The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700

Έχει κάποια ενδιαφέροντα στοιχεία για το Mariana Trench (έτσι το λέγαμε στο χωριό μου), μετά αρχίζει με εξωγηινους και Ελωχίμ αλλά ο τόνος του αφηγητή είναι τόσο σπαστικός που στο 6:20 και στο 12:20 που το βουλώνει για λίγο φαντάζει όαση. Για λίγη ελληνική καλτίλα-σαπίλα δείτε τα σχόλια, ειλικρινά πιο κακεντρεχή σχόλια στο ίντερνετ από των Ελλήνων δεν υπάρχουν, από τα αθλητικά μέχρι τα επιστημονικά το επίπεδο είναι Β' Γυμνασίου (χωρίς την ανάλογη ορθογραφία πάντα),
καλά με αυτά που λέει ο τύπος τα σχόλια είναι για Νόμπελ Φυσικής
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!

Έχει κάποια ενδιαφέροντα στοιχεία για το Mariana Trench (έτσι το λέγαμε στο χωριό μου), μετά αρχίζει με εξωγηινους και Ελωχίμ αλλά ο τόνος του αφηγητή είναι τόσο σπαστικός που στο 6:20 και στο 12:20 που το βουλώνει για λίγο φαντάζει όαση. Για λίγη ελληνική καλτίλα-σαπίλα δείτε τα σχόλια, ειλικρινά πιο κακεντρεχή σχόλια στο ίντερνετ από των Ελλήνων δεν υπάρχουν, από τα αθλητικά μέχρι τα επιστημονικά το επίπεδο είναι Β' Γυμνασίου (χωρίς την ανάλογη ορθογραφία πάντα),
Δεν εχεις δικιο τα σχολια ειναι καλυτερα απο το βιντεο! Ενταξει οχι ολα, ειχε και απο αυτα που λες εσυ αλλα μερικα ηταν πολυ πετυχημενα!
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Έλα οι φανς της ρωσικής κουζίνας...
χαχα εσύ τα φτιάχνεις αυτά στο Paint? σιγα μη βρεις καπούλια στο ύψος του στέρνου σου σε πρωην ussr, μύθος είναι.
Νικο προβοκάρεις σε ευαισθητο θέμα, μια φορά όλη κιολη έκανα ευγενέστατη φιλοφρόνηση για το μυαλό και μόνο κάποιου θηλυκού μέλους που φυσικά δεν γνώριζα, στο site, πριν 8 χρονια και με στούκαρε λες και ηταν σεξιστικό σχόλιο.
Ασε καλύτερα να βλέπουμε μόνο καμμιά ιστορία ενδιαφέρουσα και μερικές πληροφορίες
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
χαχα εσύ τα φτιάχνεις αυτά στο Paint? σιγα μη βρεις καπούλια στο ύψος του στέρνου σου σε πρωην ussr, μύθος είναι.
Νικο προβοκάρεις σε ευαισθητο θέμα, μια φορά όλη κιολη έκανα ευγενέστατη φιλοφρόνηση για το μυαλό και μόνο κάποιου θηλυκού μέλους που φυσικά δεν γνώριζα, στο site, πριν 8 χρονια και με στούκαρε λες και ηταν σεξιστικό σχόλιο.
Ασε καλύτερα να βλέπουμε μόνο καμμιά ιστορία ενδιαφέρουσα και μερικές πληροφορίες
Απο παιδι ειχα στο αιμα (μου) τη φωτια! (που λεει και το τραγουδι). Δεν υπαρχουν ευαισθητα θεματα για μενα! Και σιγα το σεξιστικο σχολιο που εκανα. Εσυ εκανες την βλακεια που φιλοφρονησες το μυαλο της, αλλες φιλοφρονησεις ισως ηθελε ...:) Αυτο το τελευταιο μαλιστα ειναι σεξιστικο σχολιο!
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
χαχα εσύ τα φτιάχνεις αυτά στο Paint? σιγα μη βρεις καπούλια στο ύψος του στέρνου σου σε πρωην ussr, μύθος είναι.
Το "ρώσικη κουζίνα" το ανέφερα λόγω των φαν του κλιπ με τα γκομενάκια, όχι της εθνικότητας, να εξηγούμεθα.
Για την ιστορία και μόνο, οι ανατολικές δεν είναι του στιλ μου. Για μένα οι ωραιότερες γυναίκες στον κόσμο είναι σε Αιθιοπία, Σουηδία-Δανία, Δομινικανή Δημοκρατία, Κολομβία-Παναμά και για να βάλω και μια Ασία ας πούμε Ινδία. Οι πρώην σοβιετικές μου φαίνονται άσχημες ως πρόσωπα, ακαμπύλωτες και με απίστευτα κρύα βλέμματα και άχαρο περπάτημα. Φυσικά με τις εξαιρέσεις της η κάθε χώρα. Από τις ανατολικές αν πρέπει, την ψήφο μου τη ρίχνω στη Λιθουανία.

Από άντρες, οι πιο ωραίοι για μένα είναι σε Σουηδία, Βραζιλία, Δομινικανή Δημοκρατία, Γερμανία και Αυστραλία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.983

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.393
τώρα εξηγείται.. ο άνθρωπος είναι τραβελστοριτης ότι και να λέει συγχωρεμένος..για τον dr λέω ..είναι υπερ των ταξιδιων, τέλος..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.257
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom