Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Θα το δω απευθείας εκείνη την ώρα λοιπόν. Και μια τελευταία ερώτηση. Τις αποσκευές μπορω να τις δώσω αρκετές ώρες πριν την πτήση; Ή μόνο όταν ανοίγει το check in ? (2 ώρες πριν ανοίγει αν θυμάμαι) ;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Θα το δω απευθείας εκείνη την ώρα λοιπόν. Και μια τελευταία ερώτηση. Τις αποσκευές μπορω να τις δώσω αρκετές ώρες πριν την πτήση; Ή μόνο όταν ανοίγει το check in ? (2 ώρες πριν ανοίγει αν θυμάμαι) ;
Δεν θα κάνεις ηλεκτρονικό check-in 48 ώρες πρίν;

Νομίζω ότι στο Βενιζέλος μπορείς να δώσεις τις αποσκευές αρκετά νωρίτερα από την πτήση.
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Δεν θα κάνεις ηλεκτρονικό check-in 48 ώρες πρίν;

Νομίζω ότι στο Βενιζέλος μπορείς να δώσεις τις αποσκευές αρκετά νωρίτερα από την πτήση.
Ναι ηλεκτρονικό θα κάνω . Αλλα θέλω να παραδώσω τις αποσκευές αρκετές ώρες νωρίτερα για να μην τις κουβαλάω αν παω απο νωρίς στο αεροδρόμιο
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Ναι ηλεκτρονικό θα κάνω . Αλλα θέλω να παραδώσω τις αποσκευές αρκετές ώρες νωρίτερα για να μην τις κουβαλάω αν παω απο νωρίς στο αεροδρόμιο
Πιστεύω ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα καθώς τα drop-off της Aegean λειτουργούν συνέχεια στο Βενιζέλος.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Της A3 όχι, άλλα για LH αξίζει.
Δεν δινει ομως της LH αθηνα αλλα της goldair..χειροτερο κ απο της Α3... Αυτο βεβαια δεν αφορα μονο την Α3 του θεματος, θα ηταν δε χρησιμο να συζητηθει σε ξεχωριστο θεμα, μηπως κ υπαρχει κανεις να καταθεσει την εμπειρια του..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Θα χρησιμοποιήσω και τα 2 σίγουρα γιατί σκέφτομαι να πάω από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ 9:30 που είναι η πτήση μου, οπότε έχω πολλές ώρες διαθέσιμες.
Δεν είναι για πάνω απο μια ώρα. Μου φαίνεται αδιανόητο. Εσυ ξέρεις, αλλά μην πεις ότι δεν σου το είπαμε.
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Στο Facebook που έστειλα στην Aegean μου είπαν μπορω να χρησιμοποιήσω και της Aegean και της Lufthansa για business που έκλεισα για Ροδο . Δεν μπορω να βγάλω άκρη δηλαδή . Θα το δω επιτόπου μόνο
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Στο Facebook που έστειλα στην Aegean μου είπαν μπορω να χρησιμοποιήσω και της Aegean και της Lufthansa για business που έκλεισα για Ροδο . Δεν μπορω να βγάλω άκρη δηλαδή . Θα το δω επιτόπου μόνο
αν είναι να είσαι τόσες ώρες στο αεροδρόμιο δεν πας με καράβι να σου ρθει και πιο φτηνά? Σόρρυ αλλά να σαι τόσες ώρες στο αεροδρόμιο μόνο και μόνο για να πας στο lounge μόνο εμένα μου φαίνεται παράλογο?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.796
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom