Volotea εισιτήρια με 5€

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Παιδια ενω χτες μπορουσα να δω την κρατηση σημερα δεν υπαρχει καν...Επισης δεν μου εχει ερθει email.
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Θα έρθει το mail παιδιά, εμένα ήρθε σήμερα από χθες το απόγευμα που έκανα την κράτηση.
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.772
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Νομίζω ότι σήμερα απελευθερώθηκαν κι άλλοι φθηνοί ναύλοι. Τουλάχιστον για το Αθήνα-Σαντορίνη-Αθήνα σήμερα έχει περισσότερα 5ευρα από χθες.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Λοιπον εγω εκλεισα και για επιστροφη απο Σαντορινη με 5 ευρω χθες το απογευμα και το mail μου ηρθε πριν 10 λεπτα...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.029
Likes
41.018
Η volotea παει παλερμο. Πως ακριβως η συνδεση με μαλτα ειναι "πολυ φτηνη"?
Αλλα κ να καταφέρεις να φτασεις στην αλλη ακρη του νησιου θες μινιμουμ 60Ε (σε υπερπροσφορα...) κ 3ωρες θαλασσα..η κανω λαθος καπου?
Εννοουσα Τραπανι με Ryan όχι Παλέρμο, αυτό είχα τσεκάρει και μου φαίνεται κοντά. Τα αεροπορικά one way ήταν πολύ φτηνο το καλοκαίρι Εγώ ειλικρινά το μετάνιωσα που δεν το τόλμησα
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Κλείσαμε κι εμείς 7 Ιουλίου από Γένοβα για Αθήνα. Για το πήγαινε θα περιμένουμε, αλλιώς με ράην/ιζι από Μιλάνο και μπλα μπλα καρ. Ελπίζω να μη συμπέσει με εξεταστική/ορκομωσίες.
 

kachilas

Member
Μηνύματα
25
Likes
20
Καλησπέρα σας,
Να ρωτήσω κάτι για τη συγκεκριμένη προσφορά μιας και δεν έχω ξαναπετάξει με την εν λόγο αεροπορική.
Για να κλείσω τα εισιτήρια σε αυτές τις τιμές που αναφέρετε μήπως πρέπει να είμαι μέλος? Δλδ να πληρώσω τα €50 συνδρομής και μετά να κλείσω τα εισιτήρια. Βλέπω όλα τα εισιτήρια έχουν ένα σηματάκι (διαμάντι) που αναφέρει ότι πρέπει να είσαι μέλος.

Ευχαριστώ πολύ!!!
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Για αυτα που εχουν το διαμαντι ναι. Αλλα υπαρχουν 5ευρα και χωρίς διαμάντι, ε σε εκείνα μπορείς και χωρίς να είσαι μέελος.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.029
Likes
41.018
Ελπίζω να μη συμπέσει με εξεταστική/ορκομωσίες.
Στην ίδια φάση ειμαι κι εγώ. Μέχρι να μάθω ποιες ημερομηνίες μπορώ να ταξιδέψω, και αν μπορώ τελικά, έχω κλείσει δυο διαφορετικά εισιτήρια. . Αν ειμαι τυχερή θα γίνει έστω το ενα. Με 5 ευρώ χασούρα, θα επιβιώσω
 

kachilas

Member
Μηνύματα
25
Likes
20
Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου αλλά δυστυχώς βλέπω ότι όλοι οι προορισμοί από αθήνα έχουν σήμα με το διαμάντι προς οποιονδήποτε προορισμό είτε εξωτερικό είτε εσωτερικό.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου αλλά δυστυχώς βλέπω ότι όλοι οι προορισμοί από αθήνα έχουν σήμα με το διαμάντι προς οποιονδήποτε προορισμό είτε εξωτερικό είτε εσωτερικό.
Και γιατι δεν κανεις αυτο που καναμε οι περισσοτεροι ? Κλεισε την επιστροφη σου που ειναι ΔΩΡΟ στα 5 ΕΥΡΩ και μεχρι τοτε θα βρεις να πας και φτηνά απο αλλη εταιρία...Ας πουμε εγω έκλεισα επιστροφη απο Παλερμο 5 ΕΥΡΩ και μεχρι τοτε θα βρω να παω κιολας....
 

kachilas

Member
Μηνύματα
25
Likes
20
Συγνώμη αλλά εγώ μάλλον δεν καταλαβαίνω σωστά. Να κλείσω μόνο την επιστροφή μου αλλά κι εκεί όλα τα εισιτήρια έχουν το διαμάντι. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν βρίσκω κάποιο αεροπορικό πχ για Σεπτέμβρη που να μην έχει το διαμάντι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom