Travel War: Γερμανία vs Ηνωμένο Βασίλειο

Travel War: Γερμανία vs Ηνωμένο Βασίλειο


  • Total voters
    95

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
30-28 σύντροφοι, έπεσα για ύπνο και βγήκαν κάτι σιγανοπαπαδιες και ψήφισαν χωρίς να αφήσουν σχόλια.

Δερβιον.
Την έριξα τελικά την ψήφο, για να βοηθήσω στη νίκη :lol:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.684
Likes
50.560
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ δεν έχω πάει ποτέ στο νησί, (οκ φάτε με) αλλά περιμένω να κρίνω την νίκη της Γερμανίας με την "άδικη" ψήφο μου όταν χρειαστεί.
Σε κρατάμε για τις ελεύθερες βολές στο τέλος.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.111
Εγώ δεν έχω πάει ποτέ στο νησί, (οκ φάτε με) αλλά περιμένω να κρίνω την νίκη της Γερμανίας με την "άδικη" ψήφο μου όταν χρειαστεί.

Κι άλλοι ψήφισαν υπέρ της Γερμανίας χωρίς να έχουν πάει ΗΒ. Έχει μια λογική βέβαια. Αν δεν έχεις πάει πάει ΗΒ τότε είναι πιο λογικό να ψηφίσεις υπέρ της Γερμανίας.
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Κι άλλοι ψήφισαν υπέρ της Γερμανίας χωρίς να έχουν πάει ΗΒ. Έχει μια λογική βέβαια. Αν δεν έχεις πάει πάει ΗΒ τότε είναι πιο λογικό να ψηφίσεις υπέρ της Γερμανίας.
Ε εντάξει τώρα και το ΗΒ ψηφίστηκε απο ατομα που δεν έχουν πάει Γερμανία, λεπτομέρειες.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.542
Likes
8.529
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Δεν το βρίσκω κακό ή άδικο να ψηφίζει κάποιος που δεν έχει πάει σε μία απ'τις 2 ή και στις 2 χώρες. Αν σε τραβάει μόνο η μία χώρα και η άλλη σου είναι αδιάφορη γιατί να μην ψηφίσεις; Σε κάθε περίπτωση μπορείς να άλλαξεις την ψήφο σου αργότερα.

Επίσης νόμιζα ότι τα wars είναι για να κάνουμε πλάκα και το να γράφουμε άκυρους λόγους που ψηφίζουμε μια χώρα ήταν στο παιχνίδι.
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.610
Επίσης νόμιζα ότι τα wars είναι για να κάνουμε πλάκα και το να γράφουμε άκυρους λόγους που ψηφίζουμε μια χώρα ήταν στο παιχνίδι.
Εγω πάντως σπάω πλάκα ,άσχετα εάν θεωρώ τους Άγγλους μ@λακες με τον ψηλό απ το Top Gear πρώτο απ ολους,θα θελα πολύ να κάνω ένα Roadtrip στη Σκωτία,βόρεια κυρίως ακούγοντας τον βεσπακια Sting για μουσικη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.958
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom