Ολλανδία Άμστερνταμ, είσαι μια κούκλα!!! (romantic+tita...γράφουν)

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρος
Ευχαριστώ και εγώ πολύ πολύ για τα καλά σας λόγια, tita θα στείλω το απόσπασμα στον πατέρα μου που αγχώνεται μήπως και δεν είμαι νοικοκυρά:haha::haha:
Χάρηκα πολύ που μας τιμήσατε με την παρουσία σας και κυρίως που μας δόθηκε η ευκαιρία να ανταλλάξουμε απόψεις και ιδίως εμπειρίες (και μέσω αυτών σας έπεισα πόσο γκαντέμης είμαι, αλλά δεν το βάζω κάτω!!!!ταξίδια forever!).
Ελπίζω να απολαύσατε το φοιτητο- ολλανδικό Πάσχα!:D
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ολα ήταν άψογα Αmanta!!α και είδαμε στο τραπέζι σας τα κανονικά "παραδοσιακά"κόκκινα αυγά γιατί στο ξενοδοχείο είχα μπερδευτεί από τά ποικίλα σχέδια και όλα τα άλλα χρώματα πλην του κόκκινου μέχρι που ρώτησα άν είναι βρασμένα κανονικά αυγά η τπτε άλλο διακοσμητικό που δεν τρώγεται:haha::haha:
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Ευχαριστώ και εγώ πολύ πολύ για τα καλά σας λόγια, tita θα στείλω το απόσπασμα στον πατέρα μου που αγχώνεται μήπως και δεν είμαι νοικοκυρά:haha::haha:
Χάρηκα πολύ που μας τιμήσατε με την παρουσία σας και κυρίως που μας δόθηκε η ευκαιρία να ανταλλάξουμε απόψεις και ιδίως εμπειρίες (και μέσω αυτών σας έπεισα πόσο γκαντέμης είμαι, αλλά δεν το βάζω κάτω!!!!ταξίδια forever!).
Ελπίζω να απολαύσατε το φοιτητο- ολλανδικό Πάσχα!:D
εμείς ευχαριστούμε για όλα!
άντε...τώρα ο πατέρας σου θα κοιμάται ήσυχος. Οι αποδείξεις υπάρχουν!:clap:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
...μου θυμίσατε την μίνι travelstorίτικη συνάντηση που είχαμε στην Κρακοβία πριν από 3 εβδομάδες...σας ζήλεψα!!!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
...μου θυμίσατε την μίνι travelstorίτικη συνάντηση που είχαμε στην Κρακοβία πριν από 3 εβδομάδες...σας ζήλεψα!!!
είδες είδες τι κάνουμε;;σας ξεσηκώνουμε,σε δουλειά να βρίσκεστε:haha:,ξεκίνα κι εσύ και γράφε,μπορείς!
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
και όποιος βρεθεί προς τα μέρη μας από εδώ και στο εξής, να ρίξει σήμα να κανονίσουμε και άλλη μινι συνάντηση
btw, μάλλον θα κατέβω Ελλάδα τέλη Μαϊου. Να κανονίσουμε καμιά συνάντηση για καφέ Θεσσαλονικεις;
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.770
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ωραια ιστορια με πολλες λεπτομεριες και πληροφοριες!!;)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ωραια ιστορια με πολλες λεπτομεριες και πληροφοριες!!;)
Σ ευχαριστώ Μανώλη,ήταν από τα πιό όμορφα ταξίδια μου,θέλω να ξαναπάω!,το εύχομαι και σε σένα!Αλλωστε η καλή μας φίλη Tita είναι ακόμα εκεί;)
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Πολύ ωραία περιγραφή, δυστυχώς την βρήκα τώρα και όχι πριν πάω στο Άμστερνταμ. Θα διαφωνήσω μόνο σε κάτι, αυτά που είδα εγώ να βόσκουν στα λιβάδια της Ολλανδίας δεν ήταν προβατάκια αλλά προβατάρες! σαν μικρά βόδια, μάλιστα είχαν βαρεθεί το πολύ χορτάρι και απλά ατένιζαν στο κενό. Που είναι τα δικά μας τα πεινασμένα που σέρνονται από ραχούλα σε ραχούλα για να βρουν κάτι να μασήσουν!
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
χαχαχα!!!! απίστευτη η περιγραφή σου, και...αρκετά ακριβής!!! :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom