Travel War Νεα Υορκη Vs Λονδινο

Νεα Υορκη Vs Λονδινο


  • Total voters
    124

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Σχεδόν 9 ώρες από την έναρξη του travelwar και κυριολεκτικά περίπατος όπως είπε και ο Def.......11-0
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Σχεδόν 9 ώρες από την έναρξη του travelwar και κυριολεκτικά περίπατος όπως είπε και ο Def.......11-0
Aγαπητε μην βιαζεστε, θυμησου τον λογο του προηγουμενου travel war
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες :)
Με χαρακτηριστική άνεση ψηφίζω New York,χωρίς να έχω πάει καν Λονδίνο :p
Δε νομίζω ότι συγκρίνονται!!
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
1) Ξεχνατε να μας αναφερετε τους λογους, πειτε μας καλε, μην ντρεπεστε.

2) Παρατηρησα πως καποια μελη ψηφιζουν χωρις να αιτιολογουν την ψηφο τους. Κι εσεις μην μας ντρεπεστε, μιληστε μας
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες :)
Άντε ας πω τότε :bleh:
Νέα Υόρκη μετά από προτροπή εξέχοντος μέλους:haha: πήγα και ήταν απίστευτη:clap:.Λονδίνο όσο το έχω γνωρίσει από φωτό,διηγήσεις γνωστών,ταινίες δεν φτάνει ούτε σε ζωή τη ΝΥ ούτε σε αξιοθέατα,ούτε σε ποιότητα αλλά και ποικιλία ανθρώπων.Επίσης ο εκνευριστικός μουντός καιρός είναι συνηθισμένο εκεί και για μας τους Ελληνάρες είναι πολύ κακό αυτό!!:roll:
 

maria84

Member
Μηνύματα
90
Likes
42
Μία ακόμα ψήφο και από μένα για Νέα Υόρκη που αν και έχω πάει 3 φορές μέσα σε ένα χρόνο,δεν τη χορταίνω με τίποτα.:lol::lol:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Μία ακόμα ψήφο και από μένα για Νέα Υόρκη που αν και έχω πάει 3 φορές μέσα σε ένα χρόνο,δεν τη χορταίνω με τίποτα.:lol::lol:
Μην τα λες ετσι αποτομα αυτα...εχουμε και διαχειρηστη σε κρισιμη ηλικια
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μία ακόμα ψήφο και από μένα για Νέα Υόρκη που αν και έχω πάει 3 φορές μέσα σε ένα χρόνο,δεν τη χορταίνω με τίποτα.:lol::lol:
Τι; δεν επιτρέπονται τέτοιες δηλώσεις εδώ, εκτός αν συνοδεύονται από Ταξιδιωτικές Ιστορίες. Ορίστε μας. :bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Καλά, μια ζωή μειοψηφία είμαστε... Αλλά καθόλου δε μας χαλάει! Σύγκριση? Ποιά σύγκριση? Σωστά το είπαν οι προηγούμενοι: Δεν υπάρχει σύγκριση - μόνο που οι άλλοι έρχονται ανάποδα!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Συντάσσομαι κι εγώ με τη μειοψηφία..:bleh:πολύ Αμερική πλάκωσε...,είπα στον προηγούμενο "πολεμο"με το Βερολίνο ότι το Λονδίνο δεν είναι και πολύ του γούστου μου αλλά ...το προτιμώ,τόχω ζήσει!Ν.Υόρκη δεν έχω πάει...ούτε μου βγαίνει η επιθυμία να πάω...απ όσα διαβάζω..από φωτό,ιστορίες,ταινίες κλπ μπα μ αφήνει αδιάφορη....ψυχρή απόμακρη πόλη ...,έτσι απλά λοιπόν Λονδίνο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom