The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Έχεις πολλά να μάθεις ακόμα! (χωρίς παρεξήγηση) :) ;)

Αν έχεις χρόνο και διάθεση, σκάλιξε λίγο το ιντερνετ και όλο και θα πέσεις σε κανένα φόρουμ όπου κάποιος θα περιγράφει τις δυνατότητες και τις διαδικασίες...

[πληροφοριακά και ενδεικτικά, σχεδόν ποτέ δεν πατάω στην Τράπεζα για ανάληψη στο Ταμείο = υπογραφή. Η μεταφορά κεφαλαίων από Τράπεζα σε Τράπεζα και από χώρα σε χώρα γίνεται (νόμιμα ή παράνομα), ηλεκτρονικά - με τη χρήση κωδικών. Λες αυτούς τους κωδικούς να μην μπορεί κάποιος να τους σπάσει - αν θέλει;]
Αν μπορουν να σπασουν τους κωδικους της τραπεζας τους ειναι αχρηστα τα στοιχεια λογαριασμου. Προσωπικα ποτε δεν εχω ακουσει να κλεβουν τα λεφτα καποιου απο το λογαριασμο του, περα απο την περιπτωση να του εχει κλαπει η καρτα ή τα στοιχεια της καρτας.
Ολες οι απατες ειναι ευκολο να αποκαλυφθουν και να αποδειχθει πως δεν εκανες εσυ τη συναλλαγη, αρκει να ελεγχεις τους λογαριασμους σου σε ευλογα χρονικα διαστηματα και μεσα στα περιθωρια που δινει η τραπεζα.

Μονο στους λογαριασμους του Ακη και των συγγενων του εβαζε και εβγαζε ο καθενας ο,τι ηθελε...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Whoring Streets - Scars on Broadway


Πρεπει να βγαλουν καινουριο δισκο οι s.o.a.d
 
Last edited by a moderator:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αν μπορουν να σπασουν τους κωδικους της τραπεζας τους ειναι αχρηστα τα στοιχεια λογαριασμου. .
Κι όμως, κι εδώ κάνεις λάθος. Δε χρειάζεται οπωσδήποτε να μπεις στο προφίλ του πελάτη (όπως π.χ. στη winbank) για να κάνεις μια μεταφορά χρημάτων. Ένα απλό παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό τώρα είναι το Paypal (ή αντίστοιχοι άλλοι ενδιάμεσοι).
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δεύτερη εστία !!
Άκουσε το καλα !! Δίνουμε σημασία
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κανεεεεεενας δεν εδωσε την πρεπουσα σημασια στο σχολιο μου παραπανω......
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
edit επειδή έχει ήδη απαντηθεί επαρκώς το σχόλιο της βαλιτσούλας για τη χρυσή ευκαιρία. Μιλάμε ξεκάθαρα για nigerian scam ή αλλιώς scam 419. Σωστοί οι προλαλήσαντες.

Όσο για το άλλο σχόλιο σου που πέρασε απαρατήρητο, εμένα γιατί δεν μου θυμίζει τραβελστόρις καθόλου?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αντε βρε Αria C που ησουν τοσες μερες !!! Οταν το ειδα σε αναζητησα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Παμε δυνατα...

SEPULTURA - Mask - 1st Place - Fan Video Winner: Jonathan Z.


Αντε 3 μερες μεχρι να τους δω στη Λαρισα!!
 
Last edited by a moderator:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
το βιντεακι που εδειξε στο ραδιο αρβυλα με την ισπανικη τηλεοραση με το "αφιερωμα" για την κριση της Ελλαδας κ το αποσπασμα απο την λαϊκη αγορα το ειχα δει live στην Βαρκελωνη μαζι με αλλους 2 καταλανους και 2 ισπανους και εγω ειχα πεσει κατω απο τα γελια κ προσπαθουσα να τους εξηγησω τι ελεγε ο παππους χαχαχα
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
καλε jimp γιατι Sepultura νυχτιατικα?
Θα σηκωσεις ολη τη γειτονια στο ποδι
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
καλε jimp γιατι Sepultura νυχτιατικα?
Θα σηκωσεις ολη τη γειτονια στο ποδι
Ερχονται την πεμπτη στη Λαρισα.

Και ξερεις ετοιμαζομαι για επιστροφη στην πατριδα,να τους δω μαζι με παιδικους φιλους και κανω ενα μικρο refresh στα παλια και ενα update στα καινουρια.

Τι καλυτερο να βλεπεις το αγαπημενο σου συγκροτημα,στην πολη σου,μαζι με την παρεα των παιδικων/εφηβικων σου χρονων.

ΑΕΛ-μαστουρα-sepultura!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.693
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom