EasyJet Tαξιδευοντας με την EasyJet

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
alkistismaria said:
Σ'ευχαριστώ μόλις τα εκτύπωσα.
Μπορώ να πάω νωρίτερα στο αεροδρόμιο να παραδώσω αποσκευές να χαζέψω λίγο και μετά να πάω στη θύρα επιβίβασης;
Εσυ δηλώσες κάπου τα στοιχεία της ταυτότητας;γιατί κ εγώ εκτύπωση τιερί κάρτες επιβίβασης αλλά σε κανένα σημείο της διαδικασία ς δεν μου ζητήθηκε αρ ταυτότητας
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Δεν έχω δώσει πουθενά αριθμό ταυτότητας.Πότε φεύγεις;Μπορώ να σου στείλω ενα προσωπικό μήνυμα να σε ρωτήσω κάτι;
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
alkistismaria said:
Δεν έχω δώσει πουθενά αριθμό ταυτότητας.Πότε φεύγεις;Μπορώ να σου στείλω ενα προσωπικό μήνυμα να σε ρωτήσω κάτι;
Αύριο ΜΕΣΗΜΈΡΙ . Στείλε μου απλά μπαινώ από κινητό τώρα κ ΔΕΝ ξέρω αν μπορώ να το δω
 

kostinos

Member
Μηνύματα
25
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
άγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
περιήγηση
Γκατγουικ

Ενδιαφέρομαι για πτήση με ΕΖΥ προς Γκατγουικ και θέλω να ξέρω την σύνδεση με το λονδίνο δηλ. κόστος και ωράρια.
Ευχαριστώ
Κώστας
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
μπες στην σελίδα της easy και βαλε τις ημερομηνίες που θέλεις και θα βρεις τις απαντήσεις σου
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ενδιαφέρομαι για πτήση με ΕΖΥ προς Γκατγουικ και θέλω να ξέρω την σύνδεση με το λονδίνο δηλ. κόστος και ωράρια.
Ευχαριστώ
Κώστας
Μήπως εννοείς σύνδεση Gatwick - κέντρο Λονδίνου; Δες εδώ

Gatwick Airport | Travel to and from London

Το καλύτερο (αλλά δυστυχώς και ακριβότερο) κατ'εμέ είναι το Gatwick express.
Fares | Online Discounts | Gatwick Express

Πολύ φτηνό αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει για να σου πω γνώμη είναι το λεωφορείο της Easy

Gatwick Airport - London to Gatwick transfers - easyBus

Κατά τα άλλα γράψε καλύτερα τα υπόλοιπα σε ένα θέμα σχετικό με το Λονδίνο, ας πούμε σε ένα από αυτά τα δύο
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/23174-london-%F0%F1%FE%F4%E7-%F6%EF%F1%DC.html

http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/204-%EF%E4%E7%E3%FC%F2-%EB%EF%ED%E4%DF%ED%EF-51.html
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ξέρει κανείς αν η easyjet πετάει για Βερολίνο ανήμερα Χριστουγέννων;Το site της μου δίνει οτι εκείνη την μέρα δεν έχει πτήση αλλά ξέρετε μήπως προσθέσει αργότερα;Σας φαίνεται νωρίς αν κλείσω απο τώρα για τις γιορτές των Χριστουγέννων;
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
καλησπερα παιδεσ να κανω μια ερωτησουλα ! εκλεισα σεκατι φιλαρακια 6 για την ακριβια εισητηρια για μιλανο 1/4 με 4/4 τελικα δεν θα πανε τι μπορω να κανω τωρα να μεταφερω τισ ημερομηνιεσ να ακυρωθουν τι ακριβωσ μπορω να κανω?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Αν τα πήρες φτηνά σε κόβω να τους βάζεις αλάτι να τα κάνεις παστά... αν έδωσες κάτι παραπάνω ίσως σε συμφέρει να αλλάξεις όνομα ή ημερομηνία αλλά και πάλι λίγα πράγματα θα κερδίσεις... σε κάθε περίπτωση αν τα ακυρώσεις θα πάρεις κάτι λίγα για τσίχλες από επιστροφή φόρων...
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
Αν τα πήρες φτηνά σε κόβω να τους βάζεις αλάτι να τα κάνεις παστά... αν έδωσες κάτι παραπάνω ίσως σε συμφέρει να αλλάξεις όνομα ή ημερομηνία αλλά και πάλι λίγα πράγματα θα κερδίσεις... σε κάθε περίπτωση αν τα ακυρώσεις θα πάρεις κάτι λίγα για τσίχλες από επιστροφή φόρων...
χαχα 55 το ατομο τουσ βγηκε !!!!
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
MPLECAFE said:
καλησπερα παιδεσ να κανω μια ερωτησουλα ! εκλεισα σεκατι φιλαρακια 6 για την ακριβια εισητηρια για μιλανο 1/4 με 4/4 τελικα δεν θα πανε τι μπορω να κανω τωρα να μεταφερω τισ ημερομηνιεσ να ακυρωθουν τι ακριβωσ μπορω να κανω?
1/4 με 4/4;;; Απριλιος;;; 2013;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.772
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom