Ερχεται και μενα η κουλουρα στο κεφαλι!

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
IMG_0667.jpg

IMG_0671.jpg

δεν αντεξα και τις εβαλα χεχε . τις καλες απο βδομαδα θα δειτε
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
ειναι μικρες διαδρομες στην σαμανα και πας οπου θες σε μιση μια και μεγιστο μιαμιση ωρα. το λας γαλερας ειναι και μεσα στις πιο ομορφες παραλιες. στο λας τερεννας εχει ζωη και πολυ περισσοτερα να κανεις και να φας. εγω τα ειδα αν θα ξαναπηγαινα θα πηγαινα στην σαμανα την πρωτευουσα γιατι ολες οι αποστασεις ισαπεχουν συν οτι ειναι η μονη ομορφη πολη στον αγιο δομινικο!σαν πολη εννοω.λοιπον στην μποκα τσικα το ξενοδοχειο μου πηστευω οτι βρησκοταν στο δευτερο καλυτερο σημειο με το πρωτο να ειναι το ακριβο ΑΙ.αν εισαι openmind τυπος και παρεις χαμπαρη οτι το δωματιο ειναι μονο για να κοιμασαι τοτε πετυχες jack pot με dominican bay. αν υπαρχει περιεργεια τοτε αλλαζουν τα δεδομενα!!! εφτιαξε το ιντερνετ σπιτι!!!
Είχα σκεφτεί και τη διαμονή Σαμανά λόγω θέσης, χαίρομαι που μαθαίνω ότι είναι και όμορφη πόλη.
Δε μας είπες, από ποια παραλία είναι οι φώτος? Τρέλλανέ μας κι άλλο τώρα που έκανες την αρχή.
ΥΓ. Ωραίο εκείνο το άσχετο κορίτσι, να το χαίρεσαι!
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
ΟΚ, Bocca Chica.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
να και απο τις ξαπλωστρες του ξενοδοχειου.στο τελος ειναι το λας τερεννας απο ψηλα...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ητανε το μερος βουρκωσα οταν το ειδα
View attachment 12359
Πολυ ωραιες φωτο , μου φερνουν υπεροχες αναμνησεις! Ειδικα αυτη απο το Λας Τερρενας ειναι οντως για :klaps:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Αχ αυτη η φωτο τιγκα στα φοινικοδεντρα.... Περασμενα μεγαλεια να θυμασαι και να κλαις...
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
παιδια σορυ για την καθυστερηση αλλα μια βδομαδα τωρα εχω ευχαριστα μαντατα. ειναι εγκυος η γυναικα και τρεχουμε για διαδικαστικα οποτε θα περιμενετε λιγο!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.950
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
να και τα ευχάριστα,:D:Dμπρόβο koloko,εύχομαι καλή εγκυμοσήνη στη γυναίκα σου και με το καλό να έρθει το νεογέννητο.:clap:
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
αυτες κιολας ειναι οι αληθινες χαρες!!! ευχαριστω!
 

renachania

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
να ζησετε ευτυχισμενοι κ με το καλο να ερθει ο απογονος!!!!!!!!!!!:clap::clap: θελω να σε ρωτησω, επειδη θα παω (ετσι λεω:roll:) κ εγω αγιο δομηνικο κ θελουμε να νοικιασουμε αμαξι, ποσο το νοικιασατε τη μερα???? ειναι ακριβο???? κ απο που το νοικιασατε?????μεσω ιντερνετ η απο εκει???????
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
το νοικιασαμε απο εκει ρωτα στο ξενοδοχειο και σιγουρα θα σου πουν που να πας. ακομα εγω νοικιαζα μια τζιπαρα με 35 € ενω απο το νετ σε γνωστη εταιρια θελανε 70 οποτε νομιζω οτι ε συμφερει. σορρυ για την αναμονη αλλα ταξιδευω με την δουλεια στο εξωτερικο και δεν προλαβαινω να μπω ιντερνετ !!!
 

renachania

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
δεν πειραζει για την αναμονη, καταλαβαινω οτι εχεις δουλειες.... δεν γινεται να εισαι συνεχεια μεσα!!!! σ'ευχαριστω πολυ για την πληροφορια...γιατι κ εμεις μεσω ιντερνετ βρισκουμε γυρω στα 30 αλλα το μικροτερο αυτοκινητο που εχουν!!!!!!! δεν ηξερα ομως αν το αφησουμε για εκει μηπως το βρουμε πολυ πιο ακριβα!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.013
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom