1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Ιούνιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Travelstories Top-10 (Πρωτεύουσες)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικά Παιχνίδια & Διαγωνισμοί' που ξεκίνησε από το μέλος kalspiros, στις 5 Ιουνίου 2012.

1. Samion

Samion Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Παλέρμο
    Ακριβως. Βαση υποκειμενικης ομορφιας. Αυτο κανει κ το τοπικ ενδιαφερον. Προσπαθω να καταλαβω τι σ' αρεσε στο Αμμαν κ το βαζεις ισαξιο με την Αθηνα. Τελικα την υποτιμουν πολλοι περισσοτεροι απ οτι νομιζα. Και ισαξια με πολεις τυπου Αμμαν, Μπρατισλαβα, Σοφια που φιγουραρουν σταθερα στις λιστες των ασχημοτερων πολεων του κοσμου..

mysteredgar likes this.
  2. Zorz59

Zorz59 Member

Ξέρεις πιο είναι το θέμα της Αθήνας? Ότι έχει ξεβρακωθει στα μάτια και την κρίνουμε γενικά... Εγώ δεν είμαι από Αθήνα, αλλά συνολικά τα τελευταία δέκα χρόνια έχω πάει 120 μέρες και άλλες τόσες τα δέκα πριν.... Άμα είχα πάει από 120 μέρες σε κάθε πόλη και έβλεπα τα πολλά σίγουρα θα ήταν άλλη η βαθμολογία....
    Εάν ήμουν στην Αθήνα 5 μέρες και προσπαθούσα να το κρίνω από αυτά που θα έβλεπα πρώτη φορά και σε πέντε μέρες θα έβαζα ένα 16 άνετα....
    Σίγουρα 100 μέρες σε μια πόλη δημιουργούν άλλη ψυχολογία, όπως και Βρυξέλλες που έβαλα 5 που για μένα πολύ είναι, ήταν 3 μέρες σε ένα road trip που έβρεχε και τις 3 ενώ ήταν Ιούλιος και ξενερωσαμε, οπότε και φωτογραφικά να κρίνω από την εμπειρία μου, χάλια η Βρυξελλα χαχα
    Μία συνολική βαθμολογία θα είχε ενδιαφέρον....

3. escursione

escursione Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ?????
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    ΙΟΡΔΑΝΙΑ
    20: Rome
    18: Bern, Prague, Budapest
    16: Tallinn, Vienna
    15: Luxembourg, Riga, Warsaw
    14: Copenhagen, Brussels, Vilnius, Zagreb
    13: Athens