχουν κλείσει τα ελληνικά αεροδρόμια μέχρι τότε,μην το σκέφτεσαι καθόλου.
Τι πιο ωραίο από ένα ταξιδάκι για να ξεφύγει το μυαλό;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα ταξίδια που κάνει κάποιος μόνος του, επιμένω ότι είναι priceless experience. Μη το συζητάς καν, θα περάσεις τέλεια και το ταξίδι θα σου δώσει πολύ περισσότερα πράγματα από το αν πήγαινες με παρέα (χμ ενδιαφέρον αυτό για νέο τόπικ).
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Εννοείται να πας! Ενα ταξιδακι σε αυτη τη φάση θα ειναι ό,τι καλύτερο για σενα. Και δεν ειναι καθόλου γελοίο το ερωτημα...
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
460
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
εαν δεν σε χαλάει και σε ψυχοπλακώσει περισσότερο η Χριστουγενιάτικη ατμοσφαιρα, go for it , μην το συζητάς ενα μοναχικό ταξίδι είναι ανεκτίμητο που λέει και ο Δευκαλίων, ειναι μια ευκαιρία να ανακάλυψεις τον εαυτό σου.
 

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
σας ευχαριστω πολυ πολυ....
δεν ξερετε πως περιμενα να μου απαντήσετε....
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Δεν θα χασεις το ταξιδακι με τιποτα. Εμεις θα σου στελνουμε θετικη ενεργεια και θα περασεις μια χαρα!
 

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
ειμαι που ειμαι συναισθηματικά φορτισμένη...θα με κάνετε να βάλω τα κλαμματα στο γραφειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πω πω βρε παιδια τί να πω!!! ειναι πολύ παρήγορο σε τετοιες εποχες ένα απλό μνμ από αγνωστη σε αγνώστους να έχει ανταποκριση και να σε ζεσταίνει!!!!!!!!!
:klaps:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ουτε να το σκέφτεσαι να μην πάς !!!!!!!!!!!!
Είναι αυτό που χρειαζόμαστε που έχουμε ανάγκη να κάνουμε και σχεδόν οι περισσότεροι δεν μπορούμε .
Οταν με το καλό γυρίσεις θα δεις πόσο διαφορετικά θα αντιμετωπίσεις κάποια πράγματα που τώρα σε ενοχλούν και στεναχωρούν
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Να πας οπωσδήποτε , όσο για την ασφάλεια τα Χριστουγεννα η Βιέννη είναι γεμάτη Έλληνες είναι το μόνο επικίνδυνο που μπορείς να συναντήσεις.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Να πας οπωσδήποτε , όσο για την ασφάλεια τα Χριστουγεννα η Βιέννη είναι γεμάτη Έλληνες είναι το μόνο επικίνδυνο που μπορείς να συναντήσεις.

:haha: Σωστήηηη!!

Φυσικά και θα πας, δεν θέλει ερώτημα και μάλιστα θα περάσεις και πολύ ωραία! Go girl!!!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom