Μοναδικες προσφορες Alitalia απο 99ε euro

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
εμενα η φιλη μου ειχε λυσσαξει με μια gucci τσαντα.. ας μην ητανε 50 λεπτα μονο η αναμονη μας στη ρωμη και τωρα ο τραπεζικος της λογαριασμος θα ηταν κατα πολυ ελαφρυτερος :D

(δεν ξερω αν αυτο στο λεω για καλο η για κακο :roll:)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
fumicino σουπερ!!! ο ναος του shopping!!!! θα κατσεις να πιεις τα καφεδακια σου με την ησυχια σου, θα κανεις τα ψωνια σου και θα εισαι ετοιμη για να κατακτησεις την Βενετια!!!!:clap::clap:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
λοιπόν αποφασίστηκε θα κάτσεις για ψώνια και καφέ στο αεροδρόμιο!! δεν δεχόμαστε συζήτηση!
υγ: αν σου αρέσουν ειδικά οι τσάντες, θα ενθουσιαστείς! εγώ είχα μικρή αναμονή, και ενώ μου έτρεχαν τα σαλια, δεν πήρα τίποτα!:mad:
 

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη,

ήδη νιώθω λιγότερες τύψεις για την "πατατιά "
που έκανα.

από τιμές πως είναι το αεροδρόμιο; τσουχτερές ; για να προετοιμαστώ ψυχολογικά...και οικονομικά
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Σου είπα...είναι καλές σε γενικές γραμμές και βρίσκεις και αρκετές προσφορές! ;)
 

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
όντως, μου το είπες...

ευχαριστώ για την επανάληψη!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ασχετο αλλα σχετικο..εχω 2 πολυ προσφατες περιπτωσεις φιλων που πεταξαν με αλιταλια με ανταποκριση και οι βαλιτσες του ξεμειναν καπου στην διαδρομη..η μια περιπτωση συνεβη αυτη την εβδομαδα και ηταν πτηση ελλαδα-ολλανδια με ενδιαμεση σταση στην ρωμη(οι βαλιτσες της φιλης μου βρισκονται στην ρωμη ακομη και η φιλη μου ελλαδα)..η αλλη περιπτωση αφορα πτηση ελλαδα-βενετια με ενδιαμεση σταση και παλι στην ρωμη..οι βαλιτσες ηρθαν 2 μερες αργοτερα στην ελλαδα..εχει κανεις ιδεα τι γινεται???
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μια φίλη συναδέλφου αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα από κάποια άλλη εταιρεία (ερχόταν από Αμερική) κι όταν απευθύνθηκε σε εκείνους της δώσανε κάποια αποζημίωση. Απ' ότι άκουσα, έπρεπε να έχει αποδείξεις για καλλυντικά, εσώρουχα και άλλα είδη πρώτης ανάγκης που υποτίθεται ότι χρειάστηκε να αγοράσει προκειμένου να καλύψει τις ανάγκες της για τις μέρες που περίμενε να φτάσει η βαλίτσα της (για περίπου 15 μέρες μιλάμε στην συγκεκριμένη περίπτωση).

Το ξέρω επειδή δεν της το είπαν από πριν και έψαχνε να βρει αποδείξεις για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες η γυναίκα, για ψάξτο λίγο.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Μια φίλη συναδέλφου αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα από κάποια άλλη εταιρεία (ερχόταν από Αμερική) κι όταν απευθύνθηκε σε εκείνους της δώσανε κάποια αποζημίωση. Απ' ότι άκουσα, έπρεπε να έχει αποδείξεις για καλλυντικά, εσώρουχα και άλλα είδη πρώτης ανάγκης που υποτίθεται ότι χρειάστηκε να αγοράσει προκειμένου να καλύψει τις ανάγκες της για τις μέρες που περίμενε να φτάσει η βαλίτσα της (για περίπου 15 μέρες μιλάμε στην συγκεκριμένη περίπτωση).

Το ξέρω επειδή δεν της το είπαν από πριν και έψαχνε να βρει αποδείξεις για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες η γυναίκα, για ψάξτο λίγο.
σευχαριστω cakenet!το "τι γινεται?" δεν πηγαινε τοσο στο πως μπορουν να προστατευθουν οι παθοντες οσο στο γιατι συμβαινει αυτο κατ' εξακολουθηση!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
E... συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες! Ξέρεις πόσες χιλιάδες βαλίτσες χάνονται κάθε χρόνο; Κάπου είχε παραθέσει κάποιος τα στατιστικά στοιχεία του προηγούμενου έτους.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
σευχαριστω cakenet!το "τι γινεται?" δεν πηγαινε τοσο στο πως μπορουν να προστατευθουν οι παθοντες οσο στο γιατι συμβαινει αυτο κατ' εξακολουθηση!!

Κατ' εξακολούθηση με την alitalia! Γνωστή μου επέστρεψε στην Ελλάδα κανονικά αλλά η βαλίτσα της δεν ήρθε ποτέ!
Έκανε μία λίστα γράφοντας αναλυτικά τι είχε μέσα και πόσο κοστολογείται το κάθε τι και τελικά η αποζημίωση που πήρε ήταν 400€ (πολύ πολύ λιγότερα από την πραγματική αξία των όσων έχασε)
 

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
Κατ' εξακολούθηση με την alitalia! Γνωστή μου επέστρεψε στην Ελλάδα κανονικά αλλά η βαλίτσα της δεν ήρθε ποτέ!
Έκανε μία λίστα γράφοντας αναλυτικά τι είχε μέσα και πόσο κοστολογείται το κάθε τι και τελικά η αποζημίωση που πήρε ήταν 400€ (πολύ πολύ λιγότερα από την πραγματική αξία των όσων έχασε)

ΩΧ ΩΧ ΩΧ :roll::roll::roll:

καλά που έχω και εσας αγαπητοί travellers,
όσο λιγότερα πάρω μαζί μου τόσο καλύτερα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.247
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom