Αυστρία Support για να αποφασισω να φυγω μονη

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Να ρωτήσω κάτι. Το θέμα είναι οικονομικό πάνω απο όλα? δηλαδή σε καίει πιο πολύ να μη χάσεις τα 95? του εισητηρίου ή να περάσεις καλά και να ξεχαστείς? αν είναι το πρώτο βέβαια και θα πάς στη Βιέννη και ίσως έχεις κάποια θέματα με τα χριστούγεννα των άλλων και με το ότι βλέπεις που θα σκέφτεσαι ότι θα το έβλεπες με τον πρώην, αλλά πιστεύω ότι θα περάσεις σχετικά καλά. Άν όμως προτεραιότητά σου είναι το δεύτερο εγώ θα σου έλεγα να αλλάξεις προορισμό. Αποχαιρέτα τα 95?, πες ότι τα έδωσες στον πρώην. Και κανόνισε να πάς κάπου μόνη σου, κάπου που να προσφέρεται πιο πολύ για μοναχικό ταξίδι απο τη χριστουγεννιάτικη Βιέννη και που θα περάσεις σίγουρα καλά και θα ξεχαστεις και θα γυρίσεις ανανεωμένη. Αν το σκέφτεσαι αυτό πές να προτείνουμε κανένα νέο προορισμό

σαν τί σκεφτεσαι?
οχι, δεν με καίνε τα 95Ε..για αυτό και είπα κιολας ότι και να μην παω απλά χανω ενα (μικρό)ποσό.απλα τωρα όλα τα εισιτηρια είναι πολύ ακριβα για 5-9/12.κοίταξα για λονδινο (που ειχα σπουδασει, εχω φιλους κτλ), περισυ ήμουν βαρκελωνη, παρίσι δεν το συζητώ (θα κόψω φλεβες), σκεφτηκα να παω για σκι μια που θα είμαι αυστρια (ακομα χειροτερα μοναξια),εσωτερικό επισης δεν συζητώ (εκει θα αυτοκτονησω)...σκεφτηκα να αλλαξω ημερομηνιες και να παω αλλη στιγμή πχ γεναρη λονδινο (παλι τα εισιτηρια στα υψη). ειμαι και αναποφάσιστη και λίγο δειλή.......
και τίθεται το φιλοσοφικο ερωτημα..:evil:.εχω διαβασει ολο το φορουμ για βιεννη, εχω κανει σημειωσεις, εχω προγραμμα...ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ??????? αυτός εχει το ΘΡΑΣΟΣ να θελει να ερθει (κ ας εχουμε χωρισει) αλλά νομίζει.........θα βρεθει προ εκπληξεως μπροστα στο γκισε αναχωρησης....
και ναι...πλεον επισημα το τοπικ ειναι οφ τοπικ!!!Mods hit me!!!:bash:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
σαν τί σκεφτεσαι?
οχι, δεν με καίνε τα 95Ε..για αυτό και είπα κιολας ότι και να μην παω απλά χανω ενα (μικρό)ποσό.απλα τωρα όλα τα εισιτηρια είναι πολύ ακριβα για 5-9/12.κοίταξα για λονδινο (που ειχα σπουδασει, εχω φιλους κτλ), περισυ ήμουν βαρκελωνη, παρίσι δεν το συζητώ (θα κόψω φλεβες), σκεφτηκα να παω για σκι μια που θα είμαι αυστρια (ακομα χειροτερα μοναξια),εσωτερικό επισης δεν συζητώ (εκει θα αυτοκτονησω)...σκεφτηκα να αλλαξω ημερομηνιες και να παω αλλη στιγμή πχ γεναρη λονδινο (παλι τα εισιτηρια στα υψη). ειμαι και αναποφάσιστη και λίγο δειλή.......
και τίθεται το φιλοσοφικο ερωτημα..:evil:.εχω διαβασει ολο το φορουμ για βιεννη, εχω κανει σημειωσεις, εχω προγραμμα...ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ??????? αυτός εχει το ΘΡΑΣΟΣ να θελει να ερθει (κ ας εχουμε χωρισει) αλλά νομίζει.........θα βρεθει προ εκπληξεως μπροστα στο γκισε αναχωρησης....
και ναι...πλεον επισημα το τοπικ ειναι οφ τοπικ!!!Mods hit me!!!:bash:
Ε όχι και οφ τόπικ! Μια χαρά ον τόπικ είσαι! Να μην αλλάξεις τίποτα κορίτσι μου! Εκτός κι αν το θες! Άλλο αυτό!
Πες μου ότι θα κουβαληθεί μέχρι το αεροδρόμιο και μέτα θα μείνει στα κρύα του λουτρού!!! :rolleyes:
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
εχω προγραμμα...ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ??????? αυτός εχει το ΘΡΑΣΟΣ να θελει να ερθει (κ ας εχουμε χωρισει) αλλά νομίζει.........θα βρεθει προ εκπληξεως μπροστα στο γκισε αναχωρησης....
ώχ ώχ. δεν τις ήξερα αυτές τις λεπτομέρειες. δηλαδή θέλει να πάτε μαζί παρόλο που χωρίσατε?!? και σκοπεύει να πάει και στο αεροδρόμιο? αμάν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom