Ισπανία Πληροφοριες και σχετικα για Tαξιδι

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Νομίζω ότι σου απάντησα λίγο πιο πάνω...
Βε΄βαια δεν είναι μέσω Ιταλίας, που με τα ακτοπλοικα ξεφεύγει τρελά!!
 

iliastra

Member
Μηνύματα
44
Likes
1
Πηρες απαντηση στο περιπου απο τον θύμιο, κ πιστευω οτι ηταν ενας καλος μπουσουλας...επίσης μην ξεχνας οτι η βενζινη εξαρτάται απο πολλους παραγοντες...όπως ποσο το πατας το αμαξι,ποσα κυβικα ειναι,ποσο παλιο ειναι,ποσο καλοσυντηρημενο...αλλα για μεσες καταστασεις ο θυμιος έδωσε μια μεση τιμή,βαλε +150 ευρω για να έχεις αερα κ πιστευω θα εισαι μεσα...τωρα μακαρι να βρεθεί κάποιος που το εχει κανει για να σε βοηθήσει περισσότερο...πιστευω οτι προσπαθησαμε να σε βοηθήσουμε κ να σε κατατοπισουμε οσο περισσοτερο μπορούσαμε...
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
παιδια ξερει καποιος ενα σαιτ που να γραφει τις αποστασεις απο πολη σε πολη ??? και αν μπορω να βρω καπου ποσο εχει η βενζινη και τα διοδια σε ιταλια,γαλλια,ισπανια σε σχεση με την ελλαδα?
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
οτι να ναι γραφει αυτο το σαιτ... εβαλα απο αθηνα-ιταλια με καραβη-βαρκελωνη και βγηκε 376.53 EUR ...κατι πιο αξιοπιστο?
Ο,τι να'ναι δεν γραφει..αμα ζητησες την πιο οικονομικη διαδρομη σου εβγαλε την πιο οικονομικη!!Το καραβι για Ιταλια ειναι εξτρα και για εκεινη την εποχη θα ειναι κανενα 800ε τα 4 ατομα συν το αμαξι μπορει και παραπανω αμα σκεφτεις πως εγω για Φλεβαρη πληρωσα για 3 ατομα και αμαξι 756ε!!Οπότε πάρε το αεροπλανάκι σου και άσε τα οδικά ταξίδια μι κουράσεις και τους γονείς σου!!!:)
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
τοσο πολυ ειναι το καραβι??? εγω με αεροπλανο θελω να παω, αλλα οι αλλοι μου λενε οτι ειναι πιο οικονιμικο με το αμαξι και πιο ωραιο
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Πιο ωραίο είναι πιο οικονομικό δεν είναι και οι μέρες είναι λίγες δε σας φτάνουν..αλλά και πάλι η επιλογή είναι δική σας!
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
Τελικά είναι πολύ πιθανό να πάω στην Βαρκελώνη 22 Αυγούστου όπου και θα δω το Σούπερ Καπ...τώρα πια έχω μαζέψει τα λεφτά και θα μαζέψω κι άλλα μέχρι τότε!! ελπίζω να πάνε όλα καλά!
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
Aύριο κλείνω τα αεροπορικά! Μπορείτε να με βοηθήσετε με το ξενοδοχείο γιατί ρώτησα σε ένα ταξιδιωτικό και μου είπε ότι εκείνη την περίοδο (21 Αυγούστου)
είναι πανάκριβα...γύρο στα 100 ευρώ...για δίκλινο μιλάω πάντα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.879
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom