Volotea Volotea: Θεσσαλονίκη-Βενετία!

chrisanthep

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Τελικα η volotea σου επεστρεψε τα χρηματα?

αν ενδιαφέρετε πραγματικά κανείς για το θέμα μας που είναι η volotea και όχι οι προσωπικες σας διαμάχες... για όποιον τελικά ενδιαφέρετε η volotea σήμερα το απόγευμα με κάλεσε στο τηλέφωνο και μου είπε ότι σε λίγες μέρες θα πάρω πίσω υα λεφτά μου. τώρα να δώ τι θα κάνω με το ξενοδοχείο και τα άλλα...
Ειχα κι εγω το ιδιο προβλημα (ακυρωση 5 εισητηριων για τελη Σεπτεμβριου), και παρά το οτι μου τηλεφωνησαν και μου εστειλαν mail ότι θα μου επιστραφουν τα χρηματα εντως 7 ημερων από την αναγγελια ακυρωσης, έχει περάσει πάνω από μισος μηνας και δεν βλεπω καμμια κινηση από μερους τους.
Και αναρωτιέμαι. Τελικα εσένα σου επέστρεψαν τα χρήματα?
 

dg79

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλημερα.
και η δικη μου πτηση ακυρωθηκε. δε μου τηλεφωνησαν, ελαβα απλως email που με ενημερωνε για την ακυρωση και την επιστροφη των χρηματων εντος 7 ημερων (αυτα πριν 20 μερες).
εκτος απο το email, γνωριζει καποιος καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας στην ελλαδα;
 

dg79

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γουρλιδικο το travelstories :p
μου επεστρεψαν σημερα τα χρηματα των εισητηριων.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παλέρμο - Σαντορίνη

εγκαίνια σήμερα της νεας βασης στο Παλέρμο. 5 νέες γραμμές, μία για Σαντορίνη. νεότερα προσεχώς..
και τιμές αρκετά καλές. 120 Ε κατακαλόκαιρο...
Volotea inaugura la propria base aerea a Palermo-Punta Raisi con 5 nuove rotte | Mobilita Palermo

θα μας απασχολήσει κι άλλο η εταιρεία στο μέλλον..γίνεται να προστεθεί το όνομα της στη λίστα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.804
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom