Τουρκία Κωνσταντινούπολη

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
ευχαριστώ κορίτσια!!για την αδερφή μου ρωτησα...εγω εχω ακομα το διαβατηριακι μου...του χρονου λήγει..ειμαι στο ψησιμο για να την παω ταξιδακι μαζί με την ανηψιά μου στην Πόλη...μην της πώ οτι θέλει και 100 ευρω σχεδον για διαβατήριο...η ανηψιά μου εχει διαβατηριο...αλλα τωρα που το σκεφτομαι των παιδιων ισχυουν για 1 χρόνο νομιζω...στο παρισι πηγαμε ιουνιο πέρυσι...αρα ιουλιο που θελουμε να παμε....δεν παιζει...θα το δω και αυτό...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Παντως για λογους ασφαλειας καλο θα ηταν οποιος εχει διαβατηριο να ταξιδευει με αυτο. Δε λεει να του κλαπει καμια τσαντα με τα ταξιδιωτικα εγγραφα και μετα στην Ελλαδα να εχει να ενημερωνει τραπεζες και αλλες αρμοδιες υπηρεσιες για την αλλαγη της ταυτοτητας.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Επίσης καλό είναι να ταξιδεύουν όλοι με διαβατήριο το οποίο μειώνει το χρόνο παραμονής στα σύνορα καθώς οι ταυτότητες αργούν πολύ τη διαδικασία.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Επίσης καλό είναι να ταξιδεύουν όλοι με διαβατήριο το οποίο μειώνει το χρόνο παραμονής στα σύνορα καθώς οι ταυτότητες αργούν πολύ τη διαδικασία.

Πραγματικά.Συγκεκριμένα στήν Κων/λη είμασταν 2 μέ διαβατήρια και 1 με ταυτότητα.Ο έλεγχος στα διαβατήρια ήταν πολύ πιό γρήγορος.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
τελικά σήμερα εκλεισα εισητηρια για την Πόλη....αρχές ιουλίου...
χρήστο εκλεισα στο maywood...ελπιζω να βγώ ασπροπρόσωπη στην αδελφή μου και στην ανηψία μου...πήγα με κλειστά μάτια....δεν έψαξα αλλού....γιατί σας εχω εμπιστοσύνη....
 

zandesiro

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
.....?
Ταξίδι-Όνειρο
Ρ.Δ.Γ.
Την τελευταια φορα που πηγα στην πολη ειχα ενα προβλημα με τα διοδια...

Δεν δεχονταν λεφτα ,αλλα καποια καρτα δικια τους αν δεν κανω λαθος,με αποτελεσμα να περναω και στο πανε και στο ελα απο το δικο τους e-pass και την σειρηνα να βαραει καθως απομακρυνομουν...

2 πραγματακια....

Α. αν παω ξανα με το ιδιο αμαξι υπαρχει περιπτωση να με τσιμπισουν στα συνορα η σε μπλοκο η στα διοδια?

Β. απο που μπορω να βρω αυτην την καρτα? αφου στα διοδια δεν υπαρχει ψυχη (τουλαχιστον οταν περασα εγω....!!!).Μηπως απο τα συνορα??:(


Αν καποιος που παει συχνα με αμαξι γνωριζει, ας μου πει τι να κανω....?;)!!
 

stavrosm

Member
Μηνύματα
61
Likes
36
Για να περασει αυτοκινητο εταιρας στην τουρκια χρειαζεται εξουσιοδοτηση επικυρωμενη απο ΚΕΠ η να εχω μαζι μου το ΦΕΚ η το καταστατικο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom