The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
:haha:εγω εχω μια αλλη απορια ρε παιδια....την δευτερα ανοιγουν τα γυμνασια της χωρας,καποια εξτρα καταστηματα και μεσα σε ολα και τα μπορντελα της χωρας...ολα θα εχουν 2 μετρα αποσταση κατ ατομο...και οκ στο σχολειο θα κανουν υποτμηματα...η ερωτηση μου ειναι η εξης:ποιος θα χει πεος 2 μετρα ρε παιδια;ηρεμα ρωταω.
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Αμερικάνικο ντοκιμαντέρ του 1986 για τον τουρισμό της Γιουκοσλαβίας. Η παρουσιάστρια επαινεί τον τρόπο ζωής των ντόπιων και είναι με διαφορετικό τεκνό σε κάθε γύρισμα, αλλά έχει ενδιαφέρον.... not safe for work

 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Αμερικάνικο ντοκιμαντέρ του 1986 για τον τουρισμό της Γιουκοσλαβίας. Η παρουσιάστρια επαινεί τον τρόπο ζωής των ντόπιων και είναι με διαφορετικό τεκνό σε κάθε γύρισμα, αλλά έχει ενδιαφέρον.... not safe for work

Πολυ ενδιαφέρον όντως !
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Αμερικάνικο ντοκιμαντέρ του 1986 για τον τουρισμό της Γιουκοσλαβίας. Η παρουσιάστρια επαινεί τον τρόπο ζωής των ντόπιων και είναι με διαφορετικό τεκνό σε κάθε γύρισμα, αλλά έχει ενδιαφέρον.... not safe for work

Γιουγκοσλαβία Tita brava, ο giannismits έχει καταπληκτικές περιγραφές, προσωπικά πέρασα τρεις μήνες γκιζιρώντας τη το 1984 και κάποιες επισκέψεις τα επόμενα χρόνια μέχρι που οι αμερικάνοι που τη διαφήμιζαν την έκαναν κολυμβηθρόξυλο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.675
Likes
50.527
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Έχει κάποια ενδιαφέροντα στοιχεία για το Mariana Trench (έτσι το λέγαμε στο χωριό μου), μετά αρχίζει με εξωγηινους και Ελωχίμ αλλά ο τόνος του αφηγητή είναι τόσο σπαστικός που στο 6:20 και στο 12:20 που το βουλώνει για λίγο φαντάζει όαση. Για λίγη ελληνική καλτίλα-σαπίλα δείτε τα σχόλια, ειλικρινά πιο κακεντρεχή σχόλια στο ίντερνετ από των Ελλήνων δεν υπάρχουν, από τα αθλητικά μέχρι τα επιστημονικά το επίπεδο είναι Β' Γυμνασίου (χωρίς την ανάλογη ορθογραφία πάντα),
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.752
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom