Wizz Air Wizzair Χειραποσκευή

michalis87

Member
Μηνύματα
87
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Γεια σας, ταξιδεύω το Σάββατο με wizz air για Βουδαπέστη και έχω μια μικρή αποσκευή. οι διαστάσεις που γράφει στο boarding pass είναι 42Χ32Χ25. Η βαλίτσα που έχω είναι 45Χ32Χ20 θα έχω σοβαρό πρόβλημα πιστεύεται ώστε να αγοράσω για μεγαλύτερη βαλίτσα?
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Μπορεί ναι μπορεί όχι..αν είναι μαλακή και την πιέσεις λίγο μπορεί να τη γλιτώσεις..
 

tasos1994

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
η wizzair επιτρέπει τσάντα πλάτης ή τσάντα γυναίκας μαζί ή όχι.στην Ρώμη που πήγα πέρυσι με την ryannair επέτρεψαν και μία τσάντα πλάτης
 

pankot1979

Member
Μηνύματα
77
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ-ΧΙΛΗ
Δηλαδη οταν λες δεν επιτρεπει??
Εχω κλεισει μεγαλη χειραποσκευη και εχω και ενα μικρο τσαντακι που χωραει πορτοφολι και κινητο δεν θα με αφησουν να το παρω??
Η μια γυναικια τσαντα σε φυσιολογικες διαστασεις για πορτοφολι κινητο???
Ας μας πει καποιος που εχει ταξιδεψει!!!
Παντως με ryan ποτε δεν ριχαμε τετοιο θεμα
 

nasiapap

Member
Μηνύματα
105
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπερα. Ειμαι στο τσακ να κλεισω εισιτηρια για βουδαπεστη. Με προβληματιζει ομως το θεμα της χειραποσκευης. Καπου διαβασα οτι αν επιλεξω το wizz priority boarding δικαιουμαι με 8 ευρω πηγαινε ελα και μια δευτερη χειραποσκευη με διαστασεις 40×30×18. Παρακατω λεει οτι για να μην πληρωσω προστιμο θα πρεπει και οι 2 χειραποσκευες να μην ξεπερνουν τις συγκεκριμενες διαστασεις που εγραψα παραπανω. Και μπερδευτηκα. Δηλαδη και η small cabine baggage και η δευτερη χειραποσκευη μαζι δεν θα πρεπει να ξεπερνουν αυτες τις διαστασεις???
 

frosw

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΕΤΑΩ ΓΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ WIZZ AIR ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ Μ ΕΧΕΙ ΤΙΓΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΣΚΕΥΗ ΚΑΜΠΙΝΑΣ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΜΠΙΝΑΣ Η ΘΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ?
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Αφού έχεις τη μικρή θα πάρεις τη μικρή..Αν πάρεις μεγάλη προετοιμάσου να πληρώσεις και τα αντίστοιχα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.656
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom