The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Και καμία γυναίκα ;
τς τς τς...σοβινιστή.
ΛΟΛ. Οκ τουσέ.

Λέω να πάω την Τρίτη να δω και τη Σαράποβα αλλά ήδη έχω πάρει εισιτήρια και για τον τέταρτο γύρο την Κυριακή και λέω να μην το παρακάνω.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Χμ...εξαιρετική η Σαράποβα αλλά δεν στο συστήνω για live (δεν υπάρχει mute στο γήπεδο).

υγ1. πρωϊνιάτικα άρχισα τις εξυπνάδες...πάω να κάνω καμιά δουλειά :D :D :D
υγ2. φέτος κάπου διάβασα οτι πήρε ο οτετβ και τα masters...θα λιώσω στους καναπέδες (f1+tennis)
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.722
Likes
7.841
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
δώσε ένα φιλάκι στο Nadal από μένα:love0071:
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.300
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Κυκλοφορεί η παρακάτω είδηση σήμερα..Ανέκδοτο λογικά είναι..Θα σκέφτηκε το ΥΠΑΙΘ:Αποσπάσεις δεν κάναμε, μεταθέσεις γιοκ (προς το παρόν τουλάχιστον), δεν τους κάνουμε να γελάσουν λίγο;!
"Λευκή εβδομάδα" με κλειστά σχολεία τον Μάρτιο (Ευρώπη θα γίνουμε!)
https://www.eleftheria.gr/index.asp?cat=24&aid=63647#.UtJuVPRdXW8
Δε νομίζω πως πρόκειται για σοβαρή είδηση πάντως (Αν και ελπίζω να διαψευστώ.. και ας μου πουν να τελειώσω 3 μέρες αργότερα το καλοκαίρι..)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.382
Likes
6.945
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
για τους φίλους του σπορ που δεν έχουν νοβες και οτετιβί με 6 ευρω μπορουν να απολαυσουν τους αγωνες από το κινητό η το ταμπλετ η την smart tv μεσω της εφαρμογης eurosportplayer
Code:
http://www.eurosportplayer.com/mobile/splash-player-android.shtml
σε 2 ωρες στην μελβούρνη αρχιζει η γιορτη της μικρης κιτρινης θεάς/μπαλας
 
Last edited:

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Κυκλοφορεί η παρακάτω είδηση σήμερα..Ανέκδοτο λογικά είναι..Θα σκέφτηκε το ΥΠΑΙΘ:Αποσπάσεις δεν κάναμε, μεταθέσεις γιοκ (προς το παρόν τουλάχιστον), δεν τους κάνουμε να γελάσουν λίγο;!
"Λευκή εβδομάδα" με κλειστά σχολεία τον Μάρτιο (Ευρώπη θα γίνουμε!)
https://www.eleftheria.gr/index.asp?cat=24&aid=63647#.UtJuVPRdXW8
Δε νομίζω πως πρόκειται για σοβαρή είδηση πάντως (Αν και ελπίζω να διαψευστώ.. και ας μου πουν να τελειώσω 3 μέρες αργότερα το καλοκαίρι..)
Είναι ευκαιρία στη " Λευκη εβδομάδα" να ξοδέψουν τα λεφτά που περιμενουν να τους δωσει το κράτος, οι συναδελφοι που εστειλαν σχετικη αιτηση στον έφορα και ζητουν επιστροφη των κρατησεων " αλληλεγγυης"
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.905
Likes
27.069
Λεφτά είχαμε,χρόνο δεν είχαμε.Τώρα με την λευκή εβδομάδα βρήκαμε τον χρόνο να τα φάμε.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Είναι ευκαιρία στη " Λευκη εβδομάδα" να ξοδέψουν τα λεφτά που περιμενουν να τους δωσει το κράτος, οι συναδελφοι που εστειλαν σχετικη αιτηση στον έφορα και ζητουν επιστροφη των κρατησεων " αλληλεγγυης"
Λαθος κανανε αυτοι που αιτηθηκαν την επιστροφη. Θα ξοδεψουν μερικες χιλιαδες ευρω μεχρι να φτασουν στο ΣΤΕ για να ελπισουν πως θα παρουν πισω μερικες εκατονταδες ευρω. Οι προσφυγες ειναι ατομικες, ασε που ήδη υπαρχουν αποφασεις του ΣΤΕ για τη συνταγματικοτητα του νομου.
 

Sofi@

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη
Καλησπέρα σε όλους σας και από εμένα! Καλώς σας βρήκα!
Σας διαβάζω πάρα πολύ καιρό και θα ήθελα να σας συγχαρώ για αυτό το καταπληκτικό site και τους συμφορουμίτες του! Ως λάτρης των ταξιδιών αποφάσισα να γίνω κ εγώ μέλος αυτής της ωραίας παρέας!
Ετοιμάζω τις λεπτομέρειες για το ταξίδι μου στην αιώνια πόλη, όμως αυτό που με ώθησε να εγγραφώ και να γράψω είναι για να σας πω πως πέρα από τις πολύτιμες πληροφορίες που αντλώ από τις εμπειρίες σας είναι το πόοοοοοσο πραγματικά το διασκεδάζω παράλληλα με το ψάξιμο!
Έχω ήδη ξεκινήσει το copy-paste εδώ και δυο εβδομάδες :shock:, αλλά εδώ και 2 μέρες αντί να προσπερνάω τα θέματα που δε με αφορούν, τα διαβάζω όλα με μανία μη τυχών και χάσω κάποια καλή ατάκα!!! (με top θέμα το Ρώμη-τοσκανη... για πρόταση μας κάνει;;;;; ...ακόμα γελάω!!)
Μπράβο παιδιά! Συνεχίστε έτσι!:clap:

Υ.Γ: Samion και Traveller, ευχαριστώ για το θέμα sos...πάντα αυτά συγκρατούσα από μαθήτρια μέχρι φοιτήτρια..γιατί όχι και τώρα!!!:p
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.320
Μηνύματα
887.936
Μέλη
38.985
Νεότερο μέλος
lindamoustaki

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom