The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nikos86

Member
Μηνύματα
549
Likes
4.017
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Αν σέβεστε το γνωστικό ή επαγγελματικό σας αντικείμενο σεβαστείτε και εκείνα με τα οποία ουδεμία έχετε σχέση, που μάλιστα φέρουν και ευθύνη υπογραφής, φήμης ή άλλες, που θα καταλογισθούν στο μη ανώνυμο.

Αν οι "ανοησίες" με τις ξαπλώστρες και τα μαθήματα γεωμετρίας γυμνασίου θεωρείτε ότι προέκυψαν παίζοντας tetris με κουτάκια, πιθανολογήστε να προέκυψαν από κυκλοφοριακή μελέτη, μελέτη παροχών οδεύσεων (πληθυσμού) & αξιολογώντας δεδομένα αερογενών, υδατογενών λοιμώξεων, παράγοντες έκθεσης σε συναφή περιβάλλοντα, κανονισμούς, προδιαγραφές και βέλτιστες πρακτικές μια και αυτά χρησιμοποιούνται ήδη σε υπό Κ.Σ. χωροταξικές διαμορφώσεις σε μεγάλες επίφοβες συγκεντρώσεις κοινού συν τα περιθώρια ασφαλείας.

Η ηθελημένη άγνοια με στόμφο έχει πάρει τοξικές διαστάσεις αλλά δυστυχώς απειλεί εκτός από τον ίδιο αυτοσεβασμό και την πραγματική υγεία των άλλων, χωρίς να συμπεριλάβουμε τις αγωνίες των επαγγελματιών. Over and Out.
το σχετικά μεγάλο μέγεθος του ιού εξουδετερώνει τις συνάφειες κατά την συμπορεία με ρευστό και καταλήγει στο οξινο περιβάλλον του στομάχου όπου απενεργοποιείται;
Τον παιζεις μπαλιτσα τον Ζουραρι ανετοτατα! Τον βαζεις και γκολ μην σου πω!
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Εισαι παλαβος αν νομιζεις οτι θα κατσω να απομνημονευσω ολο αυτο! Ακομα και γω που ειμαι αθεος θα λεω οτι η θεια κοινωνια μας προστατεψε απο τον κορωνοιο και τελος. Σιγα μην καθομαι να λεω για συμπορειες με ρευστα και αλλα τετοια να μην καταλαβαινουν τα κοριτσοπουλα τι λεω! Να νομιζουν οτι επαθα λοξυγγα! :)

Υ.Γ. Επισης χαχχαχαχαχαχαχαχχα που το σκεφτηκες ολο αυτο!
καλά μ'επιασες, έμπνευση μου ήλθε, λέμε και καμιά μ@λ@κία που και που!
Πρέπει νάσαι γάτος στη δουλειά σου.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
549
Likes
4.017
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
καλά μ'επιασες, έμπνευση μου ήλθε, λέμε και καμιά μ@λ@κία που και που!
Πρέπει νάσαι γάτος στη δουλειά σου.
Μπα τεμπελχανας ειμαι χαρη στον αδερφο μου στεκεται η επιχειρηση χωρις πλακα. Και ουτε με τα κοριτσοπουλα ειμαι πολυ δυνατος για πλακα τα λεω!
 

Sevro

Member
Μηνύματα
130
Likes
824
https://www.iefimerida.gr/ellada/koronoios-horis-klimatistiko-mesa-mazikis-metafora@Sevro σου αφιερωνω την απαντηση στο ερωτημα ποιοι δεν θα ανοιξουν κλιματιστικο.
Τετελεσται.
Μα αυτοι δεν εχουν την επιλογη να μην πειθαρχησουν στο κρατος, ειναι κρατικες εταιρειες. Εγω μιλαω για γραφεια, μαγαζια κλπ.
Ηδη απο τη Δευτερα εγω εχω δει οτι ο κοσμος γραφει στα @ του τις φοβιες και κυκλοφορει εξω σε παρεακια κανονικα. Πολλες ελευθερες παραλιες εχουν γεμισει με κοσμο επισης. Ε υπαρχουν και 2-3 γραφικοι που ειναι με μασκα (πετυχα οδηγο μηχανης με μασκα και χωρις κρανος), για να γελαμε οι υπολοιποι που τους βλεπουμε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.047
Likes
41.136
Μα αυτοι δεν εχουν την επιλογη να μην πειθαρχησουν στο κρατος, ειναι κρατικες εταιρειες. Εγω μιλαω για γραφεια, μαγαζια κλπ.
Ηδη απο τη Δευτερα εγω εχω δει οτι ο κοσμος γραφει στα @ του τις φοβιες και κυκλοφορει εξω σε παρεακια κανονικα. Πολλες ελευθερες παραλιες εχουν γεμισει με κοσμο επισης. Ε υπαρχουν και 2-3 γραφικοι που ειναι με μασκα (πετυχα οδηγο μηχανης με μασκα και χωρις κρανος), για να γελαμε οι υπολοιποι που τους βλεπουμε.
Τι μου λες, εγω χθες ημουν σε τεραστιο συλλαλητηριο στο κεντρο της Αθηνας. Ποια παρεακια...
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Μπα τεμπελχανας ειμαι χαρη στον αδερφο μου στεκεται η επιχειρηση χωρις πλακα. Και ουτε με τα κοριτσοπουλα ειμαι πολυ δυνατος για πλακα τα λεω!
διπλά γάτος, και τον αδελφό σου καταφέρνεις και τα κοριτσόπουλα πείθεις, τους αρέσουν οι ...μήκουλες.
Κιεγώ επικός τεμπέλης, κάνω ένα προτζεκτ σε ένα χρόνο και ζω με την αμοιβή για πέντε.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
549
Likes
4.017
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
διπλά γάτος, και τον αδελφό σου καταφέρνεις και τα κοριτσόπουλα πείθεις, τους αρέσουν οι ...μήκουλες.
Κιεγώ επικός τεμπέλης, κάνω ένα προτζεκτ σε ένα χρόνο και ζω με την αμοιβή για πέντε.
Χαχαχαχαχαχ ετσι μπραβο ουτως ή αλλως στις επιχειρησεις το Α και το Ω ειναι η επιλογη σωστων συνεργατων! Κανει ο αδερφος μου τον Μαρικο και γω τον Δογκανο. Να δω ποτε θα με στειλει στον αγυριστο ομως... :) Εεε μια χαρα κανεις, η πολλη δουλεια τρωει τον αφεντη! Ασ' το παντως με τις γυναικες εχω παταγωδη αποτυχια σου λεω , επικα χαλιας στο καμακι ακου που σου λεω...
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Γιά τις παραλίες πάντως δεν ξέρω ,σε τί μελέτες στηρίζονται ,κάπου θα στηρίζονται, αλλά θεωρώ στην πράξη δύσκολο να τηρηθούν τα μέτρα αυτά (η απόσταση μεταξύ των ομπρελών θα τηρηθεί γιατί οι ομπρέλες είνα καρφωμένες ...)με τις αποστάσεις στις ξαπλώστρες όμως τι γίνεται;;(εκτός αν είναι κι αυτές καρφωμένες..).
Μη μου πείτε ότι δεν μετακινείτε την ξαπλώστρα ανάλογα με το κατά που είναι ο ίσκιος;;ο ήλιος κλπ :ζεσταίνομαι την τραβάω πιό εκεί να πάω στον ίσκιο..θέλω ήλιο την μετακινώ πιό πέρα κ.ο.κ ,
εχεις δίκιο, δεν έχει ολοκληρωθεί το παζλ, υπάρχει υποχρέωση να βρεθούν μπούσουλες
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.074
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom