Ερχεται και μενα η κουλουρα στο κεφαλι!

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
ακουστε τι επαθα μολις τωρα μου βγηκε η εκδοση λογαριασμου και η cosmote μου ειπε οτι το ποσο των κλησεων περιαγωγης σας ανερχετε στα 450 ?.... εχω φρικαρει απλα... 18 κλησεις εκανα μονο και τις χρεωνουν απο 12 εως 48 ?
Μηπως ειχες ανοιχτο το ιντερνετ και εκανε ενημερωσεις το κινητο και δεν το καταλαβες?
Εγω ετσι την πατησα στο ισραηλ,ειχα παρει καινουριο κινητο κινητο,και δεν ηξερα ακομα τι και πως, και αυτο εκανε μονο του ενημερωσεις και την πατησα.

Αλλα μιλησα με τη vodafone και μου τα πιστωσε.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Cosmote - Χρεώσεις roaming

?4.92/min με χρέωση ανά min. για κλήσεις προς Ελλάδα.

Άρα 18 κλήσεις με μέσο όρο 2-10 λεπτά η κάθε μία.

Επίσης ενδέχεται να χρεώθηκε ο φίλος 18Χ4.92=?89 χωρίς να τα έχει μιλήσει (λόγω χρέωσης ανά min).
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
γιατι δεν μου στειλαν μυνημα για αυτη την χρεωση ?πως μπορω να το αποδειξω αυτο?δεν ξερω ειναι ενα ταξιδι βουδαπεστη φουλ εξτρα αυτα τα λεφτα ελεος και χωρις ενημερωση θα σηκωθω να φυγω απο εκει . τι μπορω να κανω υπαρχει προταση?
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
ενω στην ισπανια κατευθειαν 0,83 το λεπτο!!
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
Ηθελα να σας πω με αφορμη την κοπελα που εκλεισε στο ΑΙ οτι απο θεμα παροχης υπηρεσιων στο ξενοδοχειο που πηγα DOMINICAN BAY BOCA CHICA εμεινα εκπληκτος . εδεινα 65 ? και μια στηγμη στεναχωρηθηκα μην τους βαζω μεσα! απιστευτο πρωινο και φαγητο αξιο λογου με τεραστια ποικιλια. αν και τα δωματια του ηταν καλυτερα θα το ελεγα υπερπαραγωγη βεβαια αν ειχε καλυτερα δωματια δεν θα εκανε 65 ? χεχε.με πρωινο ειχα παθει πλακα με το crown plaza στην πραγα αλλα αυτο στην μποκα τσικα ητανε τα παντα οτι φανταστειτε.και κατα την διαρκεια της μερας ετρωγες και σνακ και δεν λεω για τα απειρα κοκτειλ και καφεδες που επερνα.... 2.5 κιλα σε 4 μερες δεν ειναι και λιγα που πηρα χααχ ευτυχως φυγαμε!!! go2dbeach στεναχωριεμαι που δεν πηγες καταρακτες λιμον. το συναισθημα ειναι priceless με το που τον αντικριζεις!!σας υποσχομαι οτι απο βδομαδα θα κατσω να κανω φακελο με φωτο και βιντεο οπου και θα ανεβασω. (θα ερθει η γυναικα και επιτελους θα παρατησω την δουλεια να κατσω να ασχοληθω και με αυτο!)
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Εδώ είμαστε και περιμένουμε, άντε να την κρατήσεις την υπόσχεση.
Γιατί το Zapata που κι αυτό δεν έχει καλά δωμάτια και δεν είναι ai, έχει ίδια και μεγαλύτερη τιμή απ' το δικό σου? Είναι σε καλύτερη θέση της Bocca Chica το Zapata?
Και για τη Σαμάνα θέλω να σε ρωτήσω. Το Λας Γκαλέρας είναι πολύ απομονωμένο? Δεν με πειράζει να είναι "ψόφιο", με ανησυχεί μόνο μήπως έχει δύσκολη πρόσβαση. Φεύγουν γκουά γκουάς (ή όπως τα λένε) από Γκαλέρας για Ελ Λιμόν ή όπου πας εξυπηρετείσαι με κόμβο τη Σαμανα?
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
ειναι μικρες διαδρομες στην σαμανα και πας οπου θες σε μιση μια και μεγιστο μιαμιση ωρα. το λας γαλερας ειναι και μεσα στις πιο ομορφες παραλιες. στο λας τερεννας εχει ζωη και πολυ περισσοτερα να κανεις και να φας. εγω τα ειδα αν θα ξαναπηγαινα θα πηγαινα στην σαμανα την πρωτευουσα γιατι ολες οι αποστασεις ισαπεχουν συν οτι ειναι η μονη ομορφη πολη στον αγιο δομινικο!σαν πολη εννοω.λοιπον στην μποκα τσικα το ξενοδοχειο μου πηστευω οτι βρησκοταν στο δευτερο καλυτερο σημειο με το πρωτο να ειναι το ακριβο ΑΙ.αν εισαι openmind τυπος και παρεις χαμπαρη οτι το δωματιο ειναι μονο για να κοιμασαι τοτε πετυχες jack pot με dominican bay. αν υπαρχει περιεργεια τοτε αλλαζουν τα δεδομενα!!! εφτιαξε το ιντερνετ σπιτι!!!
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
εκει ητανε το δωματιο μεσα στο πρασινο και η παραλια μπροστα σχεδον στο καλυτερο σημειο εβγαλα και καποιους ασχετους στην φωτο χεχεχε
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
οχι χαχα το κοριτσι ειναι η γυναικα μου!!
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
να και απο τις ξαπλωστρες του ξενοδοχειου.στο τελος ειναι το λας τερεννας απο ψηλα...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ητανε το μερος βουρκωσα οταν το ειδα IMG_0233.jpg

IMG_0234.jpg

IMG_0475.jpg

IMG_0989.jpg
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
παω να κανω μπανιο και να κοιμηθω εχω ταξιδι πρωινο αυριο τα λεμε απο τριτη!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.038
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom